TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 06:17:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Boky95  (Pročitano 32543 puta)
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #122 poslato: Januar 05, 2016, 02:39:09 posle podne »


Jedna od stvari  koja meni govori da trebas bb su tvoje grudi. Imas ludacki velike grudi koje nije lako napraviti, izgledaju vrh a opet za tu velicinu se ne pokazuju bas najbolje kada je snaga u pitanju (bench press).

Kazes da ti je forma amaterska ali lako ces sa nje preci na takmicarsku jer imas materijala i to kvalitetnog.A taj materijal si napravio u losijim uslovima, zamisli kako ce tek ici ako uspes da popravis uslove :)
Slazem se,
Jos kad bi se sada definicija opalila lepo bi to izgledalo (ne kazem da sada treba to da radis) doduse ima i par stvari na kojima bih ja malo dodao finesa ali opet koj sam ja k.... da palamudim... Sve u scemu jako dobro


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #121 poslato: Januar 05, 2016, 02:39:02 posle podne »


Jedna od stvari  koja meni govori da trebas bb su tvoje grudi. Imas ludacki velike grudi koje nije lako napraviti, izgledaju vrh a opet za tu velicinu se ne pokazuju bas najbolje kada je snaga u pitanju (bench press).

Kazes da ti je forma amaterska ali lako ces sa nje preci na takmicarsku jer imas materijala i to kvalitetnog.A taj materijal si napravio u losijim uslovima, zamisli kako ce tek ici ako uspes da popravis uslove :)
Slazem se,
Jos kad bi se sada definicija opalila lepo bi to izgledalo (ne kazem da sada treba to da radis) doduse ima i par stvari na kojima bih ja malo dodao finesa ali opet koj sam ja k.... da palamudim... Sve u scemu jako dobro


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #120 poslato: Januar 05, 2016, 02:31:31 posle podne »

Prebrutalan si buraz. o.O
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #119 poslato: Januar 05, 2016, 11:48:20 pre podne »

Jedna od stvari  koja meni govori da trebas bb su tvoje grudi. Imas ludacki velike grudi koje nije lako napraviti, izgledaju vrh a opet za tu velicinu se ne pokazuju bas najbolje kada je snaga u pitanju (bench press).

Kazes da ti je forma amaterska ali lako ces sa nje preci na takmicarsku jer imas materijala i to kvalitetnog.A taj materijal si napravio u losijim uslovima, zamisli kako ce tek ici ako uspes da popravis uslove :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #118 poslato: Januar 05, 2016, 11:42:19 pre podne »

Iskreno mislim da imas genetiku za bb i da tu mozes napraviti odlican rezultat ako se opredelis i ulozis 100% sebe. Dok za pl nije toliko bitna opreme vec tu glavnu ulogu igra genetika,ja barem znam dosta ljudi kojima jednostavno pl ne ide od ruke, uzimaju hemiju i imaju nekih ok rezultata ali onda se pojavi neko u njihovoj kategoriji koji za parmeseci presisa njihov rezultat koji grade godinama.Tako da dobro preracunaj i vidi gde imas vise prostora za napredak i tu daj svoj maksimum. Dosta se trudis i super napredujes i nislim da je steta da ne predjes na visi nivo.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #117 poslato: Januar 05, 2016, 11:17:42 pre podne »

Genetsko cudoviste. ;)
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #116 poslato: Januar 05, 2016, 11:10:16 pre podne »

Hvala Dule, planovi su da uspem ostati u sportu, dotle je došlo veruj mi  :) Za Powerlifting sam preslab u svojoj kategoriji i morao bi krenuti da se špricam da bi mogao parirati ostalima ili da sa kompletnom suplementacijom radim isključivo powerlifting a za bb je ovo smešno i nikad nisam ni mislio da se takmičim u bb, ovo je čisto rekreativna, amaterska forma i nema tu šta da se priča, za binu mora još mnogo da se radi :)Držim se powerbuilding-a i dalje, taj način treninga mi leži nekako a i uslovi i oprema mi ne dozvoljavaju da se opredelim za samo jedan sport i da uložim 100% sebe, za sad je tako mada težim tome da nabavim profesionalnu opremu i da prevagnem na powerlifting u potpunosti, sa održavanjem nekog pristojnog izgleda :)

