TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:56:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts - tema br.100  (Pročitano 12964 puta)
sara0609
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #23 poslato: Februar 18, 2013, 10:33:09 posle podne »

Cao:) Ja imam neko pitanje ako bi mogao neko da mi odg, ja sam pravila pauzu sa treninzima god ipo, krenula sam pre ned dana opet..(bila sam do tad bas aktivan sportista) Imam AC i razmisljam se da krenem da ga pijem.. Ja bih htela ujutro na prazan stomak, pa na kardio trening... Zanima me samo dal moze AC da skodi zeludcu, jer sam cula svi pricaju da je jak i to... i jel ima veze to sto nisam u kondiciji, bas su mi tesko padne trening, msm zbog srca i to, jos sam se ugojila 15kg vise? I jos jedno pitanje tih god ipo mi stoji otvoren AC, zvala sam pansport, rekli su mi da je ok... Msm cisto da kazem ako neko misli suprotno:) u sustini se plasim da ga pijem jer svi kazu da je jak, pa zbog zeludca i jetre:)
Sačuvana
zivi i pusti druge da zive
zoran0406
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #22 poslato: Jun 12, 2012, 09:22:25 pre podne »

Rezultati posle 20 i kusur dana Animal Cuts-a, 3kg manje u telesnoj težini, 2cm manje u obimu struka, osetno manje sala (utvrĂ°eno metodom uštipa rukom) :D Pločice su počele izraženo da se vide, što nije bio slučaj pre Cuts-a. Najvažnije, nije došlo do gubitka na mišićima, već na protiv deluju kao da su porasli, što je verovatno posledica malo bolje definicije zbog gubitka masti oko njih. Pored svega toga, fizičku spremu i kondiciju sa doveo na novi nivo, nikad nisam bio u boljoj kondiciji u životu!
A izvuko sam i neke pouke, meni recimo Cuts kreće da deluje tek posle 45-60min, tj. stimulansi u njemu, i primetio sam da bolje i uspešnije odradim trening kada krenem da treniram 45-60min nakon uzimanja Cuts-a, nego kada krenem da treniram 30min posle. TakoĂ°e sam shvatio da je nepotrebno uzimati 2 kesice dnevno, već da je dovoljna samo jedna ujutru pre treninga, bar za mene koji nisam profesionalac u sportu. TakoĂ°e mislim da je isplativije i da se ostvaruju bolji rezultati ako se odrade dve ture od po 21 dan sa jednom kesicom dnevno i sa odgovarajućom pauzom izmeĂ°u.
Hvala svima na odgovorima, do sledećeg puta,
Pozdrav!
Sačuvana
El Che
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #21 poslato: Maj 30, 2012, 02:48:58 posle podne »

Ljudi, imam jedno pitanje... Je l` AC regulise nivo testosterona? Ne zna kako drugacije da formulisem pitanje, sramota me je da pitam. Verujem da ce vecina ukapirati o cemu pricam. Btw, ne govorim vam o snazi, posto je definitivno imam.  ;D

I jos nesto da pitam... Posto sam ja generalno plasljive prirode... Od kad sam poceo da koristim AC, a danas je vec 5-i dan kao da sa postao nervozan i razdrazljiv. Je l` to normalno? Evo vec 2 dana kucam po netu i trazim nezeljene efekte AC-a. Sto je najgore posle prvog dana i kesice pocelo da me boli grlo valjda od one silne hladne vode sto sam popio, pa onda sledeci dan mi se zapusio nos, a ja sve u tripu da je to od AC-a. Mada posle prvog dana me je grlo proslo, a nos sad vec polako prolazi tako da kapiram da to verovatno nije od AC-a nego cista slucajnost.  ;D

Btw, samo da napomenem da nemam vrtoglavicu i ubrzano lupanje srca...
« Poslednja izmena: Maj 30, 2012, 02:50:44 posle podne od strane El Che » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: Maj 29, 2012, 06:55:53 posle podne »

Aha tako sam danas i radio.A danima kad ne treniram da pijem ujutru na prazan stomak ???

Da ujutru na prazan stomak, mada kad ne treniras ne moras ni piti, kako god ti odgovara..ja licno ne bih...
Sačuvana
MrCollie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #19 poslato: Maj 29, 2012, 06:42:03 posle podne »

Aha tako sam danas i radio.A danima kad ne treniram da pijem ujutru na prazan stomak ???
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Maj 29, 2012, 03:51:08 posle podne »

Pa u principu gledaj da ga pijes bar sat vremena posle rucka...
Sačuvana
MrCollie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #17 poslato: Maj 29, 2012, 02:55:06 posle podne »

Pozdrav,uzeo sam danas Animal Cuts ,a Zoltan mi je rekao da uzimam po jedan paket dnevno.
Sad konkretno dosao sam iz skole ,rucao i idem na trening z anekih pola sata da pijem danima kad treniram pola sata pre treninga(al nije na prazan stomak jer rucam pre toga) ,a danima kad ne treniram ujutru na prazan stomak
Sačuvana
zoran0406
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #16 poslato: Maj 20, 2012, 12:11:05 posle podne »

