TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:46:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problemi sa kicmom :  (Pročitano 10415 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Avgust 20, 2012, 03:45:07 posle podne »

Koštana ispupčenja koja si naveo su normalne anatomske karakteristike. da li bol ide u ruke ili noge, koliko dana traje, da li je nastalo posle nebog udarca ili pokreat (iznenada)?
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2012, 02:13:10 posle podne »

Imam normalnu kicmu,ali sa 3 cudna mesta! Imam izrazenu 'trticnu kost' , 'cvor zivota' na potuljku i na dnu vrata uvecan vratni prsljen. Pre 20-ak dana me je 'ubila' promaja,i od tada mi je pokret vratom malo ogranicen.Onda sam poceo da pipam taj prsljen na vratu,i primetio da izmedju njega i prsljena ispod postoji razmak od neki 1,5-2cm. Ne boli na pritisak,ali kao sto sam vec rekao,osecam blagu ukocenost u tom delu! Sad Da li moram namestati te tri tacke,ili se to ne dira?

Inace,imam strasnu napetost misica koja se siri ka ramenima. Ne boli na dodir,ali ponekad mi se javi ostar bol u ocima,kao da mi neko vuce neke zile unazad.Ponekad mi se pri pokretu jave i jaki bolovi u potiljku i sa strane,kao da ce glava da mi eksplodira. Jos kao klinac sam primetio da mi ispred ociju stalno idu neke crne gliste,krugovi,kao prasina neka koja pada ispred mene.Ali,ovakvu zategnutost misica u vratnom delu nisam osecao ni posle najjaceg treninga za ramena!
« Poslednja izmena: Avgust 20, 2012, 02:53:39 posle podne od strane neko tamo » Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.