TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396218 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 16, 2024, 05:47:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koje Aminokiseline?  (Pročitano 60892 puta)
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #118 poslato: Mart 05, 2014, 07:45:58 posle podne »

Imam ja na pocetnom ekranu beleske podeljene na 4 dela: skola,ishrana,trening,domaci zadaci (ta beleska mi je potrebna 2-3 puta mesecno ) :D
Ali zato setim se uvek jer mi sejker uvek pri ruci :)
Polako se navikavam jel kad sam poceo trenirati ziveo sam na 2-3 caase vode dnevno i evo do danas sam vec presao na 3l. Kod mene nema trakvog treninga da ispod 1,5-2l ne popijem. Sada je vec laske, samo da jos tokom dana naviknem na unos vise tecnosti :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #117 poslato: Mart 05, 2014, 07:05:00 posle podne »

pa da, to oko pijenja vode je samo stvar navike.  I koža je lepša, osećaš se bolje, treba stvoriti tu naviku :)  ili bar instalirati aplikaciju na telefonu koja te podseća da piješ vide vode, videla sam i to :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #116 poslato: Mart 05, 2014, 05:32:04 posle podne »

Inace sokove uopste ne pijem to sam izbacio vec davno pa mi ostaje voda, kafa i caj. Takodje ni slatko ne jedem sem 2-3 kasicice meda na koje kapnem limun.  :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #115 poslato: Mart 05, 2014, 05:24:48 posle podne »

Pokusavam uvek vise. Zato mi stoji sejker na sred stola da se setim uvek piti. Nekada iscedim koju narandzu ili limun i bude ukusno a nekada uzmem dekstrozu sa ukusom sumskog voca pa lakse popijem :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #114 poslato: Mart 05, 2014, 04:55:04 posle podne »

pojačaj vodu u toku dana :)  znam da možda još uvek nemaš naviku, ali treba ti više. Pijuckaj izmeĂ°u obroka. Iscedi grejp ili limun, možeš i narandžu, biće ti lakše i ukusnije za piće... a drugo dodatni vitamini :)

Nakon 45 min - sat vremena možeš popiti isostar.   I ja kad vozim, prvih sat vremena pijem samo vodu, kasnije već ide malo isostar, malo voda i tako u krug...   

probaj najbolje da vidiš šta ti odgovara.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #113 poslato: Mart 05, 2014, 04:29:23 posle podne »

Ok onda cu uzeti samo xtend a isostar mozda uzmem dok je akcija pa ostavim za kasnije. 2l ne popijem odjednom vec kroz trenibg koji mi obicno traje oko 90-120min zavisi sta radim taj dan. Mogu tako  da u flasi ponesem 1-1, 5l pa u sejker pred kraj popijem isostar sa 0, 5l vode? U toku dana popijem.obicno 2 sejkera vode (nekad znam i vise )  ali naravno ne odjednom.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #112 poslato: Mart 05, 2014, 04:15:56 posle podne »

ja ne bih mešala isostar i xtend, ne znam ni kakvog bi to ukusa bilo, hm...   isostar ima tačnu preciznu koncentraciju elektrolita, šećera koja ti je potrebna za rehidrataciju.  

Xtend je nešto drugo, amino kiseline su u pitanju,to već znaš..   Ako ti se sviĂ°a Xtend, sad ti je prilika da ga probaš po ovoj super ceni.

Super što piješ puno vode, ali ne treba ti 2 l isostara, na primer...  Isostar pij u drugoj polovini treninga ako ti je trening dužu od 45 minuta - sat vremena, ili posle treninga za nadoknadu tečnosti i elektrolita.
TakoĂ°e treba pijuckati postepeno, ne odjednom veliku količinu.  
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #111 poslato: Mart 04, 2014, 11:14:26 posle podne »

Probacu  ;)
Ne znam hocu li uspeti ispiti na treningu vise od 2l. Obicno oko 1, 5l popijem sa lakocom jer se puno znojim a onaj ostatak malo teze ali radim to da bih se navikao. Dnevno ukupno popijem oko 3l.  :)
U torbi uvek imam flasu od 2l ako zaboravim sejker a nekada kada radim brze treninge me mrzi stalno punit sejker pa lepo napunim flasu i tu je stalno pokraj mene.  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #110 poslato: Mart 04, 2014, 11:03:42 posle podne »

Probaj. ;D

Ako si pio 2 l vode "bez ukusa", ovako ćeš moći da piješ još više. Uvek lakše ide sa ukusom, barem je kod mene tako. :)

Obično pijem 7-8 dcl po treningu, ali ako dodam neki ukus (u vidu tečnih amino, xtenda ili slično), onda idem čak i duplo veću količinu.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #109 poslato: Mart 04, 2014, 08:10:43 posle podne »

Kako ti se cini  ova kombinacija?  :D
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #108 poslato: Mart 04, 2014, 07:47:15 posle podne »

Oba ukus narandze pa pomesam.   ;D
Bas me zanima kakav ce biti svakako sam mislio mesti sa 2l vode jer svakako popijem toliko na treningu :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #107 poslato: Mart 04, 2014, 07:23:55 posle podne »

Sad se zaista dvoumim dal da uzmem xtend ilu bcaa i isostar. Ali kontam da cu uzeti kao sto sam i mislio xtend i isostar. Pored imam whey, dex, 10-ak kesica Hota , multi min.complex i pun zamrzivac mesa   ;D

Misliš da ćeš moći tokom treninga zajedno da piješ Xtend i Isostar? ;D
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #106 poslato: Mart 04, 2014, 05:24:22 posle podne »

ako hoces da pijes nesto tokom treninga,uzmes tecne amino
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #105 poslato: Mart 04, 2014, 04:40:14 posle podne »

Sad se zaista dvoumim dal da uzmem xtend ilu bcaa i isostar. Ali kontam da cu uzeti kao sto sam i mislio xtend i isostar. Pored imam whey, dex, 10-ak kesica Hota , multi min.complex i pun zamrzivac mesa   ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #104 poslato: Mart 04, 2014, 04:27:50 posle podne »

pila sam i ja Xtend jednom, jako lepo osvežava i vraća energiju, u toku treninga...   Malo jeste skuplji za neke veće količine, ali kao dodatak u toku treninga, uz redovnu suplementaciju, mi se čini vrhunskim :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.133 sekundi sa 17 upita.