TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:51:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nervira me stomacic !  (Pročitano 8462 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #33 poslato: Avgust 27, 2012, 10:29:45 pre podne »

Uljucio bi se u ovu temu...Ja npr sve jedem sto mi mama spremi i stavi u tanjir , jedem i napolju po fast foodovima palacinke , pice...Ne pijem i ne pusim.Sa takvom ishranom rastem brzo i 6 packs su tu.Mozda sam neki izrod ? :D
E kamo srece da sam kao ti!!! Ja jedan dan da jedem junk food, slatkise i sta sve ne, sutra se vec udebljam. 'bem ti zivot!

Ne brini ne mozes ni za jedan dan ni za par dana da dobijes salo.Mozes samo vode na navuces zbog lose ishrane i onda cim se vratis svom rezimu ishrane to dodje na svoje.Potrebno je malo vise da bi dobio salo.
Inace i ja znam dosta likova koji jedu sve i svasta,mnogi od tih cak ni ne treniraju a imaju dobar stomak.Ali ne znam nikoga ko jede smece od hrane a napreduje u misicnoj masi do nekog veceg nivoa.

Slazem se...taj slucaj je bio samnom...Mada ni treninzi mi nisu bili kao sad..sve to ima svoje..
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #32 poslato: Avgust 27, 2012, 10:06:10 pre podne »

Uljucio bi se u ovu temu...Ja npr sve jedem sto mi mama spremi i stavi u tanjir , jedem i napolju po fast foodovima palacinke , pice...Ne pijem i ne pusim.Sa takvom ishranom rastem brzo i 6 packs su tu.Mozda sam neki izrod ? :D
E kamo srece da sam kao ti!!! Ja jedan dan da jedem junk food, slatkise i sta sve ne, sutra se vec udebljam. 'bem ti zivot!

Ne brini ne mozes ni za jedan dan ni za par dana da dobijes salo.Mozes samo vode na navuces zbog lose ishrane i onda cim se vratis svom rezimu ishrane to dodje na svoje.Potrebno je malo vise da bi dobio salo.
Inace i ja znam dosta likova koji jedu sve i svasta,mnogi od tih cak ni ne treniraju a imaju dobar stomak.Ali ne znam nikoga ko jede smece od hrane a napreduje u misicnoj masi do nekog veceg nivoa.
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #31 poslato: Avgust 27, 2012, 02:33:37 pre podne »

Koliko dugo vežbaš i da li si ti na slici ?!


8 godina i moja je slika! :)
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #30 poslato: Avgust 27, 2012, 12:58:17 pre podne »

Uljucio bi se u ovu temu...Ja npr sve jedem sto mi mama spremi i stavi u tanjir , jedem i napolju po fast foodovima palacinke , pice...Ne pijem i ne pusim.Sa takvom ishranom rastem brzo i 6 packs su tu.Mozda sam neki izrod ? :D

Nisi izrod. Samo je metabolizam potpuno drugačiji kod ljudi kojima mama sprema obroke i servira im na tanjir i kod nas odraslih :-)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #29 poslato: Avgust 27, 2012, 12:55:31 pre podne »

Uljucio bi se u ovu temu...Ja npr sve jedem sto mi mama spremi i stavi u tanjir , jedem i napolju po fast foodovima palacinke , pice...Ne pijem i ne pusim.Sa takvom ishranom rastem brzo i 6 packs su tu.Mozda sam neki izrod ? :D
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #28 poslato: Avgust 26, 2012, 11:38:09 posle podne »

Ma ok to sam rekla Bolexu...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #27 poslato: Avgust 26, 2012, 11:32:52 posle podne »

Miro, razumeo sam potpuno iz tvojih komentara ranije i polemike sa Alenom. Dakle, može biti a ne mora da znači. Opušteno ... :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #26 poslato: Avgust 26, 2012, 11:31:46 posle podne »

Koliko dugo vežbaš i da li si ti na slici ?!
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #25 poslato: Avgust 26, 2012, 11:29:08 posle podne »

Moze niko nije ni rekao da ne moze..sve moze, ja sam rekla sta je po meni bolje..

