TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:36:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Anabolici i suplementacija  (Pročitano 13282 puta)
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #53 poslato: Jun 24, 2012, 03:09:34 posle podne »

Kakva takmicenja ?
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #52 poslato: Jun 24, 2012, 01:53:40 posle podne »

Citam ove postove  i ne znam da li mi je vise smesno ili sam iziritiran,pisanjem, vecine ucesnika. Niko nije odgovorio decku konkretno.Covek je postavio konkretna pitanja, a svi nesto solite pamet, napusavate ga da je zelen ,da nema pojma , drzite mu pridike.  Neka se jave ovi admini sa Pansporta koji imaju iskustva, ili neko ko zna,pa odgovorite decku i za hemiju,kad vec zeli da je koristi i za kombinacije supsa i hemije,necete otici u zatvor ako pomognete coveku :)


sta da mu odgovore kad ne zna gde je levo

da se ubije kreten, pa posle pansport admini krivi sto su ga savetovali


slusaj momak neznam koliki si ti spotrista ali predpostavljam da imam vise iskustva od tebe po pitanju sporta,dok si ti jos gledao Bruce Lee-a,i lepio Arnoldove slike po zidu ja sam izlazio na takmicenja
 a prco treba da napravis razliku izmedju saveta i i insistiranja,jasno sam napiso da mi je potreban savet

Milane ovo se odnosi na Zubara ne na tebe :)
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #51 poslato: Jun 22, 2012, 12:33:52 pre podne »

Ocito ponovo neki nabedjeni lik koji ide u gym 2mes, i misli da je postignuo sve rezultate pa mu je dosta treninga u zivotu :D
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #50 poslato: Jun 22, 2012, 12:30:50 pre podne »

Citam ove postove  i ne znam da li mi je vise smesno ili sam iziritiran,pisanjem, vecine ucesnika. Niko nije odgovorio decku konkretno.Covek je postavio konkretna pitanja, a svi nesto solite pamet, napusavate ga da je zelen ,da nema pojma , drzite mu pridike.  Neka se jave ovi admini sa Pansporta koji imaju iskustva, ili neko ko zna,pa odgovorite decku i za hemiju,kad vec zeli da je koristi i za kombinacije supsa i hemije,necete otici u zatvor ako pomognete coveku :)


sta da mu odgovore kad ne zna gde je levo

da se ubije kreten, pa posle pansport admini krivi sto su ga savetovali
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #49 poslato: Jun 19, 2012, 08:23:35 pre podne »

ja sam razmisljao da uzmem ovu kombinaciju

http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SN520-BCAA-Xpress.html

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN483-100-Whey-Protein-Professional.html?keyword=100%25+whey

a cena mi za sad nije problem bitno mi je da vredi kad vec dajem pare 1000-2000 dinara nece me ni spasiti ni upropastiti

ovo je odlična kombinacija... protein, bcaa, kre alkalyn...

ubaci i omega 3 i vitamine i minerale...

uz dobru ishranu, kontinuitet... imaćeš rezultat sigurno
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #48 poslato: Jun 18, 2012, 06:06:38 posle podne »

A ti bi mogo prvo da odes i procitas pravila foruma pa onda da lupas.....Sve ovo sto vidis na pansport stranici zove se S U P L E M E N T A C I J A.....a sto se tice hemije to mozes ali na nekom drugom mestu da pricas, ovde ne....
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #47 poslato: Jun 18, 2012, 04:10:37 posle podne »

Citam ove postove  i ne znam da li mi je vise smesno ili sam iziritiran,pisanjem, vecine ucesnika. Niko nije odgovorio decku konkretno.Covek je postavio konkretna pitanja, a svi nesto solite pamet, napusavate ga da je zelen ,da nema pojma , drzite mu pridike.  Neka se jave ovi admini sa Pansporta koji imaju iskustva, ili neko ko zna,pa odgovorite decku i za hemiju,kad vec zeli da je koristi i za kombinacije supsa i hemije,necete otici u zatvor ako pomognete coveku :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #46 poslato: Jun 18, 2012, 03:43:16 posle podne »

