TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:49:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229298 puta)
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #343 poslato: Novembar 06, 2006, 12:26:27 pre podne »

bilo bi lepo da udje neko kao sto je miki 8)-normalan i ogroman ;D

pa i ja bi voleo da vidim da li bi prosao kroz vrata ;D
Sačuvana
markomm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #342 poslato: Novembar 05, 2006, 10:14:17 posle podne »

Ma znam, nego nisam mogao da odolim :D
Pa mislim da je to njegova taktika, da udje par nedelja pred kraj, mazne stotku i cao. Ne trpi posao, a ni masa. Malo su ga... sa onih 50 000, ali vredi truda. Ali od kad je usla ova "umetnica", meni je sve jedno ;D
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #341 poslato: Novembar 05, 2006, 09:37:11 posle podne »

pu pu pu..nego mislim ulaze sve sami pajseri...bilo bi lepo da udje neko kao sto je miki 8)-normalan i ogroman ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
markomm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #340 poslato: Novembar 05, 2006, 09:35:33 posle podne »

 :D Sto, jel mislis da je i Miki pajser?  ;D
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #339 poslato: Novembar 05, 2006, 09:07:56 posle podne »

ajde da i ovde pitam :D
miki da li sad mozda postoje neke sanse da udjes i ti u kucu?
posto vidim malo po malo pa udje jos neki pajser :-[
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #338 poslato: Novembar 05, 2006, 09:02:21 posle podne »

Koliko se secam rasprodali su sve masine (smith masina i hak cucanj je u teretani u kojoj ja sad idem ;D ) .
Koliko sam cuo otvoren hje bazen tamo posto je inace to bio bazen pretvoren u teretanu.

Inace ja bas mislim da je dobro sto se dobija po 50.000E jer ipak su upali na 50 dan. A imaju i prednost znaju sta publika voli i znaju sta se dogadja kuci ... mogli su da cuju sva ogovaranja ;)
A inace bas mislim da su malo u prednosti nova 3 ukucana.
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
beli
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162

« Odgovor #337 poslato: Novembar 05, 2006, 08:54:00 posle podne »

Jeste videli kolike "s..e" ima ova nova riba sto je sad usla,BRUKA!!!
od danas cu cesce pratiti "Velikog Brata" ;D
Miki secam se i ja te ribe iz KING GYM-a,sta je sa tom teretanom tamo sam ja trenirao pre 3 godine,jel preseljena negde ili je bas zatvorena? ;)
Sačuvana
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #336 poslato: Novembar 05, 2006, 08:34:34 posle podne »

najzad izbacishe onog smaracha
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #335 poslato: Novembar 05, 2006, 05:06:49 posle podne »

Hmm  ja se ne secam te devojke. Isao sam u tu teretanu dok se nije zaboravila ali slabo se secam  ???
Kad je tamo radila ?
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #334 poslato: Novembar 05, 2006, 01:35:29 posle podne »

hvala na informaciji Miki...Ne znam je odatle onda sigurno.Verovatno iz izlaska.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #333 poslato: Novembar 05, 2006, 01:29:51 posle podne »

Kao sto sam i rekao desilo se! Marko je izleteo! Aj u opkladu da Nikola ulazi u finale a mozda i pobedi.Pazite sta sam rekao.
A sto je Marka sacekala riba hahahahahah ;D ubilo se! Pa jel on stvarno normalan ili se pravi kreten?! Koja bi ga cekala posle onoga sto je radio sa Enom???? Boze budale!
Malo mi je bilo zao Ene videlo se da je tuzna.
Ovi novi..sta da kazem.Malo mi je to bezveze zasto ih je uopste veliki brat i doveo.Najbolje bi bilo od pocetka do kraja da se vrsila selekcija i da na kraju ostanu samo njih par.
Ona nova iz Novog Sada mi je jako poznata ali neznam iz koje teretane ili sam je u izlascima sretao.Dobra je fizicki.
Sto se tipa tice..blago mi deluje kao obican kreten,a smeje se kao idijot! Obratite paznju na njegov osmeh!