E sad ne znam cemu toliko natezanja oko toga..niko ovde nikog ne bije po usima da mora ovako ili onako da uradi...
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #24 poslato: Avgust 26, 2012, 11:21:23 posle podne »

Sa Alenom smo komentarisali ovaj nacin treniranja i on tvrdi da se mogu noge i ramena zajedno raditi u programu za masu... cim on to tvrdi vjerovatno i moze!
Ja radim:
ponedjeljak: ledja-triceps
utrak: noge
sriojeda: pauza
cetvrtak: grudi-biceps
petak: ramena
vikend: pauza :)
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #23 poslato: Avgust 26, 2012, 09:06:27 posle podne »

Prosto, radis( grudi-biceps, ledja triceps, noge, ramena...), pauze ukombinuj kako ti odgovara..
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #22 poslato: Avgust 26, 2012, 07:37:25 posle podne »

Noge i ledja uvek zasebno, jer su najvece misicne grupe i najvise im serija treba! Kako mislis noge i rame, da radis cucnjeve, leg pres, ekstenziju, zadnju lozu, listove, a tek ramena, prednje, srednje, zadnje, mnogo je to, ja se slazem s Mirom!  ;)

Kako onda da sve uklopim u tri ili četiri treninga nedeljno ?!
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #21 poslato: Avgust 26, 2012, 07:36:42 posle podne »

Sto se tice nogu i ramena uvek ih radi odvojeno...Najbolje ubaci sliku ali ne samo stomaka nego ceo gde se vidis...

A zašto odvojeno noge i ramena ?! Ja sam čitao da se ramena (a i grudi) nikada ne rade zajedno sa tricepsom, jer je u tom slučaju triceps preopterećen, pa se zato triceps radi gotovo uvek zajedno sa ledjima.

Ali zašto noge i ramena ?! Zaista ne razumem ... ?!

Hvala.

Uh ovo sam vec komentarisala u nekoj od tema...Jednostavno po meni su noge jako zahtevna misicna partija i najbolje je ih raditi zasebno ;)

Da, u medjuvremenu sam pročitao te komentare. Hvala.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: Avgust 26, 2012, 06:03:49 posle podne »

Sto se tice nogu i ramena uvek ih radi odvojeno...Najbolje ubaci sliku ali ne samo stomaka nego ceo gde se vidis...

A zašto odvojeno noge i ramena ?! Ja sam čitao da se ramena (a i grudi) nikada ne rade zajedno sa tricepsom, jer je u tom slučaju triceps preopterećen, pa se zato triceps radi gotovo uvek zajedno sa ledjima.

Ali zašto noge i ramena ?! Zaista ne razumem ... ?!

Hvala.

Uh ovo sam vec komentarisala u nekoj od tema...Jednostavno po meni su noge jako zahtevna misicna partija i najbolje je ih raditi zasebno ;)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #19 poslato: Avgust 26, 2012, 03:41:54 posle podne »

Evo jedna slika

http://i48.tinypic.com/21kc5qu.jpg

evo druga slika

http://i49.tinypic.com/28u4fw1.jpg

kao što sam pretpostavio, nema tu neke stomačine, samo mast nagomilana malo više u odnosu na ostatak tela, što je normalno. Poslušaj - nemoj više dijetisati na low-carbu (to što ti radiš nije keto), istraj u treningu u budućnosti, izgradi mišićnu masu tako da taj deo izgleda minoran u odnosu na ostatak tela.

Ako budep tvrdoglav i ideš sad da skineš taj stomak, pretvorićeš se u kostura i to neće ličiti ni na šta. Već sad izgledaš kao neko ko uopšte ne diže tegove, a zamisli tek kad skineš još kilograma. Za mišićnu masu su potrebni meseci, godine rada u teretani. 2.5 kg mišića da bi dobio moraš da se oteliš od rada u teretani, upamti to. 2.5kg čistog mišića ne možeš dobiti za par meseci. Jedino što ti treba je VOLJA i STRPLJENJE, dve stvari koje kod mladih ljudi uĂ°u na jedno uvo, izaĂ°u na drugo u roku od 2 minuta.


Potpisujem svaku reč.

Ja imam 183 cm i 83-84 kg, a svi mi kažu da trebam imati oko 90 kg za svoju visinu ...
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.