TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 06:22:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bodyweight ponovo?  (Pročitano 8104 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #31 poslato: Septembar 15, 2012, 02:46:50 posle podne »

Da li su samo leg ekstenzije (http://www.youtube.com/watch?v=YyvSfVjQeL0) dovoljne za noge i da li mogu do odredjene mere da zamene cucanj, tj. da li radi isti misic?

Imam problem sa cucnjevima, jednostavno kako god i sta god da radim nesto me zaboli. Ako radi BW oce koleno da zaboli i to presece da padnem na pod, znaci moram da prekinem. Ako su kolena ok, onda osetim bol u donjim ledjima. Nije to zapravo bol nego neki cudan, ajmo reci neprijatan osecaj, ali nista strasno. Ne mogu vise da radim BW, smorim se, a ako radim sa bucicama u rukama onda kicma nije ni blizu prava, ali to je valjda normalno jer bih drugacije pao na dupe. Jel sme da se oseti to u ledjima, ili da prekinem da radim cucanj. Leg ekstenzije su mi ekstra, tu bas osetim i vidim kako je misic izolovan, samo ne znam da li radi ceo kao kod cucnja.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #30 poslato: Avgust 13, 2012, 04:05:53 posle podne »

Kod cucnjeva, zgibova, sklekova i propadanja u kojoj meri rade ramena, trapez, trbusnjaci i list tj. da li rade uopste? Mislim da ramena i trapez rade i kod zgibova, a list nesto mizerno kod cucnja. Na dosta mesta sam citao da trbusnjake nije ni potrebno dodatno raditi ako se ostale vezbe rade mada mozda bih mogao ubaciti leg raises.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #29 poslato: Jul 09, 2012, 05:44:23 posle podne »

Pa kad radim zgibove treba li da ostanu u tom polozaju ako se spustam? Mislim da je tako pravilno?
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #28 poslato: Jul 09, 2012, 04:01:13 posle podne »

TO znači da su ti ruke potpuno ispružene, tj da nisu ni malo savijene u laktu.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #27 poslato: Jul 09, 2012, 03:49:08 posle podne »

Sta znaci zakljucavanje laktova? :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #26 poslato: Jun 26, 2012, 02:08:30 posle podne »

Pa ne boli me konstantno, kad zavrsim trening prestane. Nekad kad imam obaveza za kompom pa provedem ceo dan na stolici isto me 'uhvati' taj bol, ali sutradan nista.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #25 poslato: Jun 26, 2012, 12:45:08 posle podne »

Jel te boli lakat kad sedis za kompom i pises ovde na forumu?! Nije normalno da te nesto iz cista mira boli,mogao si da istegnes nesto,nerv,misic...ali da ne primetis jak bol jer si bio zagrejan...Koliko dugo te boli?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #24 poslato: Jun 26, 2012, 04:24:45 pre podne »

Ma nije povreda, nego standardan bol koji se javlja u donjim ledjima bilo da je sedenje u pitanju ili neki rad. Obraticu opet paznju na to kako radim...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #23 poslato: Jun 25, 2012, 10:31:17 posle podne »

Moze to da bude iz vise razloga,idi na temu o povredama i pitaj Pedju,jer dok te boli kod nekoliko razlicitih pokreta mozda si nesto povredio...
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #22 poslato: Jun 25, 2012, 09:59:03 posle podne »

Jeste. Inace donji deo ledja me otkida i kad radim klasicne trbusnjake, cak i leg raises kad lezim na necemu. :(
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #21 poslato: Jun 25, 2012, 08:10:25 posle podne »

Jel donji deo ledja?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #20 poslato: Jun 25, 2012, 07:35:54 posle podne »

Aham, pa od tela vecinom :D Jedino bas kad hocu triceps maximalno onda usko postavim ruke i uz telo su kad radim. Kad radim cucanj malo bole ledja, jel to znak da radim ne pravilno ili?

Mada ne znam kako je moguce da radim nepravilno, kicma maximalno prava, pustanje skoro dok zadnja loza ne dodirne list, ruke napred...
« Poslednja izmena: Jun 25, 2012, 07:52:03 posle podne od strane R1 » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #19 poslato: Jun 25, 2012, 07:12:58 posle podne »

Ako ti laktovi idu uz telo onda pogadjas triceps i rame,a ako ti laktovi idu od tela trebalo bi da pogadjas grudi i ramena...naravno ruke su uvek u funkciji...
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #18 poslato: Jun 25, 2012, 07:01:51 posle podne »

Novo pitanje ;D

Kad radim sklekove, ne bitno da li su uski, siroki ili ultrasiroki meni to sve pogadja triceps, tj, ja osetim da pogadja triceps. Da li tu grudi ucestvuju na neki drugi nacin, bez obzira sto nisu glavni misic? I da li napreduju posto mi se cini da vidim promene i na grudima, a samo radim sklekove za njih.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #17 poslato: Jun 25, 2012, 01:32:54 posle podne »

Da, da ima par fora, ali nema veze, krenuo sam sa negativnim ponavljanjima. Tek sam 3-4 dana odradio. Hvala za info ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 19 upita.