TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:18:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplement  (Pročitano 12621 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #39 poslato: Februar 17, 2013, 10:52:20 posle podne »

A recite mi,kreatin ako se desi da dodje u kontakt sa alkoholom da li je to stetno za organizam i zasto? sta se ustvari tu desava? znam da bi trebalo da se izbegava....
A recite mi,kreatin ako se desi da dodje u kontakt sa alkoholom da li je to stetno za organizam i zasto? sta se ustvari tu desava? znam da bi trebalo da se izbegava....


Sta bi trebao u ovom zivotu sve da izbegavas,pa to bi bile minimum tri ukoricene sveske A4 formata od 100+ lista ispisane.. :)
Sa vremena na vreme popi neku cashicu nece te ubiti, ja sa vremena na vreme volim popiti kvalitetnu rakiju , pa mi nista ne fali :) Svakako je casica dobre kvalitetne rakije pametnija i zdravija od coca cole i nazovi vocnih glupih sokova.
Ali nemoj moj post da shvatis kao odobravanje alkoholisanja, nego sa vremena na vreme kad izaddjes opusti se uz neku cashicu neceg sto volis,nece ti ne znam koliko smetati ako si istrajan u ostalim danima ,racunaj to jednostavno kao dzank ,i ne razmisljaj o tome.
« Poslednja izmena: Februar 17, 2013, 10:54:18 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #38 poslato: Februar 17, 2013, 06:52:18 posle podne »

A recite mi,kreatin ako se desi da dodje u kontakt sa alkoholom da li je to stetno za organizam i zasto? sta se ustvari tu desava? znam da bi trebalo da se izbegava....

Ne desava se nista posebno, samo se umanjuje efekat kreatina. Inace, nas organizam i sam proizvodi kreatin, tako da ga ne unosis samo spolja.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #37 poslato: Februar 17, 2013, 05:59:57 posle podne »

Ma izbegavam alkohol maksimalno,zato sto sam non stop u treningu,i vise preferiram suplemente i zdrav zivot.Ali kao sto kazes 1 prilika u 2 meseca za pijanku i nije tako strasno.Samo zelim da znam zbog cega je stetno,znam da je lose za bubrege ako se pretera sa kreatinom,a kamoli jos sa alkoholom kad se ukombinuje...  :)

Nase telo nema nikakve koristi od alkohola. Celu pricu mozes da stavis iza ove tacke levo i da se vise nikad ne zapitas o tome. Nema uh/protein/masti vec samo kalorije. Telo posmatra alkohol kao toxin i nista vise. Zbog toga ce zeludac i jetra trpeti. Ali kroz 24h izaci ce sve. A ono sa casom vina dnevno ili nedeljno.. sta god, potpuno je netacno. Zbog stresa u zivotu, casa dve alkohola mogu da budi filter, ali vrati se na prvu recenicu i pogledaj je ponovo. Bolje je naci drugaciji filter.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #36 poslato: Februar 17, 2013, 05:36:13 posle podne »

Alkohol je štetan, a kreatin(whey, glutamin, bcaa...)  tu ne pravi nikakvu dodatnu štetu.
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #35 poslato: Februar 17, 2013, 04:40:19 posle podne »

Ma izbegavam alkohol maksimalno,zato sto sam non stop u treningu,i vise preferiram suplemente i zdrav zivot.Ali kao sto kazes 1 prilika u 2 meseca za pijanku i nije tako strasno.Samo zelim da znam zbog cega je stetno,znam da je lose za bubrege ako se pretera sa kreatinom,a kamoli jos sa alkoholom kad se ukombinuje...  :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #34 poslato: Februar 17, 2013, 03:56:50 posle podne »

Ne znam sta pijes i koliko pijes? Ali nece te ubiti, niti usporiti u napredku ako popijes pivo-2 u mesec ili dva. Nije poenta da budes rob ovog nazovimo sporta. Ali s druge strane ako hoces neke vidljivije rezultate bolje ostavi alkohol, pogotovu ako uzimas neki suplement. Ja sam to resio ovako, pijem samo pivo, i to kad imam neki razlog za to. Tipa proslava, svadba, bilo kakvo veselje i td... Ili ako neki ortak ima bas debeli razlog da casti za nesto. A takvih situacija je par u toku godine. A ona pijancenja od vikenda do vikenda bez ikakvog razloga sam ostavio iza sebe.
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #33 poslato: Februar 17, 2013, 02:15:21 posle podne »

A recite mi,kreatin ako se desi da dodje u kontakt sa alkoholom da li je to stetno za organizam i zasto? sta se ustvari tu desava? znam da bi trebalo da se izbegava....
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #32 poslato: Februar 17, 2013, 01:55:22 posle podne »

Pravi odgovor.Hvala :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #31 poslato: Februar 17, 2013, 01:43:40 posle podne »

Da li ce biti stetno ako nakon alkoholne noci uz dorucak ovsenih uzmem i whey?znam da je preporucljivo inace,ali frka mi zbog prisustva alkohola u organizmu. nisam znao u kojoj temi da postavim pitanje :)

Nece biti stetno ako ti se to desi sporadicno ( retko ), ali svakako alkohol usporava sintezu proteina pa da ne bude da dzabe uzimas whey.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #30 poslato: Februar 17, 2013, 01:19:03 posle podne »

Da li ce biti stetno ako nakon alkoholne noci uz dorucak ovsenih uzmem i whey?znam da je preporucljivo inace,ali frka mi zbog prisustva alkohola u organizmu. nisam znao u kojoj temi da postavim pitanje :)
Nije stetno.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #29 poslato: Februar 17, 2013, 12:17:39 posle podne »

Da li ce biti stetno ako nakon alkoholne noci uz dorucak ovsenih uzmem i whey?znam da je preporucljivo inace,ali frka mi zbog prisustva alkohola u organizmu. nisam znao u kojoj temi da postavim pitanje :)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #28 poslato: Oktobar 14, 2012, 11:05:03 pre podne »

Evo, izvoli :)
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/NU1037-Hyper-Whey.html

A jel ima aspartama ?!
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Jul 31, 2012, 07:35:27 posle podne »

Evo, izvoli :)
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/NU1037-Hyper-Whey.html
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #26 poslato: Jul 31, 2012, 07:14:12 posle podne »

moze link nmg nadjem na vasem sajtu
Preporuka i za Nutrabolics Hyperwhey. Koristim ga već drugu kutiju zaredom. Dobar ukus(čokolada i vanila), lepo se muti, skroz ok cena.
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Jul 31, 2012, 03:17:44 posle podne »

Preporuka i za Nutrabolics Hyperwhey. Koristim ga već drugu kutiju zaredom. Dobar ukus(čokolada i vanila), lepo se muti, skroz ok cena.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 19 upita.