TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:05:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ovsene pahuljice!  (Pročitano 102705 puta)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #334 poslato: Maj 07, 2014, 10:52:53 pre podne »

Kako nekom mogu da budu ukusne ovsene sa vodom, ja ne razumem... Jedem ih ja i tako ponekad, ali ne zato sto su ukusne... Cini mi se da je Zoltan pricao da ih jede i suve... Toga se cesto setim dok "uguravam" u sebe tu odvratnu masu :D

p.s. Zatrpaste mi pitanje a veoma mi je vazno:

Ima li sada negde Hahne ovsene da se kupe?

Video sam u Merkatoru ovsene mekinje, vredi li i kakvog li je tek to ukusa?
Ja sam probao suve da jedem kasikom, cisto iz radoznalosti, jer je neko pomenuo ida ih je jeo takve. Posto sam ih prethodno samleo, cak i suve i bez dodataka su mi bile lepe, mada ne vidim poentu toga. Ali sa whey-om i vodom, ko ne jede slatkise uopste, ovo dodje kao najbolji deo dana. :)
"

To je za nas fanatike. :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #333 poslato: Maj 07, 2014, 09:30:17 pre podne »

Kad smo već kod Hahni...ja ih ovde kod mene u marketima u Novom Sadu dugo nisam video.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #332 poslato: Maj 07, 2014, 06:44:44 pre podne »

Kako nekom mogu da budu ukusne ovsene sa vodom, ja ne razumem... Jedem ih ja i tako ponekad, ali ne zato sto su ukusne... Cini mi se da je Zoltan pricao da ih jede i suve... Toga se cesto setim dok "uguravam" u sebe tu odvratnu masu :D

p.s. Zatrpaste mi pitanje a veoma mi je vazno:

Ima li sada negde Hahne ovsene da se kupe?

Video sam u Merkatoru ovsene mekinje, vredi li i kakvog li je tek to ukusa?
Ja sam probao suve da jedem kasikom, cisto iz radoznalosti, jer je neko pomenuo ida ih je jeo takve. Posto sam ih prethodno samleo, cak i suve i bez dodataka su mi bile lepe, mada ne vidim poentu toga. Ali sa whey-om i vodom, ko ne jede slatkise uopste, ovo dodje kao najbolji deo dana. :)
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #331 poslato: Maj 07, 2014, 03:09:26 pre podne »


Ima li sada negde Hahne ovsene da se kupe?



Merkator na NBG, bar je bilo kad sam poslednji put kupovala tamo
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #330 poslato: Maj 06, 2014, 11:41:05 posle podne »

Kako nekom mogu da budu ukusne ovsene sa vodom, ja ne razumem... Jedem ih ja i tako ponekad, ali ne zato sto su ukusne... Cini mi se da je Zoltan pricao da ih jede i suve... Toga se cesto setim dok "uguravam" u sebe tu odvratnu masu :D

p.s. Zatrpaste mi pitanje a veoma mi je vazno:

Ima li sada negde Hahne ovsene da se kupe?

Video sam u Merkatoru ovsene mekinje, vredi li i kakvog li je tek to ukusa?

Probaj ovsenu kasu. ;)
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #329 poslato: Maj 06, 2014, 09:40:19 posle podne »

Kako nekom mogu da budu ukusne ovsene sa vodom, ja ne razumem... Jedem ih ja i tako ponekad, ali ne zato sto su ukusne... Cini mi se da je Zoltan pricao da ih jede i suve... Toga se cesto setim dok "uguravam" u sebe tu odvratnu masu :D

p.s. Zatrpaste mi pitanje a veoma mi je vazno:

Ima li sada negde Hahne ovsene da se kupe?

Video sam u Merkatoru ovsene mekinje, vredi li i kakvog li je tek to ukusa?
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #328 poslato: Maj 06, 2014, 08:19:24 posle podne »

jedna moja drugarica je bila na nekoj dijeti koju joj je preporucila instruktorka zumbe,a dijeta je da jedes svaki dan samo ovsene sa vodom (dorucak i rucak) i zelenu salatu (vecera)...i jos mi kaze kako je malaxala i ne moze da uci...bas se pitam zasto...

ja ovsene jedem sa soya mlekom sa ukusom vanile  ;D  razlog je to sto mleko obicno ne smem jer sam intolerantna na laktozu
a kad treniram dodam i whey,pola merice...

