TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 10:42:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Unos proteina-Velika prevara?  (Pročitano 31428 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #83 poslato: Septembar 05, 2012, 01:20:49 posle podne »

neka moderatori rade svoj posao a ne ja da se prepucavam sa budalom. ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #82 poslato: Septembar 05, 2012, 01:19:57 posle podne »

pa ipak si ti personal trener.bolje znas..kolu licencu imas? jos jednom okaci sliku pa da vidimo ko je skladniji i sto se tice ishrane nemoj da mi implementiras(ako znas sta to znaci) nesto sto nisam rekao..a za trenig se ne brini siguran sam da znam bolje od tebe  ;) ps.ajde sto tvoja mama voli kobaju normalno je to ali nisam znao i da ti tata obozava kobaju..jos jednom moja kobaja je prava i  puna mesa
ops greska kobaja mi nije bas prava vise vuce malo ulevo ali je sto posto puna mesa
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #81 poslato: Septembar 05, 2012, 01:10:27 posle podne »

pa ipak si ti personal trener.bolje znas..kolu licencu imas? jos jednom okaci sliku pa da vidimo ko je skladniji i sto se tice ishrane nemoj da mi implementiras(ako znas sta to znaci) nesto sto nisam rekao..a za trenig se ne brini siguran sam da znam bolje od tebe  ;) ps.ajde sto tvoja mama voli kobaju normalno je to ali nisam znao i da ti tata obozava kobaju..jos jednom moja kobaja je prava i  puna mesa
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
smeker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

personalni trener

« Odgovor #80 poslato: Septembar 05, 2012, 12:57:54 posle podne »

pa ja planiram jos da rastem cini mi se da sam i dalje mrsav ali kad nabacim dovoljno mase onda cu da te okrenm da mi napises sta da jedem za defku a za trening ne brini za tegove znam samo cu da ubacim kardio 6 puta nedeljno po sat vremena skakanja po tvojoj mami u zoni od 65% srcanog ritma

tebi se to samo cini da znas jer bi u suprotnom izgradio skladno telo,a ne debelog prasca tako da ti nista ne znas,ali jos toga paceru nisi svestan treba neko vreme da prodje da ti iz tog debelog dupeta dodje do zadrigle svinjske glave,hahahhaa
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #79 poslato: Septembar 05, 2012, 12:39:18 posle podne »

pa ja planiram jos da rastem cini mi se da sam i dalje mrsav ali kad nabacim dovoljno mase onda cu da te okrenm da mi napises sta da jedem za defku a za trening ne brini za tegove znam samo cu da ubacim kardio 6 puta nedeljno po sat vremena skakanja po tvojoj mami u zoni od 65% srcanog ritma
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
smeker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

personalni trener

« Odgovor #78 poslato: Septembar 05, 2012, 12:33:32 posle podne »

aha .pa predpostavio sam da ne pricamo o tome ..mislio sam da pricas o fitnesu ali sam sad shvatio da pricas o bikini modelu posto verovatno tako i izgledas ;) ps. mama ti je debela
\

prasac od 103 kile udri po kobajama i parizeru kad nemas za bolje jbg mucenik sta ces mozes samo da sanjas 6 savrsenih obroka koje imam ja pa mozes samo debeli da mi zavidis i da uzivas u svojim paprikama,dzemu,hlebu,parizeru,slaninici,hahahah ubaci jos samo slatkise oni ti samo fale  :D
pa rekao sam ti ako ja izgledam kao prase sta reci onda za tvoju mamu .vidis me na slici .nema bas six packs ali mi i ne trebaju..meni ova snaga i necemu sluzu a ne da se manekenisem po bazenima i da ima 75 kila na svojih 191 i da kazem kao izdefinsan sam ...jos jednom ne znam sta imas protiv moje kobaje kad tvojoj mami odgovaraju.moja kobaja je puna mesa rekao sam vec.i okaaci sliku da se divmo malo tvom izgledu

ti ne mozes biti izdefinisan jer si debelo i zadriglo prase koje tamani sve sto  se stavi pred njega,ahahaha samo da je sto veci i tezi na vagi tako da jedi te pomije i ne smaraj vise masni prascu,hahahhaaa
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #77 poslato: Septembar 05, 2012, 12:27:00 posle podne »

aha .pa predpostavio sam da ne pricamo o tome ..mislio sam da pricas o fitnesu ali sam sad shvatio da pricas o bikini modelu posto verovatno tako i izgledas ;) ps. mama ti je debela
\

prasac od 103 kile udri po kobajama i parizeru kad nemas za bolje jbg mucenik sta ces mozes samo da sanjas 6 savrsenih obroka koje imam ja pa mozes samo debeli da mi zavidis i da uzivas u svojim paprikama,dzemu,hlebu,parizeru,slaninici,hahahah ubaci jos samo slatkise oni ti samo fale  :D
pa rekao sam ti ako ja izgledam kao prase sta reci onda za tvoju mamu .vidis me na slici .nema bas six packs ali mi i ne trebaju..meni ova snaga i necemu sluzu a ne da se manekenisem po bazenima i da ima 75 kila na svojih 191 i da kazem kao izdefinsan sam ...jos jednom ne znam sta imas protiv moje kobaje kad tvojoj mami odgovaraju.moja kobaja je puna mesa rekao sam vec.i okaaci sliku da se divmo malo tvom izgledu
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
smeker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

