TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 08:30:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dorucak ??  (Pročitano 26563 puta)
Kika 85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Kakve su ti misli, takav ti je i zivot.

« Odgovor #39 poslato: Maj 31, 2012, 09:59:27 posle podne »

A jel' moze za dorucak da se pomesa u blenderu npr, banana, jagode, sok od dve cedjene pomorandze i u to se jos stavi ovas i malo lanenog semena. Kada se izmesa dobije se pola litre soka... To kada ti treba dorucak na brzaka? :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #38 poslato: Maj 31, 2012, 09:17:48 posle podne »

Ma ok, sećam se ja tvoje priče...
samo kad reče pomfrit... jel znaš da je to baš najgora opcija za krvne sudove? Gore od žutih sireva i kobasica...
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #37 poslato: Maj 31, 2012, 07:36:13 posle podne »

iako vezbam 5-6x nedeljno po minimum jedan sat, a rekreativac sam, osim cheatovanja na dorucku, redovno sam poceo nocu da idem u mek, dobio sam malo stomacic, ali sta da radim, ne mogu da se opterecujem jos i takvim nacinom ishrane, prosto jedem sta mi prija stomaku - jer imam blagi gastritis od nerviranja.

Recimo, mek pojedem nista, a pizzu pojedem, i imam utisak da cu da umrem:) Dakle, svako sta mu prija, naravno ne preterivati:)!

Gde baš naĂ°e Mek? i to noću? I to još na gastritis?
Jel nema neki bolji cheat?

Pa prosto sam provalio stvari koje mi prijaju a koje ne. Recimo crveni luk nema sanse, a obican "crni" bez problema. Neke vrste ribe da, neke da umrem, i tako sve. Recimo kod kuce przeni krompirici me muce satima, a pomfrit u meku apsolutno nista. Dakle, ono sto mi smeta zelucu po osecaju odmah izbacujem...
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Vladimir Vujovic nutricionista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


mojnutricionista
« Odgovor #36 poslato: Maj 30, 2012, 09:57:45 pre podne »

Da, ali komercijalni sladoled ne moze da pridje po sastavu proteinskom,,, no dobro po nekad sigurno nece praviti problem, vazno je da nije posle obroka, izbegavaj vecernji termin i nakon sladoleda 3 h nista usta... nije los posle treninga sa proteinom
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Maj 30, 2012, 07:44:28 pre podne »

ako treniraš intenzivno i ako priuštiš sebi takvo zadovoljstvo u pravoj meri i u pravo vreme ne verujem da će toliko da šteti :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: Maj 30, 2012, 12:08:10 pre podne »

Znam,ima na forumu nekoliko recepata oko sladoleda,ali taj sladoled ne moze da pridje sladoledu koji jedem tako da...odluka je i vise nego laka. ;D :D
Sačuvana
Vladimir Vujovic nutricionista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


mojnutricionista
« Odgovor #33 poslato: Maj 29, 2012, 09:55:52 posle podne »

Ne moras da varas ni sa sladoledom , uzmi omiljeni ukus proteina smuti ga mal o gusce i naseckaj jagode ili smrznute maline, stavi malo dextroze vrlo malo taman toliko da podrzi uz jagodu protein da ne ide u energiju i imas kvalitetnu uzinu koja osvezava....

 ;)

Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #32 poslato: Maj 29, 2012, 05:59:41 posle podne »

Ja varam sa hranom samo sto jedem sladoled. ;D Obozavam ga. ;D :D Ostalo sve stane u jedan Junk day i to je to. ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #31 poslato: Maj 29, 2012, 11:14:02 pre podne »

iako vezbam 5-6x nedeljno po minimum jedan sat, a rekreativac sam, osim cheatovanja na dorucku, redovno sam poceo nocu da idem u mek, dobio sam malo stomacic, ali sta da radim, ne mogu da se opterecujem jos i takvim nacinom ishrane, prosto jedem sta mi prija stomaku - jer imam blagi gastritis od nerviranja.

Recimo, mek pojedem nista, a pizzu pojedem, i imam utisak da cu da umrem:) Dakle, svako sta mu prija, naravno ne preterivati:)!

Gde baš naĂ°e Mek? i to noću? I to još na gastritis?
Jel nema neki bolji cheat?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #30 poslato: Maj 29, 2012, 07:07:19 pre podne »

Pa može da ti prija u glavi, ali sigurno neće prijati tvom zdravlju...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #29 poslato: Maj 29, 2012, 03:45:50 pre podne »

iako vezbam 5-6x nedeljno po minimum jedan sat, a rekreativac sam, osim cheatovanja na dorucku, redovno sam poceo nocu da idem u mek, dobio sam malo stomacic, ali sta da radim, ne mogu da se opterecujem jos i takvim nacinom ishrane, prosto jedem sta mi prija stomaku - jer imam blagi gastritis od nerviranja.

Recimo, mek pojedem nista, a pizzu pojedem, i imam utisak da cu da umrem:) Dakle, svako sta mu prija, naravno ne preterivati:)!
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #28 poslato: Maj 28, 2012, 02:05:14 posle podne »

Problem vidim u tome što retko ko hoće da bude rekreativac.. to mu zvuči nekako kao da se zadovoljava manjim od savršenog... a puno je perfekcionista meĂ°u nama
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: April 30, 2012, 09:06:56 pre podne »

Apsolutno se slazem,mada sam protivnik da se rekreativci odricu svega i budu robovi svog tela tokom cele godine.Pa to ni mi ne radimo.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #26 poslato: April 29, 2012, 01:22:28 posle podne »

Realnost je da ljudi ne mogu uvek da se hrane savršeno.. drugo je kad ti je ishrana profesija, kao na primer Fanatiku...
pojedeš burek po kead i ne misliš puno o tome.. ali predlagati ga kao dobar dobar doručak za bilo šta je bezveze jer nije dobar doručak (kao ni cornflakes, ali iz drzgih razloga)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: April 28, 2012, 10:44:06 posle podne »

Evo opet teme oko dorucka i samo se pitam kada ce neko spomenuti burek  ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.214 sekundi sa 18 upita.