TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 07:16:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: fat burner za pocetnika  (Pročitano 13845 puta)
miki_sm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #19 poslato: Jul 06, 2012, 05:58:55 pre podne »

Samo da se zahvalim na informacijama. :) Pomoglo mi je, evo nema ni mesec dana, a skinuo sam sa 98 na 91kg. Pio sam jednu tabletu ujutru i dve pred trening, a trening se sastojao od trcanja, sklekovi, trbusnjaci...e sad ne znam da li da uzimam jos sagorevaca ili da sada nastavim bez njih? A planirao sam i da krenem u teretanu pa ako moze i mala pomoc oko toga, neki program za pocetnike posto nikad nisam bio u teretani...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Jul 04, 2012, 06:02:11 posle podne »

Po mom mišljenju čak možeš i zajedno ta dva....  jer evidentno da ti je l karnitin ok, a Ripped fuel je na drugoj bazi... ima i kofeina i malo će te dodatno pokrenuti pred trening.

I ja bih bila u dilemi, ali pošto je akcija možda stvarno da je sada iskoristiš, samo pazi kod uzimanja - zbog kofeina - da ne bude nesanice, ne smeš kasno piti...  ripped fuel piješ 2 puta dnevno, ujutru i pred trening i krećeš postepeno

svaka čast za napredak :)   
Sačuvana
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #17 poslato: Jul 04, 2012, 08:37:00 pre podne »

skinuo sam 5 kilograma sa 1 bocom l-karnitina :))) ali i dobrim treningom i ishranom , nestaje mi fat burnera pa se pitam da li da narucim isti ili neki drugi , razmisljao sam o http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/TL1188-Ripped-Fuel-Extreme.html posto vidim da je na nekoj akciji , ili mozete me vi posavetovati da li da uzmem isti ili neki drugi , unapred zahvalan
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Jun 13, 2012, 02:10:50 posle podne »

stigao mi je upravo  http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/BI498-L-Carnitine+Chrome-Liquid.html  , sutra pocinjem da ga pijem , znaci 15 ml pre dorucka i 15 ml pre treninga ? uzima li se sa vodom ili samo sipam 15 ml u cepic koji sam dobio i progutam ? I danima kojima ne treniram uzimam li ga i kako ? Hvala unapred.

tako je.

Jedna doza pred trening ti je najbitnija.  Ja sam predložila da se pije i pre doručka, zbog hroma koji pomaže u održanju stabilnog nivoa šećera u krvi.
Ne moraš ga mešati sa vodom, ukusan je i ovako, kao sirup.

Odličan je i povoljan sagorevač. Samo da još ishrana i trening budu super i to je to ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12919


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Jun 13, 2012, 01:17:03 posle podne »

Koji god sagorevac da sam uzimao uvek sam za najbolje rezultate pio 30min pre treninga.Nekad se to malo pomeralo ali okvirno je ta minutaza.Pa opet to ne mora svima tako odgovarati.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #14 poslato: Jun 13, 2012, 11:18:52 pre podne »

Ja nekad zadrzim danima kad ne treniram da popijem jutarnju dozu na prazan stomak,zbog boljeg efekta i rezultata.Ali ti ne moras,kako ocenis da ti treba,on u sustini najveci deo posla radi na samom treningu,ali nece ti skoditi ako ga pijes i ujutru
Sačuvana
Be Happy!!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Jun 12, 2012, 05:49:19 posle podne »

Preporučena upotreba: Pomešati 15ml preparata sa 3dl vode i piti 1-2 puta dnevno. :)

Sačuvana
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #12 poslato: Jun 12, 2012, 05:01:58 posle podne »

stigao mi je upravo  http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/BI498-L-Carnitine+Chrome-Liquid.html  , sutra pocinjem da ga pijem , znaci 15 ml pre dorucka i 15 ml pre treninga ? uzima li se sa vodom ili samo sipam 15 ml u cepic koji sam dobio i progutam ? I danima kojima ne treniram uzimam li ga i kako ? Hvala unapred.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #11 poslato: Jun 12, 2012, 08:24:22 pre podne »

Ja ga pijem 2 puta dnevno,ujutru i pred trening.
Pocni sa po jednom ujutru i pred trening,pa povecaj prvo dozu pred trening a posle i jutarnju tako da dodjes na 2 puta po dve.
Naravno ako smatras da treba povecati,slusaj sebe i svoje telo,ne mora da znaci da ce tebi biti potrebna jaca doza.
Ali mislim da je 1kp dnevno malo ali ne treba preterivati ni previse povecavati doze.Ja sam npr pocela sa po jednom ujutru i pred trening,sad sam na 1 ujutru i 2 pred trening i to je to,ali uz stvarno jake treninge
Sačuvana
Be Happy!!!
miki_sm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #10 poslato: Jun 12, 2012, 06:54:00 pre podne »

Kupio sam u vasoj akciji sagorevace ripped fuel i imam nedoumicu u vezi upotrebe istih. Naime, na pakovanju, odnosno bocici pise da se konzumiraju dnevno 2x2 kapsule, a na onom belom papiru sto je nalepljen, onaj na Srpskom jeziku pise 1 kapsula dnevno pre glavnog obroka. Pa bih Vas molio da mi objasnite kako da koristim ovaj proizvod.
Inace imam 28 godina, 98 kg, 180cm...trenirao sam judo 15god. ali poslednje tri godine sam skroz neaktivan i sada bih da se vratim u normalu sto se tice kilaze...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #9 poslato: Jun 08, 2012, 03:51:07 posle podne »

Slazem se,dobar odnos cene i kvaliteta...Uz dobar trening,trcanje i sredjeniju ishranu fino moze pomoci  ;)
Nema na cemu,zato smo tu,i sto rece Monika javljaj kako napredujes i za sve sto te zanima
Sačuvana
Be Happy!!!
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #8 poslato: Jun 08, 2012, 03:47:31 posle podne »

hvala vam puno :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jun 08, 2012, 03:40:34 posle podne »

ovaj http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/BI498-L-Carnitine+Chrome-Liquid.html   ?



taj je odličan, i povoljan.  1 supena kašika pre treninga, i eventualno 1 pre doručka
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Jun 08, 2012, 03:40:05 posle podne »

Beka ti je već lepo pojasnila,

najbitnije je zaista da za početak središ ishranu. Posle 6,7 ne jesti je velika greška jer onda praktično ostaješ minimum 12 sati bez hrane... ako nema dugo unosa hrane, usporavaš metabolizam.

Uveče možeš jesti neku laganu salaticu sa belim mesom ili tunom npr.  bez ikakvih problema.

Što se tiče sagorevača, može i L karnitin za početak, npr Biotechov L karnitin chrome, ili Scitec Carni FX.  Unidyne je kompleksniji, sadrži i bljne ekstrakte i kofein, tako da ako ti treba taj dodatni "kick" pre treninga onda možeš uzeti njega. Mada za trčanje l karnitin...

Javi kako ide i šta god te zanima u vezi fitnesa pitaj nas slobodno!

Sačuvana
stafanela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #5 poslato: Jun 08, 2012, 03:39:19 posle podne »

ovaj http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/BI498-L-Carnitine+Chrome-Liquid.html   ?

Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.