personalni trener

« Odgovor #76 poslato: Septembar 05, 2012, 12:21:39 posle podne »

aha .pa predpostavio sam da ne pricamo o tome ..mislio sam da pricas o fitnesu ali sam sad shvatio da pricas o bikini modelu posto verovatno tako i izgledas ;) ps. mama ti je debela
\

prasac od 103 kile udri po kobajama i parizeru kad nemas za bolje jbg mucenik sta ces mozes samo da sanjas 6 savrsenih obroka koje imam ja pa mozes samo debeli da mi zavidis i da uzivas u svojim paprikama,dzemu,hlebu,parizeru,slaninici,hahahah ubaci jos samo slatkise oni ti samo fale  :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #75 poslato: Septembar 05, 2012, 12:16:08 posle podne »

aha .pa predpostavio sam da ne pricamo o tome ..mislio sam da pricas o fitnesu ali sam sad shvatio da pricas o bikini modelu posto verovatno tako i izgledas ;) ps. mama ti je debela
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
smeker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

personalni trener

« Odgovor #74 poslato: Septembar 05, 2012, 12:14:05 posle podne »

debelo prase ti mama...moja slika je tu ...baci neku svoju....okaci neke kilaze koje dizes mister personalni

e debeli mi ne pricamo o powerliftingu i dizanju sto vecih kilaza,ovde je rec od bodybildingu ili izgradnji tela koje se postize samo odabranom hranom,a ne kilazama i paprikama,kobasicama,parizerom sto ti propagiras :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #73 poslato: Septembar 05, 2012, 12:12:45 posle podne »

ma pusti ga vidis da troluje,pogledaj njegove ostale post-ove na drugim temama.

Ja nisam otvorio ovu temu da bi dobio odobrenje nekog od iskusnijih i strucnijih da mogu da jedem sve i svasta ako hocu napredak,nego da bi se raspravljalo o tome da li stvarno potrebno toliko proteina da bi se napredovalo.
Evo ja u zadnje 2 godine nisam uopste birao sta sam jeo,ali mislim da je glavni razlog sto se nisam "usvinjio" je taj sto sam jeo 3-4 puta na dan (nekad i 2 puta ako preskocim dorucak).Da sam jeo to sto sam jeo 6 puta na dan sad bi bio prase od 90 kila.

http://imgur.com/o37Nv
http://imgur.com/mCgYD

jel ti ides uopste u teretanu?po slikama se ne bih reklo?jel ti ishrana isto kao kod ovog prasca?hahahaha
okaci decko sliku da te vidmo sigurno si neki baja od 170cm i 60 kila
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
smeker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

personalni trener

« Odgovor #72 poslato: Septembar 05, 2012, 12:11:14 posle podne »

ma pusti ga vidis da troluje,pogledaj njegove ostale post-ove na drugim temama.

Ja nisam otvorio ovu temu da bi dobio odobrenje nekog od iskusnijih i strucnijih da mogu da jedem sve i svasta ako hocu napredak,nego da bi se raspravljalo o tome da li stvarno potrebno toliko proteina da bi se napredovalo.
Evo ja u zadnje 2 godine nisam uopste birao sta sam jeo,ali mislim da je glavni razlog sto se nisam "usvinjio" je taj sto sam jeo 3-4 puta na dan (nekad i 2 puta ako preskocim dorucak).Da sam jeo to sto sam jeo 6 puta na dan sad bi bio prase od 90 kila.

http://imgur.com/o37Nv
http://imgur.com/mCgYD

poruka je izbrisana
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2012, 12:13:45 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #71 poslato: Septembar 05, 2012, 12:10:38 posle podne »

ja nikoga nisam vredjao nego iznosio moje stavove..zato i sluzi forum ali kad me neko licno potkaci moram da odgovorim a vi moderatori pratite bolje situaciju pa onoga ko pocne sa vredjanjem ili upozrite ili izbacite sa foruma  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #70 poslato: Septembar 05, 2012, 12:07:15 posle podne »

Ok, dosta je bilo...  ili da diskutujemo normalno, ili da zaključavamo temu
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #69 poslato: Septembar 05, 2012, 11:53:32 pre podne »

ma pusti ga vidis da troluje,pogledaj njegove ostale post-ove na drugim temama.

Ja nisam otvorio ovu temu da bi dobio odobrenje nekog od iskusnijih i strucnijih da mogu da jedem sve i svasta ako hocu napredak,nego da bi se raspravljalo o tome da li stvarno potrebno toliko proteina da bi se napredovalo.
Evo ja u zadnje 2 godine nisam uopste birao sta sam jeo,ali mislim da je glavni razlog sto se nisam "usvinjio" je taj sto sam jeo 3-4 puta na dan (nekad i 2 puta ako preskocim dorucak).Da sam jeo to sto sam jeo 6 puta na dan sad bi bio prase od 90 kila.

http://imgur.com/o37Nv
http://imgur.com/mCgYD
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.