TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 03:23:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Xpand Xtreme Pump + Animal Cuts + Whey 100% Professional  (Pročitano 6240 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #25 poslato: Maj 21, 2012, 05:50:30 posle podne »

Nisam ni rekao da je XPAND sagorevac. Rekao sam da ima supstance za skidanje masti. Svejedno,mislim da ne bi trebalo da mesa ta dva suplementa...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #24 poslato: Maj 21, 2012, 01:53:55 posle podne »

Xpand nije sagorevac,vec NO reaktor.Da,sadrzi stimulanse i sastojke kojih ima i u sagorevacima i koji mogu koristiti u te svrhe,ali on sam po sebi se ne koristi kao sagorevac...
Ali zbog svojih sastojaka i njihovog dejstva moze odlicno da se uklopi u kombinaciju suplementacije kod osoba koje zele da rade na smanjenju kilograma
Sačuvana
Be Happy!!!
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #23 poslato: Maj 21, 2012, 01:54:31 pre podne »

Xpand nema veze sa sagorevacem.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #22 poslato: Maj 20, 2012, 11:18:36 posle podne »

Ali,zar nema Xpand svojstvo sagorevaca? Ili ja gresim.Mislim,u NO reaktorima ima i supstanci za sagorevanje masti.Mislim da je glupo mesati dva sagorevaca-bukvalno! To jest,po meni bacanje para.Ja bih prvo iscepao AC,pa za mesec-dva bih presao na XPAND i izrezao se k'o stoka!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #21 poslato: Maj 20, 2012, 08:05:54 posle podne »

Pitanje je bilo da li animal moze da se kombinuje sa Xpandom (u ovom slucaju). Ja mislim daje to sasvim izvodljivo ako bi se uklonio kofein iz animala :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #20 poslato: Maj 20, 2012, 07:16:17 posle podne »

Evo sad sam citao na Animalovom sajtu,tamo pise da termogeni kompleks cini crvena kapsula, a diuretski kompleks dve plave kapsule, i da se slobodno mogu ukloniti ako nekome smeta nesto od toga ili ne zeli neki od ovih efekata.Ali onda je pitanje zasto uopste koristiti Animal,ako uklanjamo bitne stvari iz njega,ili sto je neko u nekoj od tema rekao,zasto bi kupovali ferari ako cemo ga koristiti samo za odlazak na  pijacu, to mozemo i sa jugom :)
« Poslednja izmena: Maj 20, 2012, 07:17:49 posle podne od strane Milan 21 » Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: Maj 19, 2012, 05:50:13 posle podne »

Crvena kapsula jeste kofein, to sam 100% siguran, nego mene zanima kombinovanje sa drugim stimulansima (naravno bez crvene kapsule). To sam procitao da moze, ali me ipak zanima da li je neko probao.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2012, 05:38:26 posle podne »

Tako je, crvena kapsula sadrži stimulanse. Ovo nije zvanična potvrda, već samo prenosim ono što sam i ja čitao na forumima.

Za najsigurniji odgovor verujem da je najbolje poslati mejl na info@animalpak.com.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2012, 04:48:56 posle podne »

Upravo mi je rekao jedan lik isto to za crvenu kapsulu! Ne znam,neka potvrdi neko iz PanSporta !
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #16 poslato: Maj 19, 2012, 01:13:23 posle podne »

Ja ne bih nikako kombinovao tako jake stimulanse poput Cutsa i Xpanda, tj. sagorevač i NO. Može biti vrlo opasno jer je prevelika količina stimulanasa na dnevnom nivou. To je moje mišljenje.

Ja tek sada vidim ovo. Citao sam negde, mozda i animalov sajt da je to izvodljivo, ukoliko se iz cutsa izbaci crvena kapsulua (koja sadrzi kofein). Tako sam procitao, i mene zanima da li je to izvodljivo.

Mene zanima ovo, da li je jos neko sem mene citao o ovome i da li zna nesto vise? Svakako planiram to da isprobam :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #15 poslato: Maj 19, 2012, 12:56:27 posle podne »

Ja bih definitivno ubacila BCAA i kao sto rekose SNI-ove BCAA su fina i isplativa varijanta,Dymatize-ove su meni bar najvise odgovarale,ali kao i mnogi cesto moram da se opredelim i za prosecniju varijantu zbog cene  :(
Uz njih i visok unos proteina nemas razloga da brines o katabolizmu.
Takodje sam pristalica kardia nakon tegova,i po iskustvima drugih i licnog iskustva,stvarno daje finre rezultate.

Slazem e sa Robertom,previse je kombinovati dva jaka kofeinska prearata istovremeno.Sa tim stvarima treba zaista biti obazriv.
Ako ostavis jedan od ta dva za kasnije da pijes,svejedno koji,posto juris definiciju mozda da odma krenes sa Cutsom,ali ni njega kasno popodne,ili cak i samo jutarnju dozu
Sačuvana
Be Happy!!!
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #14 poslato: Maj 19, 2012, 11:05:15 pre podne »

To svakako, ako ces kupovati bcaa, uzmi SNI Bcaa Blast 1kg. Najvise ti se isplati.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 215


« Odgovor #13 poslato: Maj 19, 2012, 04:03:23 pre podne »

A da ubacim neki bcaa?

kupi sni kilo bcaa i samo se nalivaj.
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Maj 19, 2012, 01:50:18 pre podne »

Ja ne bih nikako kombinovao tako jake stimulanse poput Cutsa i Xpanda, tj. sagorevač i NO. Može biti vrlo opasno jer je prevelika količina stimulanasa na dnevnom nivou. To je moje mišljenje.

Ja tek sada vidim ovo. Citao sam negde, mozda i animalov sajt da je to izvodljivo, ukoliko se iz cutsa izbaci crvena kapsulua (koja sadrzi kofein). Tako sam procitao, i mene zanima da li je to izvodljivo.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Flatronw2241s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #11 poslato: Maj 19, 2012, 12:14:55 pre podne »

A da ubacim neki bcaa?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 13 upita.