TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:16:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: neka dijeta  (Pročitano 2127 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Septembar 07, 2012, 10:29:12 pre podne »

pozzz ja sam postavljao jos neke postove imam 75 kg visok sam 170cm imam 15 god i hocu da smrsam ali da to ne budu rigorozne dijete svi kazu samo smanji hranu i smrsaces pa nezz dali da pocnem sa time a jedan moj prijatelj je smrsao 20 kg samo sto nije jeo hleb pa nez dali sa tim da krenem a roditelji mi kazu hleb mora da se jedem jel sadrzi neki vitamin koji je neophodan pa se  u tom slucaju bunim  izmedju ove dve stvari  ako moze neko da mi objasni koja je bolja i znam da nemoze preko noci moj drug je 4meseca drzao tu dijetu to nije mali vremenski period!!
U tvojim godina je najbitnije da budes fizicki aktivan ,a trudi se da izbegavas u vecernjim satima da jedes proste hidrate.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Septembar 07, 2012, 09:29:10 pre podne »

S obzirom na to da si u periodu zivota kada intezivno rastes i razvijas se, ne bih ti preporucila drzanje bilo  kakvih dijeta, narocito onih "brzih",  gde brzo izgubis kilograme ali ih dvostruko brze povratis. Za pocetak, obroke raspodeli pravilno ( 3 glavna obroka i 2 uzine ), jedi vise voca i povrca a smanji grickalice i gazirane napitke, uzimaj min 2 l ( 8 casa ) vode dnevno, i obavezno pocni da se bavis nekom fizickom aktivnoscu, barem rekreativno. I sto je najbitnije, ne ocekuj efekte preko noci, potrebno je vreme ali efekti nece izostati!
Sačuvana
Mihajlomico123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2012, 03:07:07 posle podne »

koliko sam ja razumeo vi mislite da bi trebalo ovako  jescu po malo integralnog hleba u toku dana a  necu jesti testenine i da batalim slatke sokove i slatkise  samo nez dali mleko ima dosta kalorija i melcne preradjevine ali smanjicu ishranu da bi mi se organizam navikao na malu kolicinu hrane sta mislite o tome ???
Sačuvana
Boky
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #5 poslato: Septembar 03, 2012, 04:35:14 posle podne »

pozzz ja sam postavljao jos neke postove imam 75 kg visok sam 170cm imam 15 god i hocu da smrsam ali da to ne budu rigorozne dijete svi kazu samo smanji hranu i smrsaces pa nezz dali da pocnem sa time a jedan moj prijatelj je smrsao 20 kg samo sto nije jeo hleb pa nez dali sa tim da krenem a roditelji mi kazu hleb mora da se jedem jel sadrzi neki vitamin koji je neophodan pa se  u tom slucaju bunim  izmedju ove dve stvari  ako moze neko da mi objasni koja je bolja i znam da nemoze preko noci moj drug je 4meseca drzao tu dijetu to nije mali vremenski period!!
Iskreno bez uvrede, bolje reci mami i tati da se malo bolje edukuju od nivoa edukacije koji se cuje u narodu
Hleb je nepotreban u covekovoj ishrani, pored toliko drugih izvora svih mikro i makro nutrijenata
Hleb nije zdrav, Hleb ne goji, goji kaloriski suficit, tj kad uneses vise kalorija(makronutrijenata) nego sto iskoristis u toku dana
Hleb bolje zameni pirincem krompirom, jedi dosta mesa riba jaja i povrca, bavi se sportom i ne ogranicavaj se u ishrani ali jedi zdravo..
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Septembar 03, 2012, 09:08:16 pre podne »

Slušaj mamu i tatu i mani se držanja dijeta sa 15 godina, probaj da se skloniš sa računara na 2 sata svaki dan i bavi se sportom...to ti je daleko bolji izbor nego da gubiš vreme po fb ili forumima ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Mihajlomico123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #3 poslato: Septembar 01, 2012, 10:32:57 posle podne »

hocu ali takvom dijetom koliko bi otprilike mrsavio mesecno
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Septembar 01, 2012, 10:20:02 posle podne »

Jedi hleb ali u manjim kolicinama i gledaj da bude integralni...Jedi vise puta dnevno po manje i jedi dosta proteina i smanji eventualno unos UH..gledaj da smanjis sto je moguce vise unos raznih grickalica, masne hrane, slatkisa...jel se bavis nekom fizickom aktivnoscu?
Sačuvana
Mihajlomico123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Septembar 01, 2012, 08:26:15 posle podne »

pozzz ja sam postavljao jos neke postove imam 75 kg visok sam 170cm imam 15 god i hocu da smrsam ali da to ne budu rigorozne dijete svi kazu samo smanji hranu i smrsaces pa nezz dali da pocnem sa time a jedan moj prijatelj je smrsao 20 kg samo sto nije jeo hleb pa nez dali sa tim da krenem a roditelji mi kazu hleb mora da se jedem jel sadrzi neki vitamin koji je neophodan pa se  u tom slucaju bunim  izmedju ove dve stvari  ako moze neko da mi objasni koja je bolja i znam da nemoze preko noci moj drug je 4meseca drzao tu dijetu to nije mali vremenski period!!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.