Cvete, snimci pozinga nam i dalje nisu na public(da se ne brukamo) hahahha  ;D
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #115 poslato: Januar 05, 2016, 10:38:52 pre podne »

Binaaaa bokii, binaa!!!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #114 poslato: Januar 05, 2016, 08:16:18 pre podne »

Odlican si boky, kakvi su planovi za dalje ? Mozda bina sledece godine ?
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #113 poslato: Januar 05, 2016, 12:39:30 pre podne »

Ajde momci da vas čujem, ne štedite reči, zanima me mišljenje na ovo sad, brzinski sam snimio, trebao sam sporije to malo  :)

https://www.youtube.com/watch?v=to7QJeIgpBQ

https://www.youtube.com/watch?v=LTGlLvDgh0g
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #112 poslato: Septembar 25, 2015, 06:01:07 posle podne »

Slaviša, hvala na savetima tih dana :) Inače nisam pošteno ni ozdravio otišao sam d'odradim tridžu, tresle mi se noge na kraj treninga i loše mi bilo ALI SREĆAN. Sledeći dan naravno ko nov bio i nastavio sam po starom :D

@Cvetko sad grudi gruvam opet, vraćam na fabričke mere, biće zloo ;D

@dzejkatler brate znam kako ti je, ja prve dve godine na haotičnoj ishani izgradio sam se neverovatno dobro :D

@P.Heath brate hvala, uvek su mi leĂ°a nekako odudarala od ostatka kao i grudi, samo mnogo teškog veslanja :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #111 poslato: Septembar 25, 2015, 04:24:27 posle podne »

Ledja strasno dobra :)
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #110 poslato: Septembar 25, 2015, 01:31:44 posle podne »

GRUDIIII ^__^
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #109 poslato: Septembar 25, 2015, 10:39:43 pre podne »

He, he, ala se Boki uplasio...polako bre ljudi, nije to tako fatalno...necete "opasti" dramaticno za nekoliko dana provedenih u postelji "opravdano"...( naravno ako se redovno treniralo)...

Najkrace receno, kada ste bolesni, odmorite, dajte svom telu dovoljno vremena da se oporavi, nista preko svojih granica i nista po svaku cenu...i bez samoterapije molicu...uvek prvo pitajte, niko vam nece uskratiti savet i na FB i ili ovako na Forumu...

Po pitanju obroka prvi jutarnji obrok i obrok posle treninga hidrati, sve ostalo manje bitno...  ;) Ali opet kazem, slusajte svoje telo, jer..."kad si gladan, nisi sav svoj"  ;D

Hidrat misic cuva  ;)
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #108 poslato: Septembar 25, 2015, 10:05:49 pre podne »

Dule, primetim ja bogami, zamastio sam se solidno ali imam ultra ubrzan metabolizam tako da će uskoro to opet biti na starom :) Ali da se nešto izgubi za nedelju dana, teško.

@belgrade style  Veruj mi, ja tako odavno radim, jer mi tako odgovara. Recimo, i u obroku pre treninga 14:50h sam izbacio UH od skoro, tu imam solo pileće belo, kuvano 250g i posle sat ipo treniram a ako imam N.O onda malo drukčije ide tajming.
 Inače radim powelifting i bb kombinovano i jasno ti je valjda da treba dosta snage, pogotovo za PL ali ja nemam padove energije i mogu da izvučem trening bez problema, u poslednje vreme umeju treninzi i 2h da traju :)  
I da... baš posle izvesnog vremena javi jel "pale" te moje fore kod tebe, meni ovako trenutno odgovara :) Uvek ima nekih izmena, neke na duže staze a neke trenutno i za razbijanje monotonije u ishrani :)
« Poslednja izmena: Septembar 25, 2015, 10:08:58 pre podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.