TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 10:08:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 6014 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Maj 21, 2012, 04:02:10 posle podne »

koji bi mi glutamin - bcca preporucili ?

Glutamin - Scitec 300 g, 600g,  Dymatize 500g  a imaš i ekonomičnija pakovanja poput Primaforce ili SNI od 1 kg
BCAA - Bcaa Express Scitec, Dymatize BCAA ili SNI Bcaa 1 kg

najekonomičnije ti je od 1 kg u svakom slučaju :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: Maj 20, 2012, 04:57:40 posle podne »

Ma hvala ljudima sa foruma ( svima sa foruma ) da nije njih ja ne bi imao pojma. ;)
Sačuvana
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #19 poslato: Maj 19, 2012, 07:55:42 posle podne »

Hvala ti na savetu !
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2012, 10:40:09 pre podne »

Ako su montazne bucice onda samo kupis jos gvozdja i to je to,jos gvozdja za bucice,jos gvozdja za Benc,Mrtvo i Cucanj i to je to,ako ti je debljina sipke za Bucice razlicita od sipke za Benc onda moras kupiti razlicite tegove pa ti pravi veci trosak,a ako nije onda je odlicno,resio si dve stvari sa istim tegovima.

Ista je kao ta tvoja samo ima jos i rucke za uske zgibove,lako ces prepoznati kad naletis,ali nije to toliko bitno,ako ne nadjes nista ne gubis,radis na toj sve isto. ;) Pogledaj cene na vise mesta,a mozes naleteti i na polovnu koja ce biti jeftinija od nove a u dobrom stanju.
Sačuvana
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2012, 08:59:54 pre podne »

Imas spravu slicnu toj,samo je bolja,ima i hvat za uske zgibove ali sa ruckama tako da dlanovi budu okrenuti jedan ka drugom...

Bucice te sto imas jel mogu da se montiraju,tj. jel moze da njih da se dodaje jos gvozdja?

Jel mi mozes naci slicicu od te sprave da vidim kakva je
Mogu da dodajem montazne su :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 19, 2012, 12:12:56 pre podne »

Imas spravu slicnu toj,samo je bolja,ima i hvat za uske zgibove ali sa ruckama tako da dlanovi budu okrenuti jedan ka drugom...a mozes i ovu...To je to,nista vise nije neophodno za pocetak. ;)

Sipka i tegovi su ti primarni za Benc (klupa naravno),Cucanj,Mrtvo,Militari pres za ramena...
Vratilo ti treba za zgibove...tako si pokrio sve misicne grupe sa osnovnim vezbama...
Bucice te sto imas jel mogu da se montiraju,tj. jel moze da njih da se dodaje jos gvozdja?
Sačuvana
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #15 poslato: Maj 18, 2012, 11:29:04 posle podne »

bas sam nesto gledao recimo ovako
http://www.ringsport.rs/univerzalna-fitnes-sprava-za-vezbanje-rx-univ/p-38
kupicu jos tegova to sigurno,
da preformulisem pitanje imam 350-400 e na raspolaganju sta bi mi bilo najpotrebnije znaci benc, sipku, 50 kg tegova dobijam uskoro :) bucice 10 i 5 kg imam.... sta bi mi jos trebalo ?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14 poslato: Maj 18, 2012, 11:00:35 posle podne »

Kupi jos tegova. ;) Kupi sipku i napravi vratilo i onda mozes da radis sve sto ti treba...a to je Benc,Mrtvo,Cucanj,Zgibovi... ;) :)
Sačuvana
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #13 poslato: Maj 18, 2012, 09:54:43 posle podne »

koji bi mi glutamin - bcca preporucili ? Organizovao sam se za benc klupu + 50 kg tegova i sipku to sve dobijam na poklon :D pa me zanima razmisljam da kupim gladijator , jedino bi mi to falilo po nekom mom razmisljanju ili ? I vredi li uopste to kupovati ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Maj 18, 2012, 07:54:57 pre podne »

samo unosi dosta proteina a oko treninga BCAA i glutamin obavezno... i neće biti strašan katabolizam od 30 minuta kardia... ;)
Sačuvana
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #11 poslato: Maj 17, 2012, 11:27:41 posle podne »

