TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 05:19:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: fat burner za pocetnika  (Pročitano 13835 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Jul 22, 2012, 12:47:49 posle podne »

Pa, ako se tumači uputstvo, jasno je da kaže da se može uzimati i dva puta po 3 tablete dnevno. Nema nikakve snažne stimulanse pa očigledno zato i savetuju jednu dozu i pre spavanja.
Sačuvana
RedDevils1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #33 poslato: Jul 22, 2012, 12:27:52 posle podne »

ne kapiram nesto kupio sam super fat burner od biotech,pise jedna doza od 50 kg do 75 kg 3 tablete 30 min pre treninga i ili pre spavanja ,dali da uzimam 3 pre treninga i 3 pre spavanja ili dnevno 3.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #32 poslato: Jul 22, 2012, 09:10:54 pre podne »

Jednu ujutru.
Sačuvana
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #31 poslato: Jul 21, 2012, 12:06:46 posle podne »

hvala puno, samo jos pitanje kada ne treniram jel pijem isto?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #30 poslato: Jul 21, 2012, 11:12:27 pre podne »

1 pre i 1 posle treninga,mozes piti kafu i pij tecnost tokom treninga.
Sačuvana
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #29 poslato: Jul 21, 2012, 10:52:07 pre podne »

Upravo sam narucio Kre - alkalyn:))) interesuje me kako da ga pijem , posto na sajtu pise 1 pre i 1 posle treninga a na nekim forumima sam nasao da se piju po 2 pre i posle treninga i da li ga pijem kada ne treniram ? I procitao sam  da ne valja piti kafu dok se uzima kreatin , da li je to istina ?
Unapred zahvalan za odgovor :)))
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Jul 16, 2012, 10:59:54 pre podne »

Samo da se zahvalim na informacijama. :) Pomoglo mi je, evo nema ni mesec dana, a skinuo sam sa 98 na 91kg. Pio sam jednu tabletu ujutru i dve pred trening, a trening se sastojao od trcanja, sklekovi, trbusnjaci...e sad ne znam da li da uzimam jos sagorevaca ili da sada nastavim bez njih? A planirao sam i da krenem u teretanu pa ako moze i mala pomoc oko toga, neki program za pocetnike posto nikad nisam bio u teretani...

drago mi je zbog tvog uspeha :)  teretana je najbolja za oblikovanje tela, videćeš kakvu ćeš transformaciju napraviti.
Za početak je najbitnije da savladaš pravilnu tehniku vežbi, ne znam odakle si ali bi bilo dobro da je kraj tebe stručno lice dok ne naučiš vežbe - znam, izgleda jednostavno, ali nije... da ne doĂ°e do nekih povreda.
Za početak možeš raditi kružni trening celo telo, zatim podeliti na grupe mišića - ne više od 2 serije za početak, i obavezno raditi celo telo - ne izbegavati pojedine grupe mišića kao što to ljudi vole da rade :)

stefanela,
što se tiče bolova malo je kompleksnije pitanje, najstručnije lice na našem forumu po pitanju toga je Ognjen PeĂ°a Tutorov, možda njemu da se obratiš u podforumu medicina,
Ono što se često dešava kod početnika, iz mog iskustva, je loš hvat - plus preterivanje sa odreĂ°enom vežbom, korišćenje ravne umesto EZ šipke npr...
Sačuvana
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #27 poslato: Jul 15, 2012, 02:09:02 posle podne »

ovo pisem za drugara koji trenira sa mnom i u mnogo boljoj formi je od mene , duze dosta i trenira:bole ga kosti ruku od treninga ne zglobovi koja je vasa preporuka za to?
Sačuvana
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #26 poslato: Jul 13, 2012, 10:36:55 pre podne »

i ja cu uzeti Daily formulu :) samo mi je bitno da ne goji , ako povecava apetit to nije problem jer cu se uzdrzati :) hvala puno
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #25 poslato: Jul 13, 2012, 10:30:40 pre podne »

Kod nas trenutno mozes nabaviti npr Universalov Daily formula,ili Twinlabovu varijantu Daily one caps
Ako hoces nesto malo jace ISS Vitamin pak je tu.Mada mislim da ce ti i jedan od ova dva pomenuta biti OK,ja trenutno koristim Daily formulu na primer
Sačuvana
Be Happy!!!
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #24 poslato: Jul 13, 2012, 10:04:49 pre podne »

hvala puno Beka, mozes li mi preporuciti neki kompleks vitamina i minerala :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #23 poslato: Jul 13, 2012, 10:02:11 pre podne »

Kompleks vitamina B ljudi cesto koriste zbog povecanja apetita,a pivski kvasac je jedan od izvora vitamina B.
Opet ako zadrzis ishranu korigovanom nece te ni on sam posebi nesto ugojiti ali ako povecas apetit samim tim i unos kalorija i hrane uopste,samim tim moze doci i do gojenja.
Ja sam kao i Mirka za varijantu da koristis komplex svih vitamina i minerala,sve ti je tu fino izbalansirano cisto za imunitet i bolje funkcionisanje organizma.Ja ih uvek koristim i iako sam sklona gojenju nikad zbog njih nemam problema po tom pitanju kao sto svi misle da ce ih biti  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #22 poslato: Jul 12, 2012, 04:16:24 posle podne »

Bez obzira sto unosis dosta povrca bilo bi pozeljno da ubacis u ishranu neki kompleks svih vitamina i minerala....
Sačuvana
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #21 poslato: Jul 12, 2012, 03:40:36 posle podne »

Izbacio sam hleb ima 20 i vise dana, ali jedem ujutro musli za dorucak , ali primecujem da mi se po malo pocela da ljusti koza na rukama , nista strasno , bas malo.Citao sam na netu da se u tom slucaju preporucuje kompleks b vitamina .E sada jedno glupo pitanje : jel goji taj kompleks vitamina ( znam da je pitanje extremnog glupo ali me interesuje :).Inace od 15 maja do sada sam skinuo 13 kg , i ne drzim nikakvu dietu samo sam promenio ishranu , pijem l-carnitin i treniram , i kao sto rekoh izbacio sam hleb , ali jedem dosta povrca bas :) vidim da se preporucuje i pivski kvasac , goji li on ?:)

« Poslednja izmena: Jul 12, 2012, 05:00:17 posle podne od strane stafanela » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12919


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Jul 06, 2012, 08:26:48 pre podne »

Ukoliko ti je prvi put da ides u teretanu obavezno uz nadzor strucnog lica da vezbas kako bi sve pravilno radio.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.