Kako malaksala od ovsenih? :D Meni one baš daju energiju i zasite me dosta.. jedino ako ništa nije jela haha

pa brate mili jela je samo ovsene sa vodom i zelenu salatu... ishrana treba da bude raznovrsna i da imas bar 1000 kcal,ona daj boze da je imala 400-500 kcal.... tako sam ja jednom probala (mladost ludost) da drzim neku vma dijetu...bukvalno sam samo lezala u krevetu i brojala minute kada ce sledeci obrok...uzasno...nikada to vise ne bih sebi uradila...
Ovsene imaju 400kCal na 100g, jedino ako je jela 100g dnevno :D
Ja i na masi jedva čekam sledeći obrok hahahah, vunder kind ;D pojedem ujutru 150g ovsenih i 5-6 jaja i za sat i po već razmišljam o sledećem obroku :D

pa verovatno jeste 100g mozda i vise :) pa nije to puno :) 
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #327 poslato: Maj 06, 2014, 08:09:15 posle podne »

jedna moja drugarica je bila na nekoj dijeti koju joj je preporucila instruktorka zumbe,a dijeta je da jedes svaki dan samo ovsene sa vodom (dorucak i rucak) i zelenu salatu (vecera)...i jos mi kaze kako je malaxala i ne moze da uci...bas se pitam zasto...

ja ovsene jedem sa soya mlekom sa ukusom vanile  ;D  razlog je to sto mleko obicno ne smem jer sam intolerantna na laktozu
a kad treniram dodam i whey,pola merice...

Kako malaksala od ovsenih? :D Meni one baš daju energiju i zasite me dosta.. jedino ako ništa nije jela haha

pa brate mili jela je samo ovsene sa vodom i zelenu salatu... ishrana treba da bude raznovrsna i da imas bar 1000 kcal,ona daj boze da je imala 400-500 kcal.... tako sam ja jednom probala (mladost ludost) da drzim neku vma dijetu...bukvalno sam samo lezala u krevetu i brojala minute kada ce sledeci obrok...uzasno...nikada to vise ne bih sebi uradila...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #326 poslato: Maj 06, 2014, 05:50:24 posle podne »

Nije što joj ne prijaju ovsene,nego devojka nije imala ni desetinu potrebnog minimalnog dnevnog kalorijskog unosa u toj ishrani.
Ne treba svakog baš slušati,pogotovo ako se radi o sopstvenom zdravlju.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #325 poslato: Maj 06, 2014, 09:32:29 pre podne »

Nismo svi mi isti i ne prijaju svima ovsene.A to da se samo ovsene jedu na nekakvim dijetama je isto bezveze i ne vidim poentu toga.
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #324 poslato: Maj 05, 2014, 11:58:14 posle podne »

jedna moja drugarica je bila na nekoj dijeti koju joj je preporucila instruktorka zumbe,a dijeta je da jedes svaki dan samo ovsene sa vodom (dorucak i rucak) i zelenu salatu (vecera)...i jos mi kaze kako je malaxala i ne moze da uci...bas se pitam zasto...

ja ovsene jedem sa soya mlekom sa ukusom vanile  ;D  razlog je to sto mleko obicno ne smem jer sam intolerantna na laktozu
a kad treniram dodam i whey,pola merice...
« Poslednja izmena: Maj 06, 2014, 12:02:21 pre podne od strane rhythm_of_life » Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #323 poslato: Maj 05, 2014, 10:56:34 posle podne »

Ovsene sa vodom i uz to par jaja, bolje nema!! Jedva čekam da se probudim ujutru   :D

Auu,cus ovsene sa vodom,gore nema :D....povracao bih 5 dana da to pojedem....sa mlijekom zakon
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #322 poslato: Maj 05, 2014, 08:49:58 posle podne »

Ima li sada negde Hahne ovsene da se kupe?

Video sam u Merkatoru ovsene mekinje, vredi li i kakvog li je tek to ukusa? :D
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #321 poslato: Maj 05, 2014, 12:42:31 posle podne »

Da, super predlog, probacu sutra. Mislim da ce biti jos bolji ukus. Hvala za predlog... ^__^
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #320 poslato: Maj 05, 2014, 10:09:37 pre podne »

Opušteno možeš ubaciti i malo cimeta,ako voliš :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.