TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:15:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet za pocetnika !  (Pročitano 12414 puta)
Mladen 994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #28 poslato: Septembar 21, 2012, 04:48:49 posle podne »

a za bcaa nzm ni ja zasto ne, tako je prodavac rekao mom bratu da mi ne treba zajedno sa glutaminom  ??? da sam ja bio sigurno bih ga kupio :D
Sačuvana
Mladen 994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #27 poslato: Septembar 21, 2012, 04:47:25 posle podne »

ok, nisam znao, znaci mogu uzeti Natrolov cofein za povecavanje snage,energije i izdrzljivosti, u njemu nema kreatina zar ne ?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #26 poslato: Septembar 21, 2012, 04:32:07 posle podne »

Ne vidim zasto ne bi kupio BCAA?? Pa mozes kupiti i obican kofein Natrolov radice posao...
Sačuvana
Mladen 994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #25 poslato: Septembar 21, 2012, 04:24:03 posle podne »

Ok, kupio sam Whey i Glutamin hteo sam i bcaa tj dao sam bratu pare i rekao da mi kupi sve to i njemu je prodavac rekao da nema potrebe da uzimam
glutamin i bcaa zajedno  :o da li je to istina i da li da kupim bcaa ili ne ? I hteo sam da kupim nesto za povecavanje snage,energije i izdrzljivosti zato sto ne pijem kreatin i razmisljam se izmedju Nutrabolic HEMO RUSH i Mega Arginina, sta vi mislite ? ;D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #24 poslato: Septembar 21, 2012, 01:45:29 posle podne »

Nzm tacno sta je bilo u pitanju jer sam bio mali, ali kada uzimam kreatin osecam da me ponekada zabole bubrezi tako da ga necu uzimati vise, kupicu nove zalihe wheya,glutamina i bcaa, ishrana mi je dovedena pod konac :D tako da se nadam da ce biti napredka :)

Ako se tako osecas onda nemoj uzimati kreatin, uz adekvatnu ishranu rezultati nece izostati sa ostalim dodacima.
Sačuvana
Mladen 994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #23 poslato: Septembar 21, 2012, 12:13:36 posle podne »

Nzm tacno sta je bilo u pitanju jer sam bio mali, ali kada uzimam kreatin osecam da me ponekada zabole bubrezi tako da ga necu uzimati vise, kupicu nove zalihe wheya,glutamina i bcaa, ishrana mi je dovedena pod konac :D tako da se nadam da ce biti napredka :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Septembar 21, 2012, 08:08:24 pre podne »

E a ja sam hteo da zamenim kreatin sa necim drugim zato sto sam kao mali imao problema sa bubrezima i sada odkada uzimam kreatin me ponekada zabole ali retko kada, pa neznam da li ponovo da kupujem kreatin (strah me je zbog bubrega) ili sta, ako bi imala neka kombinacija kao zamena ili da kupim jos nesto porev wheya i glutamina nzm ?

whey, glutamin, bcaa.... najosnovnija kombinacija sa kojom možeš fino da napreduješ.   Ako imaš takav osećaj kada uzimaš kreatin, ostavi ga sa strane, iako, kao što kaže doktorka, nije potvrĂ°eno da kreatin dovodi do problema sa bubrezima.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #21 poslato: Septembar 20, 2012, 10:38:11 posle podne »

E a ja sam hteo da zamenim kreatin sa necim drugim zato sto sam kao mali imao problema sa bubrezima i sada odkada uzimam kreatin me ponekada zabole ali retko kada, pa neznam da li ponovo da kupujem kreatin (strah me je zbog bubrega) ili sta, ako bi imala neka kombinacija kao zamena ili da kupim jos nesto porev wheya i glutamina nzm ?

Do sada nije potvrdjeno da kreatin izaziva probleme sa bubrezima. Kakav je to problem bio?
Sačuvana
Mladen 994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #20 poslato: Septembar 20, 2012, 09:12:50 posle podne »

E a ja sam hteo da zamenim kreatin sa necim drugim zato sto sam kao mali imao problema sa bubrezima i sada odkada uzimam kreatin me ponekada zabole ali retko kada, pa neznam da li ponovo da kupujem kreatin (strah me je zbog bubrega) ili sta, ako bi imala neka kombinacija kao zamena ili da kupim jos nesto porev wheya i glutamina nzm ?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #19 poslato: Septembar 20, 2012, 09:01:36 posle podne »

Koristim whey i glutamin, pa sam mislio da uzmem nesto u zamenu za kreatin ali ako on najbolje vrsi posao onda cu uzeti ponovo njega....za sada sam zadovoljan rezultatima, jel znate kakva su iskustva sa L-argininom i da li moze da se kombinuje sa jos necim ??  :)

Onda nemaš dileme ;)

Arginin možeš da probaš i sigurno će povećati pumpu u mišići i možeš da ga kombinuješ sa svime što uzimaš.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Mladen 994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #18 poslato: Septembar 20, 2012, 08:49:07 posle podne »

Koristim whey i glutamin, pa sam mislio da uzmem nesto u zamenu za kreatin ali ako on najbolje vrsi posao onda cu uzeti ponovo njega....za sada sam zadovoljan rezultatima, jel znate kakva su iskustva sa L-argininom i da li moze da se kombinuje sa jos necim ??  :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #17 poslato: Septembar 20, 2012, 08:32:28 posle podne »

Sta uzeti tj koju kombinaciju za zamenu kreatina ?

Pa zašto bi menjao kad je to najbolje za masu i snagu, bar najbolje što možeš uzeti i da pri tome garantovano radi posao.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #16 poslato: Septembar 20, 2012, 08:08:22 posle podne »

Sta uzeti tj koju kombinaciju za zamenu kreatina ?

A sta koristis jos od suplemenata?
Sačuvana
Mladen 994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #15 poslato: Septembar 20, 2012, 06:10:54 posle podne »

Sta uzeti tj koju kombinaciju za zamenu kreatina ?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #14 poslato: Jun 18, 2012, 10:34:28 pre podne »

Ovako, sredio sam ishranu kao sto ste mi napisali...ali pre 3 nedelje sam prestao da pijem kreatin sbog skole, kraj godine je pa moraju da se popravljaju ocene...smor  :(  i sada nzm da li ponovo da pocnem sa fazom punjenja ili ne ?

Uradi ponovo fazu punjenja imaćeš daleko bolji efekat, imam osećaj da ovi što ne savetuju punjenje nikad nisu ni uzimali kreatin...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.