TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 07:11:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta mi je ciniti?  (Pročitano 4717 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Avgust 02, 2012, 05:42:10 posle podne »

znam da se osećaš loše kad ne vežbaš,imaš utisak da "propadaš" ali zapravo nije tako... kao što rekoh ako si redovno u treningu prednosti te pauze od 7 dana će biti ooogromne!!!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #15 poslato: Avgust 02, 2012, 04:45:26 posle podne »

Uzivaj i dobro odmori, trebace ti to svakako ;) Napuni baterije i nazad na posao. Poz
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #14 poslato: Avgust 02, 2012, 03:40:59 posle podne »

U nedelju palim na more i tu i prestaje teretana na 15 dana jer u mestu gde idem sam vec bio dosta puta i tamo nema nikakvih fitnes centara.Kako god bilo planiram da ubacim Hill Running ujutru i uvece cisto da zadrzim kakvu takvu kondiciju.
Da se ne razumemo pogresno nisam od onih koji kazu da ne mogu izdrzati 3 dana bez teretane ali je problem to sto cim se vratim pocinje mi sezona i treba da budem u top formi.Ono sto me interesuje jeste da li treba da ponesem suplimente sa sobom(Kreatin),protein nosim u svakom slucaju i kolko ce mi oni pomoci u trcanju.Pored trcanja ja cu ubaciti neke zgibove,sklekove,trbusnjake,iskorak,cucnjeve itd.


ja bih ti savetovala da ako si redovan u treningu tokom cele godine, nedelju dana odmora će ti dobro doći. Svakom sportisti je super da ima bar nedelju dana totalnog oporavka u toku godine. Posle te faze napredak će biti još bolji.

Tako da napravi kraću pauzu a potom kreni sa tim što si naveo - čučnjevi, trčanje uzbrdo... i klopaj kvalitetno - ima na moru pregršt ribe, morskih plovoda, salata...
Poslusacu vas onda i odmoriti malo,hvala puno na savetima al opet nadam se da cu biti u prvoj postavi :P kad se vratim... :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Avgust 02, 2012, 02:58:41 posle podne »

U nedelju palim na more i tu i prestaje teretana na 15 dana jer u mestu gde idem sam vec bio dosta puta i tamo nema nikakvih fitnes centara.Kako god bilo planiram da ubacim Hill Running ujutru i uvece cisto da zadrzim kakvu takvu kondiciju.
Da se ne razumemo pogresno nisam od onih koji kazu da ne mogu izdrzati 3 dana bez teretane ali je problem to sto cim se vratim pocinje mi sezona i treba da budem u top formi.Ono sto me interesuje jeste da li treba da ponesem suplimente sa sobom(Kreatin),protein nosim u svakom slucaju i kolko ce mi oni pomoci u trcanju.Pored trcanja ja cu ubaciti neke zgibove,sklekove,trbusnjake,iskorak,cucnjeve itd.


ja bih ti savetovala da ako si redovan u treningu tokom cele godine, nedelju dana odmora će ti dobro doći. Svakom sportisti je super da ima bar nedelju dana totalnog oporavka u toku godine. Posle te faze napredak će biti još bolji.

Tako da napravi kraću pauzu a potom kreni sa tim što si naveo - čučnjevi, trčanje uzbrdo... i klopaj kvalitetno - ima na moru pregršt ribe, morskih plovoda, salata...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Avgust 02, 2012, 02:42:43 posle podne »

Ja bih samo uzivao na moru i bolelo bi me uvo?
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #11 poslato: Avgust 02, 2012, 02:41:31 posle podne »

pa sa tim trcanjem ces se samo sjebati jos vise...ja ne bih radio nista bukvalno...samo bi dobro jeo..bilo sta...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #10 poslato: Avgust 02, 2012, 02:26:56 posle podne »

idi bre covece na more i odmori se dobro..neces propasti za dve nedelje...kupanje , pivo , zene ...pa obrnes redosled ;)

Pa mislim stvarno,jos i na moru da treniras,pa brate mili...Ti ko da se spremas za mister olimpija...Sve ti je covek ovim rekao,uzivaj :) Inace ja najbolju definiciju odradim na moru,cudo jedno kako se smrsa kada se pije 10ak dana konstantno,do duse odu i vecina misica koje si krvavo gradio,ali Boze moj.. :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #9 poslato: Avgust 02, 2012, 02:20:07 posle podne »

idi bre covece na more i odmori se dobro..neces propasti za dve nedelje...kupanje , pivo , zene ...pa obrnes redosled ;)


upravo tako
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #8 poslato: Avgust 02, 2012, 02:11:46 posle podne »

idi bre covece na more i odmori se dobro..neces propasti za dve nedelje...kupanje , pivo , zene ...pa obrnes redosled ;)

sve ce to biti ali moram i ovo jer mi dosta padne kondicija za 10-15 dana ladjenja muda,vec sam imao takva iskustva...
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #7 poslato: Avgust 02, 2012, 02:08:46 posle podne »

Citat
Ako je slaba ishrana onda joj ne treba dodatak, gde je tu logika? :)
Pa dajem primer sad,jedes burek za dorucak,za rucak pljeskavicu,i veceru npr nesto slatko krem,ako se tako hranis koj ce ti djavo onda suplement bice jos gore...
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #6 poslato: Avgust 02, 2012, 01:33:46 posle podne »

idi bre covece na more i odmori se dobro..neces propasti za dve nedelje...kupanje , pivo , zene ...pa obrnes redosled ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #5 poslato: Avgust 02, 2012, 01:16:31 posle podne »

Zavisi..kakva ce ti biti ishrana na moru,ako je slaba onda ti suplementi nisu ni potrebni..A gde ides na more ?

Ako je slaba ishrana onda joj ne treba dodatak, gde je tu logika? :)
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #4 poslato: Avgust 02, 2012, 01:06:22 posle podne »

U nedelju palim na more i tu i prestaje teretana na 15 dana jer u mestu gde idem sam vec bio dosta puta i tamo nema nikakvih fitnes centara.Kako god bilo planiram da ubacim Hill Running ujutru i uvece cisto da zadrzim kakvu takvu kondiciju.
Da se ne razumemo pogresno nisam od onih koji kazu da ne mogu izdrzati 3 dana bez teretane ali je problem to sto cim se vratim pocinje mi sezona i treba da budem u top formi.Ono sto me interesuje jeste da li treba da ponesem suplimente sa sobom(Kreatin),protein nosim u svakom slucaju i kolko ce mi oni pomoci u trcanju.Pored trcanja ja cu ubaciti neke zgibove,sklekove,trbusnjake,iskorak,cucnjeve itd.

Ponesi kreatina i prot za 6 treninga i lepo ih rasporedi i radi zgibove,sklekove,cucnjeve,propadanja sa stolicama itd... ;) Naravno hrani se dobro :)
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #3 poslato: Avgust 02, 2012, 01:05:35 posle podne »

Zavisi..kakva ce ti biti ishrana na moru,ako je slaba onda ti suplementi nisu ni potrebni..A gde ides na more ?
Dobre Vode u Crnoj Gori ako si mozda cuo,meni ishrana na moru uglavnom bude solidna jer tamo ne jedem junkfood nego u glavnom to bude standard kuvana jela,lupam grasak,pire,kuvano/grill meso(kucna varijanta) itd + sad protein.
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #2 poslato: Avgust 02, 2012, 12:52:02 posle podne »

Zavisi..kakva ce ti biti ishrana na moru,ako je slaba onda ti suplementi nisu ni potrebni..A gde ides na more ?
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.