TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:46:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NE NAPREDUJEM DUGO U MISICNOJ MASI, MOLIM ZA SAVET  (Pročitano 34828 puta)
pasuljcic_mika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #142 poslato: Jul 26, 2013, 01:37:05 posle podne »

ostaćeš ovakav, ukoliko nešto ne promeniš. Pazi, ti sa ovakvim načinom treninga i količinom ishrane, došao si do nekog maksimuma, i ne možeš više da napreduješ, da bi napredovao, moraš da pojačaš ishranu. Da bi mišić rastao, treba mu odmor, a ti radiš kardio i vikendom, ne odmaraš. Ja kada sam počinjao sa teretanom, ja sam iz ne znanja išao svaki dan, i vikendom, i veruj mi, nisam se pomakao ni malo, sve dok nisam promenio način treninga, ishrane, odmora...  Za početak, probaj da izbaciš kardio vikendom, i pojačaj malo složene ugljene hidrate, radi tako neko vreme, da vidiš da li daje rezultate. Što se tiče ponavljanja u seriji, gledaj da uvek odradiš 12,10,8 ispod 8 ponavljanaja ne idi, na težine ne gledaj.

Što se tiče proteina, tu si dobar, dobar unos imaš. Ali uvek gledaj, da 70% energije uzimaš iz složenih ugljenih hidrata, u tvom slučaju, sa premalo hidrata, a masti još manje, organizam je prinudjen da troši i protein dosta, i zato stojiš u mestu, jer ti je aktvnost velika. To je jedan od razloga zašto trebaš da ideš sa većim unosom ugljenih hidrata.
Sačuvana
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #141 poslato: Jul 26, 2013, 01:07:29 posle podne »

Hvala na savetu druze, videcu nesto, a mozda sebe naviknem na cinjenicu da cu ostati do kraja ovakav...barem cu da se potrudim da srezem stomak pa za godinu dana da se malo i napumpam.
Sačuvana
pasuljcic_mika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #140 poslato: Jul 26, 2013, 01:02:37 posle podne »

Ali imam dosta sala, kako da ne radim kardio. videli ste slike ispod...ne mogu ni na bazen...
Osecam se kao ...

Ljudi ja zelim misicnu masu a ne da budem buca...pa hajde da ubacim puno masnoca i mnogo mnogo UH pa cu
sigurno imati i vecu masu, stomacinu i vecu ruku itd...
Zelim sto manji struk (ne moram trbusnjake-to je fantastika postala za mene) ali i vecu masu bicepsa,grudi...
to je ta prica! da budem sportski gradjen, zategnut...to pokusavam sve ove godine!

Negde gresim ali ta informacija gde i u cemu, ma uzasno je tesko doci do nje vidim!




Druže, moram ti reći, pošto vidim da niko ne želi da ti kaže, ti prijatelju imaš kompleks, tjs, nesiguran si u sebe, i najveći problem je u tvojoj glavi, to moraš prvo da rešiš, ovo ti je prijateljski savet. Nećeš na bazen zbog nekog stomacica. Očekuješ ovde čarobnu formulu koja će da reši sve tvoje probleme, odnosno za ono što ti želis, e mogu ti reći da ona ne postoji. Niko nije dobijao samo izdefinisane mišiće, bez trunke masti. Lepo ti Pedjoni savetuje, pogledaj njega, dečko ima rezultate, vidi se, poslušaj sve savete, i kombinuj i eksperimentiši, i garantujem ti, da kada budeš video da rasteš, nećeš više ovako da razmišljaš. 
Sačuvana
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #139 poslato: Jul 26, 2013, 12:16:32 posle podne »

uzimao sam i kreatine i whey i glutamin i beta alanin i dextrozu i xpand reaktor i tribulus, zato sam i ocajan...

nista ne pomaze, nista se ne menja oko mase, misica,snage... i sa njima i bez njih je isto ,
moj organizam ih ne prima, ni jedan jedini preparat...ne znam zasto ali to je fakat
« Poslednja izmena: Jul 26, 2013, 12:19:07 posle podne od strane big77 » Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #138 poslato: Jul 26, 2013, 11:57:18 pre podne »

@Big77
Ja npr. da imam takvu ishranu kao ti za ovim 8 meseci imao bih 100kg sigurno... Ne znam, ali kod mene masa dolazi veoma brzo, a misice tesko nabacujem boze sacuvaj..
Jel uzimas neki kreatin?
Sačuvana
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #137 poslato: Jul 26, 2013, 09:33:00 pre podne »

Hvala ti pedjoni986 na tvojim savetima.

Ali samo da podsetim na moju ishranu za koju mislim da je jako dobra i zdrava a opet ni gram da smrsam
sto me malo cudi.
Plus treninzi i kardio....... ???


ISHRANA I SUPLEMENTACIJA (4 puta nedeljno isti ovakav rezim)

07h prvi dorucak : 35g whey+ solja ovsenih,vit B i C,banana
10h drugi dorucak (120g tune,2 jaja ili 100g pilece belo,2jaja,pirinac ili ovsene, sir)
13h treci obrok (solja ovsenih,jogurt ili voce)
16h rucak (kuvano jelo sa dobrim uh,pirinac,krompir,snicla)
19h voce, pirinac zbog energije, kasika lan ulja (zbog OMEGA3)
19:30h – 20:30 TRENING
20:30h 35g whey,30g dextroza, vit C
21:30 vecera (120g tune, ili 150g belo,2 jaja,int.pirinac
23:30h pred odlazak na spavanje 350g Mg
Sačuvana
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #136 poslato: Jul 26, 2013, 09:27:59 pre podne »

I jos jedno da pitam, s obzirom da ne jedem nikakvu salatu (kupus,paradajz,krastavac,luk,papriku,itd nikada u zivotu nisam ni probao sveze jer ne mogu) a povrce i voce jako retko , da li mozda to utice da se GOJIM iako jedem kao vrabac kako neki kazu i ne unosim lose masti i lose UH???

