TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:35:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje za momke sa foruma  (Pročitano 15067 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Jul 22, 2012, 04:43:31 posle podne »

Moja zena uzima suplemente i podrzava me u svemu, vezba zestoko godinama kao i ja a i izgleda zestoko  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Jul 21, 2012, 08:10:47 pre podne »

da, podforum je suplementacija za lepši pol,  pa me zanima kako vi momci koji koristite suplementaciju utičete na svoje devojke ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: Jul 20, 2012, 09:19:40 posle podne »

Khm khm, izvini :P :P :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Jul 20, 2012, 09:02:58 posle podne »

Ma, ko pita za tebe, ovde pričamo o devojkama. ;D :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #17 poslato: Jul 20, 2012, 08:36:26 posle podne »

Nazalost, meni je genetika katastrofa, ali se borim protiv toga koliko god mogu ;)
8og avgusta 2011 godine sam poceo aktivno da treniram sa 101 kg na 173cm, sada imam 88kg i solidnu misicnu masu :) Ja sam prezadovoljan, ali ni blizu mojih ciljeva ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Jul 20, 2012, 08:15:17 posle podne »

Za ogromnu pohvalu je svako ko vodi računa o ishrani iako ima odličan izgled zahvaljujući genetici. To se zove karakter.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Jul 20, 2012, 06:49:04 posle podne »

Moja devojka je pocela kao nesto da pazi na ishranu, iako ima savrsen metabolizam, i zaista je zgodna, pocela je malo kao da pazi, valjda sam je povukao malo, ili mozda kad otvor moj frizider nema nista sem proteina i salata :D

jadnica  ;D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #14 poslato: Jul 20, 2012, 06:28:53 posle podne »

Moja devojka je pocela kao nesto da pazi na ishranu, iako ima savrsen metabolizam, i zaista je zgodna, pocela je malo kao da pazi, valjda sam je povukao malo, ili mozda kad otvor moj frizider nema nista sem proteina i salata :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Jul 20, 2012, 06:16:36 posle podne »

osim toga da im momak dobro izgleda sigurno im je bitno da i one same dobro izgledaju... pa me to zanima, da li ste im pomogli da nauče nešto o treningu, ishrani, suplementaciji.... ;) mislim da na ovom forumu mogu dobiti bolji savet nego na 10 drugih ženskih foruma :)
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #12 poslato: Jul 20, 2012, 05:34:47 posle podne »

Nemam curu,ali one sa kojima sa bio i uopsteno govoreci o curama koje ja znam-totalno nezainteresovane i neupucene.Znaju samo da je to neka hemija i to je to. :D
Uglavnom im je bitno da momak fino izgleda,bas ih boli uvo sta jedu i sta piju.E sad,kad bi uzimao AAS to bi druga prica bila i kod njih i kod roditelja,ali necemo o tome..
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #11 poslato: Jul 20, 2012, 04:06:19 posle podne »

Jedino sto nije bas preveliki fan vece misicne mase.

Da, to je i mojoj problem, ne voli bas to :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Jul 20, 2012, 03:56:37 posle podne »

često imam situaciju u radnji da devojke ili supruge ne žele ni da uĂ°u... ili da se oštro bune kada on želi nešto da kupi...  razlog jednostavan - neupućenost

mnogi momci su labilni po tom pitanju i vidim ih kako odu iz radnje i doĂ°u kroz koji dan u samostalnu kupovinu :D

Da, to sve stoji. :D A, znaš one scene kada cure uĂ°u u radnju i onda se mršte uz konstataciju "kako sve smrdi na hemiju"? :D
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #9 poslato: Jul 20, 2012, 03:43:00 posle podne »

Ne znam za djevojku jer je nemam...samo da kazem vezano za roditelje...mene majka cesto smara da joj dam Protein/Kreatin,tablete vitamine da ima vise "snage" za posao (da joj se ne spava) hahah ...inace imam 16 god. :D
« Poslednja izmena: Jul 20, 2012, 03:45:13 posle podne od strane mister » Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #8 poslato: Jul 20, 2012, 02:56:02 posle podne »

Pa slusa me kad joj pricam, sta kako i zasto, pa ne sumnja kad joj kazem sta je ok a sta ne...
Probavala proteine, kad se zatekne kod mene kad uzimam multi i njoj dam, ne buni se.

Imamo gomilu ljudi sa medicinskih fakseva u nasoj okolini, pa je i previse puta prisustvovala nekim mojim diskusijama sa njima, pa ne sumnja.

Jedino sto nije bas preveliki fan vece misicne mase. To mi jedino popuje, da sam preterao... Mislim da bi me ostavila kad bih poceo da nosim ove "fit" majice (ko sto Robert ima obicaj).
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jul 20, 2012, 02:30:12 posle podne »

 ok za roditelje je posebna priča, o tome smo već pisali...

moje pitanje je usmereno ka tome kako devojkama približiti suplementaciju... a ko će to bolje znati od vas njihovih momaka kojima je to već uspelo ;)


p.s.  pazite šta pišete, jer kad doĂ°u na forum... da vam ne bude MightyMo kriva  ;D 

Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 18 upita.