Mozes sva tri su super...
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #45 poslato: Jun 18, 2012, 04:20:05 pre podne »

ja sam razmisljao da uzmem ovu kombinaciju

http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SN520-BCAA-Xpress.html

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN483-100-Whey-Protein-Professional.html?keyword=100%25+whey

a cena mi za sad nije problem bitno mi je da vredi kad vec dajem pare 1000-2000 dinara nece me ni spasiti ni upropastiti
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #44 poslato: Jun 17, 2012, 11:47:03 pre podne »

Taj protein je super i ubija sa ukusima..krealkalyn je super varijanta...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #43 poslato: Jun 17, 2012, 11:35:46 pre podne »

Najjeftiniji Whey
Najjeftiniji Kreatin Monohidrat 100%  ili Kre-alkalin sta mislis da ti vise odgovara ili probas jedan,pa drugi pa vidis
BCAA imas Xpres bile su oko 2500 din ili SNI BCAA
Glutamin najjeftiniji a sto vece pakovanje

p.s ako ces sve ovo kupiti sad pa ko zna kad,onda nemoj ni uzimati,jer je kontinuitet najbitniji,bolje onda uzmi Whey i Kreatin,pa posle mesec ili dva ubacuj ostalo,ovo ti kazem jer ne znam da li si u situaciji da kupujes sve ove supse svakih mesec ipo (otprilike toliko ce ti trajati,Kreatin i dva meseca) a da ishrana ne ispasta...ako imas novca da svakih mesec ipo - dva kupujes sve ove supse onda je to odlicno i samo pici.  :)
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #42 poslato: Jun 16, 2012, 10:29:33 posle podne »

Ovaj protein je super, a sto se tice kreatina ja sam koristio isto Sci-tech i mogu da ti kazem da je sasvim odlican, a sta vise nije ni skup. Sto se tice BCAA nisam koristio, objasnice ti neko da se ne mesam u nesto sto pojma nemam :)
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #41 poslato: Jun 16, 2012, 08:11:58 posle podne »

gvala stefane,znaci da uz kreatin i protein ubacim i BCAA  ??

ia ja bih uzeo ovaj protein smo neznam koj kreatin da uzmem negde sam procitao da je kreaklalin dobar pa me zanima misljenje
 i koj glutamin ili ti BCAA

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN483-100-Whey-Protein-Professional.html?keyword=100%25+whey

Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #40 poslato: Jun 16, 2012, 03:32:58 posle podne »

Glutamin i BCAA su Aminokiseline,zaduzene su za izgradnju misica,a pozeljna dnevna doza je minimum 0,5 g po kilogramu tezine,znaci oko 45 g (uvek vise,ne manje,a 42,5 sigurno neces meriti) i to iz 2-3 doze od po 15-20 g. Sa tim unosom Aminokiselina i mericom Whey-a uz 2 g po kilogramu proteina iz hrane ces sasvim dobro napredovati u misicnoj masi ako budes trenirao JAKO!Sto se sala tice,ne moze ti niko odokativno reci jedi toliko i toliko g hidrata ili masti,to moras sam odrediti,npr. tako sto ces jednu nedelju unositi 50 g masti i 300 g hidrata,a drugu 200 g hidrata i 100 g masti,trecu 100 g hidrata,150 g masti i tad moras povecati i proteina bar na 2,5 g...ovo je samo primer,to kod tebe moze izgledati potpuno drugacije,ja ti samo ovo pisem kako bi stekao neku sliku kako najlakse to da odradis...a mozes i tako sto ces svaki dan varirati hidrate i masti,a proteine drzati konstanto na 2 g...Probaj pa vidi sta i kako...ljudi da bi tacno znali sta i kako sa sobom da rade moraju po nekoliko godina da prodju kroz sve to...

poz :)
« Poslednja izmena: Jun 16, 2012, 03:34:29 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #39 poslato: Jun 16, 2012, 03:01:39 posle podne »

Mislim da ova tema moze da ode off ili da se obrise, prijatelju imas 1000 postova o ishrani i o suplementima raznim, tako da je uzalud da svi trosimo vreme da ti po 10x odgovaramo. Nisam ti samo ja reko vec i ostali, popravi ishranu pa onda se baci u akciju suplemenata...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.