Sve u svemu mislim da cirkus tek sada nastupa! Spanska serija se nastavlja  ;D
Mala je nekada radila na recepciji BB kluba KING GYM u Hotelu Park a sada neposredno pre ulaska u kucu VB  u zenskoj teretani Lady's GYM
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #332 poslato: Novembar 05, 2006, 01:17:13 posle podne »

Kao sto sam i rekao desilo se! Marko je izleteo! Aj u opkladu da Nikola ulazi u finale a mozda i pobedi.Pazite sta sam rekao.
A sto je Marka sacekala riba hahahahahah ;D ubilo se! Pa jel on stvarno normalan ili se pravi kreten?! Koja bi ga cekala posle onoga sto je radio sa Enom???? Boze budale!
Malo mi je bilo zao Ene videlo se da je tuzna.
Ovi novi..sta da kazem.Malo mi je to bezveze zasto ih je uopste veliki brat i doveo.Najbolje bi bilo od pocetka do kraja da se vrsila selekcija i da na kraju ostanu samo njih par.
Ona nova iz Novog Sada mi je jako poznata ali neznam iz koje teretane ili sam je u izlascima sretao.Dobra je fizicki.
Sto se tipa tice..blago mi deluje kao obican kreten,a smeje se kao idijot! Obratite paznju na njegov osmeh!

Sve u svemu mislim da cirkus tek sada nastupa! Spanska serija se nastavlja  ;D
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #331 poslato: Novembar 05, 2006, 12:34:09 posle podne »

Moram priznati da mi je po malo bez veze sto su ih ogranicili sa nagradom za pola sume. Ne vidim licno nikakvog razloga za to. Prakticno i novi ukucani su preuzeli rizike kaoi ovi stari u pogledu svojih ostavljenih obaveza pre ulaska u kucu VB!?

Sa druge strane njihov dodatni problem je sigurno i moguca netrpeljivost od strane starih ukucana i moogucnost velikog broja nominacija ubrzo po ulasku. To sto kaze liquid speed u vezi prednosti da su mogli da osete situaciju pre ulaska  i da razviju odredjenu taktiku jeste velika stvar ali trebalo ih je izjednaciti sa nagradom. Ovako su vec u startu stavljeni u poziciju autcajdera!? Cemu to??!
Sticem utisak da je poziv od VB ovim novim ukucanima dosao kao cin milostinje!? (nazirem pomalo cinican stav sa moje strane povodom ovog dogadjaja sigurno zbog utiska sto mene nisu zvali cak ni u ovoj konotaciji!? Degradirali su me i kao coveka i kao komunistu. Strtasno!!! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(, zato cu da satanem ovde sa daljeim komentarima)

I da! Jos nesto vazno za kraj.

OBRATITE PAZNJU NA ODNOS ENE I NOVOPRIDOSLE ALEKSANDRE VRBAJAC. NJIH DVE SE NE VOLE JOS IZ "CIVILSTVA". PRE USLAKA U KUCU SASKA JE PRILICNO JAVNO UKAZIVALA NA MOGUCNOST DA JE ENE USLA PREKO VEZE I DA JE ONA DIREKTNO KRIVA STO JE NEMA OD POCETKA SERIJALA VB!!! 

Novi Sad je mali grad i mji svi koji smu usli u najuzi krug za ulazak u kucu VB jako dobro znamo sta se desasva oko nas i sta ko misli o tome. Licno ja navijam za Sasku i nadam se da ce Ena vrlo brzo da leti napolje!



 
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #330 poslato: Novembar 04, 2006, 11:04:47 posle podne »

E baš to!
Ja kontam da ce neko od novih uzeti pare ili kako vec to ide posto su ima rekli da ce uzeti 50 000 E  ???
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #329 poslato: Novembar 04, 2006, 10:01:04 posle podne »

novi imaju prednost,buduci da su mogli da skontaju puls publike i ko je kakav od ukucana...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 19 upita.