hvala vam ljudi na savetima vec razmisljam o teretani :D a vec sutra ubacujem cardio 30 min nakon treninga.... Inace mislim da imam misicnu masu jer sam trenirao MMA nekih 8 godina radio sa tegovima ali sa manjim tezinama jer sam radio na eksplozivnost. pauzirao sam nekih 2 god pa sam se unakazio ( stomak ) ali mislim da su misici tu.  BB je sasvim druga dimenzija od onoga sto sam pre radio zato sam i trazio neki savet. Znaci bez teretane cu tesko napredovati onako kako zelim a bez kardia ne mogu izgubiti MT. Razresili ste mi dileme hvala vam !
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Maj 17, 2012, 09:09:02 pre podne »

nece valjda taj visak koze da mi ostane :( .. radim kardio kad odmaram tj nedeljom... smesno ! A i citao sam da ne valja kardio gube se misici zato radim samo 1 dan ? Mene je zanimalo dal ja ovako upste mogu da napredujem il treba nesto da promenim, volja je tu ? dal treba nesto da ubacim izbacim napravim neki tegic :D ?Hvala

ja ti dajem savet kako da ubrzas sagorevanje, a ti kako zelis...  1 nedeljno kardio nije dovoljan.  Ne verujem da imas toliku misicnu masu da ce biti tolika opasnost po tvoje misice...
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #9 poslato: Maj 17, 2012, 07:01:03 pre podne »

e hvala ti na odgovoru ubacim onda ovsene pahuljice ujutru uz jaja. I krompir , pirinac i td pre treninga .... posle treninga bez uh i to je to valjda ... i da ne znam dal da pijem cokoladno mleko posle treninga ? popijem whey al sam procitao negde da je dobro i cokoladno mleko... Hvala ti na pomoc
ograničenim unosom hidrata koji se dešava ujutru i posle treninga. Za šta je dobro čokoladno mleko? Meni whey od čokolade razmućen sa vodom doĂ°e kao čokoladno mleko. Neće ti biti ništa od šolje-dve čokoladnog mleka...
Ne moraš jesti ovsene ujutru - jedi piriniač ili krompir ako ti ovsene ne odgovaraju.
Glavna stvar je tip treninga - kreni u teretanu, lakše ćeš stići do rezultata koje želiš nego sa tim treningom koji radiš sada.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #8 poslato: Maj 16, 2012, 10:08:07 posle podne »

e hvala ti na odgovoru ubacim onda ovsene pahuljice ujutru uz jaja. I krompir , pirinac i td pre treninga .... posle treninga bez uh i to je to valjda ... i da ne znam dal da pijem cokoladno mleko posle treninga ? popijem whey al sam procitao negde da je dobro i cokoladno mleko... Hvala ti na pomoc
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #7 poslato: Maj 16, 2012, 07:54:32 posle podne »

ne možeš smanjiti salo na stomaku tako što radiš trbušnjake. Nećeš pojačati sagorevanje sala na stomaku tako što ćeš raditi trbušnjake sa opterećenjem. Shvati.
Nema potrebe da naglo smanjuješ hidrate da bi čekao momenat kada će ti nestati salo sa stomaka. Najbolja je izbalansirana ishrana sa ograničenim unosom hidrata koji se dešava ujutru i posle treninga i to je to - izdrži dovoljno dugo i neće biti sala. Sve će biti lepo rasporeĂ°eno sa kontinuitetom dobrog treninga i ishrane (čitaj: 5-6 meseci treninga), a na brzinu, nažalost, ne može. Znam da je teško prihvatiti ovo, ali to je istina i jedini način da stigneš do cilja.
Mani se ulaska mišića u katabolizam, to su izvikane priče, i dešavaju se u ekstremnim uslovima drastično smanjenog unosa hrane, jakog treninga i nenormalinih serija kardia. Treba čudo da se desi da početnik ''zapadne u katabolizam''. Ljudi su toliko optrećeni tom rečju da je negde lik izjavio da noću navija sat da se dvaput budi da pije kazein da mišić ne zapadne u katabolizam. NEmoj se opterećivati tim glupostima, veruj mi, ništa od toga nije istina. 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.