Da li to neko zna? Ima li nutricioniste ovde na forumu?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #135 poslato: Jul 26, 2013, 09:24:44 pre podne »

Imas 77 kg i obim ruku 33 cm, sta mislis na sta ces liciti kad se izdefinises ? :) Dakle kreni sa masom i hipertrofijom, radi jace treninge , ne obaziri se na stomak, moras jbg da budes u nekoj partiji slab i osetljiv,a to je kod muskaraca uglavnom stomak.. Moras da se odlucis da se ne bi vise razocaravao..A kada grudi popravis ramena i ruke, nece se taj stomak uopste uociti, sada ga uocavas jer su ti nedovoljno ostale partije razvijene pa zato..
Sačuvana
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #134 poslato: Jul 26, 2013, 09:18:51 pre podne »

Pa onda ne znam sta vise da radim,
jedino da krenem cesce na kardio i defku u teretani sad tokom leta (ako nije kasno) a od jeseni krenem na jaku masu,
pa pokusam na kraju zime da nekako tu masu skidam za sledece leto?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #133 poslato: Jul 26, 2013, 09:01:30 pre podne »

Eto u zadnjem postu si sam sebi odgovorio na svoje pitanje,i mi smo se dzabe vrteli sve ovo vreme..

Problem je sto ti se vrtis u krug, jer zelis masu ,a zelis i da si izdefinisan..a da nabacujes samo Lean(cistu) masu jos uvek nemas znanja,i zato pravis sebi probleme.. Da jedes minimalno kao vrabac, i da ocekujes da rastes a da se struk smanjuje to je imposible u anatomiji i fiziologiji..i moras da prodjes kroz 2-3 faze bulkinga,da bi naucio koja kolicina i gramaza namirnica te goji, i kada prvi put budes krenuo da se rezes,verovatno ces omasiti,ali ces zato 2. i 3. put znati i onda ce sve doci na svoje..Dakle ako nastavis da juris masu, a radis 5x kardio ocekivajuci da ce struk da se smanjuje a misici da rastu tamo gde pozelis, ti si u grdnoj zabludi i neces naravno nista uraditi i dalje,jer se vrtis u krug sa jedno istim brojem kalorija koje spzis na nepotreban nacin.
Sačuvana
big77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82

« Odgovor #132 poslato: Jul 26, 2013, 08:58:34 pre podne »

Ali imam dosta sala, kako da ne radim kardio. videli ste slike ispod...ne mogu ni na bazen...
Osecam se kao ...

Ljudi ja zelim misicnu masu a ne da budem buca...pa hajde da ubacim puno masnoca i mnogo mnogo UH pa cu
sigurno imati i vecu masu, stomacinu i vecu ruku itd...
Zelim sto manji struk (ne moram trbusnjake-to je fantastika postala za mene) ali i vecu masu bicepsa,grudi...
to je ta prica! da budem sportski gradjen, zategnut...to pokusavam sve ove godine!

Negde gresim ali ta informacija gde i u cemu, ma uzasno je tesko doci do nje vidim!


Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #131 poslato: Jul 26, 2013, 08:43:36 pre podne »

Nema potrebe da radis kardio kad si na masi!
Sačuvana
pasuljcic_mika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #130 poslato: Jul 26, 2013, 02:55:53 pre podne »

To definitivno da mora da bude u kalorijskom suficitu, a takodje mora i da se odmara, jer radi kardio tri puta nedeljno, sredom, i vikendom, nema tu odmora, a trošak energije je preveliki, a unos hrane mali.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #129 poslato: Jul 25, 2013, 10:20:50 posle podne »

Jos nekih informacija o meni:

28god
Kilaza: 77kg
Visina: 1m:79cm
Staz u teretani: 3 godine bez duzih pauza
Kilaza mi je ista poslednje 2 godine, misicna masa identicna kao nakog prvih 6 meseci, svi suplementi me ne rade,kao ni vise proteina

OBIM ruku oko bicepsa i tricepsa posle 3 godine vezbanja: svega 33 cm

jedino su mi napredovali ramena i ledja

ISHRANA: ono sto nikada nisam pominjao je da nikada nisam jeo salatu a povrce jako retko, gadljiv sam prema povrcu od malena.
              MOZDA UPRAVO U POVRCU I VOCU LEZI GLAVNI PROBLEM SA SINTEZOM???????
         
              jelovnik mi se bazira na puno proteina (skoro 2g po kg), UH samo ovsene i int.pirinac a masti sam izbacio (sem LAN ulja i kikirikija)

NI SKIDANJE STOMAKA NE IDE:
Imam sala sa strane, solidno....inace sam mrsavij tip i tesko dobijam mase mimo stomaka
4 meseca trcim (3 puta nedeljno), stomak je isti kao i moja kilaza, ne mogu da topim salo nikako BEZ OBZIRA NA DUGO VEZBANJE I TRCANJE, KOJU PRATI KVALITETNA ISHRANA (masti,slatkise,sokove ne unosim 2 godine,UH umereno)

Potrebno mi je necije hitno misljanje i savet!!!

Moras biti u kalorijskom suficitu ako zelis da dobijas na telesnoj masi .
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #128 poslato: Jul 25, 2013, 02:28:54 posle podne »

Samo napred stari  bolje da treniras no da pijes pusis i ta sranja samo trening ;D
Tacno tako  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.