Rezultat posle nedelju dana:
1kg manje u težini i 1cm manje u obimu struka ... idemo dalje ...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Maj 18, 2012, 05:17:57 posle podne »

Samim tim što piješ više tečnosti normalno je da ćeš više i mokriti + diuretički efekat sagorevača.
Sačuvana
zoran0406
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #14 poslato: Maj 18, 2012, 05:07:05 posle podne »

Još jedno dodatno pitanje, da li je normalno da mokrim 3 puta češće nego pre početka korišćenja AC? Do duše, pijem duplo više vode nego ranije ...
Sačuvana
zoran0406
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #13 poslato: Maj 14, 2012, 11:39:51 pre podne »

Zahvaljujem svima na odgovorima,
najveći broj saveta sam poslušao, jer sam iz tog razloga i otvirio temu ...
Danas sam počeo sa prvom kesicom AC i odradio jutarnji kardio. Popio sam kapsule odmah posle kafe i nije mi ništa smetalo. Trening kao kad nisam ni osetio, ne znam da li je zbog hladnijeg vremena ili AC, ali mnogo lakše sam ga odradio nego ranije. Tračao sam oko 35min nekih 6km, nisam hteo mnogo da forsiram prvi put. Na toj deonici imam dva uspona, prvi je manji, oko 400m i nije veliki nagib, dok je drugi uspon i duži a i nagib je veći, oko 700-800m. Taj nagib se nastavlja još do 1,5km, ali sam ja negde na pola okrenuo, pa u povratku imam nizbrdicu, pa još jedan uspon i još jednu nizbrdicu. Šta je meni bilo najinteresantnije, Monika mi je savetovala da ispratim puls, što sam i uradio i on je maksimalno dostizao 135 i to na kraju drugog uspona, pre nego što sam se okrenuo, pa je na nizbrdici malo pao, a pred kraj trčanja je opet došao do te brojke. Na kraju treninga se nisam baš mnogo ni umorio, kao što znam, ranije mi je bilo mnogo teže da istrčim ovu deonicu, ako je razlog tome AC, onda svaka čast! Pošto je već ovakva situacija sa pulsom, planiram da sutra još malo povećam distancu i vreme, a videćemo kako će se ponašati puls, uglavnom, trudiću se da ostanem u granicama koje mi je Monika navela. Što se tiče HIT treniga, to sam hteo da ubacim kao vid treninga brzine za tenis, kojim se intenzivno bavim inače, ali sad pravim mali zastoj zbog AC. Neću raditi HIT baš svaki drugi dan, kao što sam planirao, ali ubaciću ga jednom do dva puta nedeljno, pa ćemo videti kako se telo ponaša ... Napominjem da sam u odličnoj kondiciji, bar što se tiče mojih standarda, u odnosu na raniji period ... mada naravno uvek može bolje, a tome i težimo ... izmerio sam težinu i obime, pa ćemo videti kakav je krajnji rezultat ...
Pozdrav svima ...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: Maj 14, 2012, 04:56:01 pre podne »

Da se nadovezem na pricu o kardiu,da li u obrok nakon jutarnjeg kardia,znaci u sejk,uz proteine,bcaa,glutamin,bi bilo preporucljivo da ubacimo i dekstrozu ili maltodekstrin, s obzirom da smo recimo na definiciji i cilj nam je da izgubimo masne naslage?

Ne treba ti ni dekstroza ni maltodekstrin.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #11 poslato: Maj 13, 2012, 10:42:59 posle podne »

Da se nadovezem na pricu o kardiu,da li u obrok nakon jutarnjeg kardia,znaci u sejk,uz proteine,bcaa,glutamin,bi bilo preporucljivo da ubacimo i dekstrozu ili maltodekstrin, s obzirom da smo recimo na definiciji i cilj nam je da izgubimo masne naslage?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #10 poslato: Maj 10, 2012, 01:33:47 posle podne »

Što se tiče AC i kafe (jer pretpostavljam da te u tom smislu zanima moj odgovor) to ćeš sam videti kako ti prija...
ako osetiš preteranu nervozu, lupanje srca i znojenje onda ništa od AC ujutru ili bar razdvoj dva na 1h ili više ako ti treba.. Ipak obzirom da si već dugo na kafi onda verujem da ti to neće biti problem.
Tribulus ti po mom mišljenju ne treba, vidimd a ti super ide i ovako... Nisam sigurna ni da ti treba B kompleks uz toliko mesa i semenki.
Verovatno ti se neće ništa desiti ako produžiš AC i do 28 dana ali to ne mogud a ti tvrdim čpošto ne znam kako ćeš reagovati ni na prvih 21 dan...

Ako sam na nešto zaboravila da odgovorim, molim te me podseti :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Maj 10, 2012, 12:29:10 posle podne »

hodanje uz nagib je takoĂ°e odličan kardio, i odlično radi gluteus, zadnja loža, ako se fokusiraš
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 18 upita.