TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 11:18:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 62 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: mrtvo dizanje  (Pročitano 164781 puta)
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #747 poslato: April 12, 2017, 09:43:11 posle podne »

Naravno ;) svakome drugacije odgovara,sve zaviisi od organizma.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #746 poslato: April 12, 2017, 11:43:26 pre podne »

E vidis ,a meni je dl onda davao najbolje rezultate kada sam ga jednom radio u 10-14 dana.Mislim naravno na teske treninge.Ako sam ga radio nedeljno jednom ledja su mi bila umorna.I jednom prilikom na takmicenju u Madarskoj pitao sam Savickasa za savat,ipak je on u to vreme dizao najvise u dl-u i on mi preporucio da radim jednom u 10-14 dana.Svi smo razliciti,svaki organizam drugacije reaguje. ;)
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #745 poslato: April 11, 2017, 04:38:58 posle podne »

Ne znam ali mislim da ni cucanj ni benc ni mrtvo ne treba da se radi ispod 7 pon.Kada je period van sezone forsiraju se od 5 do 7 pon .u toku priprema ispod 4 se ne spusta.Mrtvo ko hoce da pojaca neka dodatno radi i sumo mrtvo neka i njega ojaca a da mu prva tehnika obicnog mrtvog bude jace i za takmicenje.Dva treninga pa cak i 3 u 8 dana .Ubaciti deficit,ojacati trapez i to je to :D
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1139


« Odgovor #744 poslato: April 10, 2017, 08:15:22 posle podne »

Iskreno mislim da nisam forsirala ni jednu od 3 discipline, jednostavno znam da gresim u treninzima mrtvog dizanja, osetim da nesto ne stima i da ne radim kako treba  >:( :-\
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #743 poslato: April 09, 2017, 09:34:15 posle podne »

Moze sve da ide podjedanko slazem se.Kad si 100 posto zdrav nemas nijednu povredu,i kada uzimas dosta steroida,prirodno je mnogo teze.
Samo dobro isplanirati trening,i van sezone kad nisu pripremni periodi,tada da se jacaju delovi tela koji su slabiji,koji malo zaostaju.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #742 poslato: April 09, 2017, 06:28:52 posle podne »

Ja sam najvise forsirao cucanj i ipak mi benc najvise islo..... 8)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #741 poslato: April 09, 2017, 04:55:26 posle podne »

Nisam jedini, ima još puno ljudi i kod nas koji su dobri u svim liftovima. Problem se javi kada takmičari krenu da forsiraju disciplinu koja im najbolje ide pa onda naprave veliku razliku. Medju tim disciplinama su najčešće mrtvo i bench, mrtvo je se u početku tu podize najveća težina a bench jer je najporpularnija vežba.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #740 poslato: April 09, 2017, 04:19:57 posle podne »

Blago tebi!Ti si jedan od milion. ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #739 poslato: April 09, 2017, 03:53:43 posle podne »

Ja sam zadovoljan sa sve 3 discipline, ni jedna ne zaostaje :D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #738 poslato: April 09, 2017, 03:14:27 posle podne »

Po mom iskustvu do sada ,primetio sam da u trijatlonu dok se trenira nikako ne mogu sve tri discipline da napreduju jednako.Obicno u nekom periodu krene cucanj ,benc pratiii a mrtvo stoji u mestu ili cak u minusu nekoliko kilograma.Moze da se desi i obrnuto da cucanj stoji,tako da po meni najbolje je da sad cucanj olabavis malo radis sa manjim procentima,manje puta nedeljno.DOk ce vise energije da posvetis na mrtvom,jer su ti mozda ledja pretrenirana na cucnju.Za mrtvo forsiraj trojke ,po meni najbolje dva jaka treninga jedan laksi,i jedan da bude trening cetrvti bez mrtvo-tu ubaci t bar i ostale vezbe.Takodje da bi napredovala u mrtvom u isti dan odradis od 3-5 serije mrtvo pa ubacis jedno 3 serije prednji cucanj sa 5-8 pon.Od dodatne vezbe ubaci za mrtvo deficit i jednom u 3 nedelje rack pull stim sto ces svaki sledeci trening da spustas visinu.:D
Upravo tako!
Niko ne moze da se pohvali da mu sve 3 discipline podjednako dobro ide,osim ako nisi Ervin Katona.Ja sam muku mucio sa cucnjevima,dok mi je benc i mrtvo jako lepo napredovao.U mom slucaju ja sam mrtvo morao da zrtvujem,da smanjim da bi cucanj koliko toliko mogao da popravim.....
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #737 poslato: April 08, 2017, 10:11:17 pre podne »

Po mom iskustvu do sada ,primetio sam da u trijatlonu dok se trenira nikako ne mogu sve tri discipline da napreduju jednako.Obicno u nekom periodu krene cucanj ,benc pratiii a mrtvo stoji u mestu ili cak u minusu nekoliko kilograma.Moze da se desi i obrnuto da cucanj stoji,tako da po meni najbolje je da sad cucanj olabavis malo radis sa manjim procentima,manje puta nedeljno.DOk ce vise energije da posvetis na mrtvom,jer su ti mozda ledja pretrenirana na cucnju.Za mrtvo forsiraj trojke ,po meni najbolje dva jaka treninga jedan laksi,i jedan da bude trening cetrvti bez mrtvo-tu ubaci t bar i ostale vezbe.Takodje da bi napredovala u mrtvom u isti dan odradis od 3-5 serije mrtvo pa ubacis jedno 3 serije prednji cucanj sa 5-8 pon.Od dodatne vezbe ubaci za mrtvo deficit i jednom u 3 nedelje rack pull stim sto ces svaki sledeci trening da spustas visinu.:D
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1139


« Odgovor #736 poslato: April 07, 2017, 02:31:49 posle podne »

Pozdrav  ;D Da li moze neko malo da me uputi u trening mrtvod dizanja...kako da napredujem,jer stojim u mestu vec duze vreme. Ne znam u cemu gresim. Cucanj i benc sam nenormalno povecala. Pa mi nije jasno zasto sam jos uvek na samom pocetku sa deadliftom  :-\
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #735 poslato: Mart 30, 2017, 08:49:40 posle podne »

Vlado Bulatovic lagani deadlift sa 330kgx2 ponavljanja
https://www.youtube.com/watch?v=a5R6x8-xbPM&feature=youtu.be
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #734 poslato: Mart 03, 2017, 03:23:06 posle podne »

Lagani DL od 430kg....Konstantin Pozdeev
https://www.facebook.com/PozdeevKonstantin/videos/1625663247742560/
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #733 poslato: Februar 13, 2017, 05:43:10 posle podne »

DL sa jednom rukom od 202,5kg.Izvodi ga Tibor Kiss takmicar iz madarske.
https://www.facebook.com/tiborkiss82/videos/10154176324651456/
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 62 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.