TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 04:11:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koje Aminokiseline?  (Pročitano 62243 puta)
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #43 poslato: Novembar 04, 2013, 06:08:31 posle podne »

Za 3000 dinara sam kupio: SNI Bcaa 600gr, Sni glutamin 300 gr i Biotech kreatin 200gr :D I jos imam whey-a jedno 1,5kg   ;D
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #42 poslato: Novembar 04, 2013, 05:41:17 posle podne »

Glutamin ili BCAA..Trenutno se nema para za oboje,pa se lomim sta uzeti..?Koje ce brze i bolje da me oporavi i da me primpremi za naredni trening..
Sa jedne strane Glutaform od Primaforce-a ili L-glutamine od Scitec Nutrition-a,a sa druge strane  BCAA blast od SNI ili BCAA Xpress od Scitec Nutrition-a ?
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #41 poslato: Novembar 04, 2013, 08:56:55 pre podne »

Treba mi nesto za brzi oporavak i zastitu misica i zglobova,animal pak,glutamin ili bcaa? iskusni vezbaci moze preporuka neka? ili mozda da uzmem neki whey sa dodatkom bcaa i glutamina?

Kojim sportom se baviš, tj. šta treniraš? Da li već imaš probleme sa zglobovima ili želiš preventivno da koristiš preparate ove vrste?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: Novembar 04, 2013, 08:50:07 pre podne »

Naravno da jesam i rastvorene u vodi i na kasiku, pored onog ukusa imaju neki smrad malopre kad sam jedan gutljaj uzeo hteo je zeludac naopako da se okrene, nije do mirisa sve i ukus je odvrat probali su momci sto rade u teretani kazu da je odvratno i sigurno pokvareno.

Ponesi račun sa sobom i možeš ih vratiti, pa će ti biti zamenjene ili vraćen novac. :)
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #39 poslato: Novembar 04, 2013, 07:23:56 pre podne »

Treba mi nesto za brzi oporavak i zastitu misica i zglobova,animal pak,glutamin ili bcaa? iskusni vezbaci moze preporuka neka? ili mozda da uzmem neki whey sa dodatkom bcaa i glutamina?
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #38 poslato: Novembar 03, 2013, 09:38:45 posle podne »

Naravno da jesam i rastvorene u vodi i na kasiku, pored onog ukusa imaju neki smrad malopre kad sam jedan gutljaj uzeo hteo je zeludac naopako da se okrene, nije do mirisa sve i ukus je odvrat probali su momci sto rade u teretani kazu da je odvratno i sigurno pokvareno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #37 poslato: Novembar 03, 2013, 09:17:55 posle podne »

Jesi li pio nekada te aminokiseline? Koncentrovane su i nemaju baš prijatan miris dok se ne rastvore. Neki ih piju i tako, ali ja sam uvek rastvarao 3-4 kašike u čaši vode.
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #36 poslato: Novembar 03, 2013, 09:03:42 posle podne »

Kupio sam Liquid Super Amino 23.000mg tecne aminokiseline od sumskog voca. Prvi put kad sam uzeo dozu ucinilo mi se kao da su pokvarene ali sam popio i otisao na trening, ponovo sam uzeo ali odvratno mirisu da ne kazem da smrde. Odneo sam do teretane i dosta momaka je pomirisalo i zgrozilo se, rok trajanja je do Decembra ali mislim da su se opasno pokvarile. Imam racun kupljene su pre nekoliko dana, da li ja mogu da vratim, dobijem druge ili novac !? Hvala
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #35 poslato: Novembar 03, 2013, 12:36:51 posle podne »

Trenutno koristim neki Elite XT jer nisam imao novca za bolji... ali kad popijem njega vracam se opet na Elite Whey :)
Skoro sam ga kupio tako da cemo videti, a sto se tice ukusa samo cu reci OCAJ. Ukus je banana i nutela, odvratno, a jos i peni boze sacuvaj.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Novembar 03, 2013, 12:14:54 posle podne »

Pusti sad cmakanje (čuvaj to za kasnije ;D), nego mi reci koji whey koristiš i kako si zadovoljan? :) Imaćeš sada kombinaciju whey + bcaa, što je odlično.
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #33 poslato: Novembar 03, 2013, 12:01:45 posle podne »

Ok, uzimam Bcaa 5050 :)
Uvek das odlicne savete Roberte, hvala puno  :-*  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Novembar 03, 2013, 11:53:02 pre podne »

Stvara anabolizam ili anabolički efekat = izgradnja mišićne mase. Suprotno od toga je katabolizam, tj. katabolički efekat. To su normalni procesi u telu, i smenjuju se. Mada, razumem te, mnogi se zbune i uplaše kada pročitaju te pojmove. :)

Što se tiče tečnosti, svakako je preporuka da se unosi što više tečnosti kada je reč o fizički aktivnoj osobi. Kada je reč o suplementima, naročito se savetuje pojačan unos tečnosti prilikom korišćenja kreatina ili proizvoda koji ga sadrže.
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #31 poslato: Novembar 03, 2013, 11:45:52 pre podne »

Da, razumeo sam sta si hteo da kazes..
Ali kad vec imam novca, zasto da ne kupim nesto malo bolje :)
Ovo na dnu texta o Dymatize Bcaa 5050 sto pise "Konzumirajte dosta tecnosti", jel to kod svih Bcaa?

Najezim se kad procitam ovo stvara anabolizam
Prvo pomislim na anabolicke steroide  :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Novembar 03, 2013, 11:06:34 pre podne »

Dymatize BCAA su najbolje iz naše ponude.
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/DY391-BCAA-5050.html

No, zaista bi bio jako težak posao rekreativcu da uoči razliku izmeĂ°u različitih bcaa proizvoda. U prevodu, neki proizvod može koštati i duplo više u odnosu na drugi proizvod iste vrste, ali nema šanse da da i duplo bolje rezultate. Obično je reč o nijansama. Znači, Dymatize BCAA jeste fantastičan, ali ne može se ni od njega očekivati neki "booom" u napretku. Nadam se da si me razumeo. :)
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #29 poslato: Novembar 03, 2013, 12:29:52 pre podne »

Hocu da kupim BCAA ali ne znam koje da uzmem.. da su u prahu..
Imam whey protein pa bih dodao jos i BCAA, tako da mi je potreban vas savet za kupovinu.
Hocu da kupim NAJBOLJE Bcaa, znaci cena mi nije bitna, ali hocu da to sto sam kupio radi svoj posao bolje od drugih.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.