TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 03:37:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Unos proteina-Velika prevara?  (Pročitano 31433 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #68 poslato: Septembar 05, 2012, 11:40:40 pre podne »

debelo prase ti mama...moja slika je tu ...baci neku svoju....okaci neke kilaze koje dizes mister personalni
a 210 na cucnju dizem pomocu sala ..u pravu si...cekaj ustvari zbog ovakve moje ishrane mi nedostaje neki vitamin pa mi koza nije elastiocna i onda te tezine dizem uz pomoc sala a koza mi sluzi kao odelo za cucanj..a ja mislio da imam malo misica jbg
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2012, 11:45:06 pre podne od strane terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #67 poslato: Septembar 05, 2012, 11:39:51 pre podne »

debelo prase ti mama...moja slika je tu ...baci neku svoju....okaci neke kilaze koje dizes mister personalni
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
smeker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

personalni trener

« Odgovor #66 poslato: Septembar 05, 2012, 11:38:34 pre podne »

Cekaj i ja da se nadovezem pre nego sto se zakljuca tema...ovako smekeru-paceru posto ti sve znas (platio si papir diplome 500e i procitao 3 posta na nekom forumu pa sad palamudis) prvo nije kulturno da nekoga vredjas ...drugo ne znam sta svi imate protiv mlevenog mesa  :D  na jednom forumu lik se pohvalio kako je kupio 50 kg mesa i kako ce da ga samelje i napravi pljeske od po 200 gr i da sve montira u zamrzivac i vadi po potrebi kad ga je pola foruma napalo da ne treba da se jedu pljeskavice vec samo cisto meso ;D ;D ;D .Ovako da napisem i nesto o sebi visok sam 191 imam 102-103 kile jedem oko 10 jaja , pola kile junetine,2-3 litre jogurta, mladi sir meso najvise volim u gulasu mada cesto pojedem i pecenje (prasece jagnjece), ali i veknu hleba svaki dan za dorucak za medom ili dzemom . kolace tamanim u velikim kolicinama bf mi je 17-18 i uopste nisam deb`o ...moj zbir je 610kg cisto da znate kako treniram a sebe smatram za naprednog pocetnika(trebace mi jos 40 godina da postanem personal trener kao smeker) i i dalje napredujem sa ovom ishranom i dok god je tako ne prekidam...inace ne koristim bukvalno nista od hemije i suplemenata , a ako jednog dana resim da se malo bolje iscrtam znam kako cu i to jer sam vec eksperimentisao na drugima i imao lepih rezultata ..i vi koji pljujete procitajte malo o cemu smo pricali napredak pocetnika je u pitanju a ne pro bb

ti nisi sportista vec debelo prase sa bf 16-17% ,tu nema misicne mase ni misica,to je samo salo tako da samo cepaj tako i jos ubaci i slatkise u svakodnevnu ishranu da zaokruzis celu pricu,hahahhahaa
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #65 poslato: Septembar 05, 2012, 11:14:06 pre podne »

prevrnes par tona na cucnju i no problem with `stomacic`   ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #64 poslato: Septembar 05, 2012, 11:11:54 pre podne »

a sto se tice ponavljanja 3 serije po 5 sa bukovim trupcima i onda finisiram 2 serije do otkaza sa hrastovim ;D ;)

trening sampiona ;D 

elem,moje misljenje je da se moze napredovati i sa "maminom kuhinjom" ako izbegavate hleb i dezert..i ako skidate kozicu sa pilecih bataka  ;D  :D   uzmes salatu i meso i nema da skodi :)  a palacinke zaobidjes :D
sto bre kozicu ...ona je najukusnija

masno,tebra :D  da ne navuces holesterol,trigliceride i stomacic :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #63 poslato: Septembar 05, 2012, 10:52:12 pre podne »

a sto se tice ponavljanja 3 serije po 5 sa bukovim trupcima i onda finisiram 2 serije do otkaza sa hrastovim ;D ;)

trening sampiona ;D 

elem,moje misljenje je da se moze napredovati i sa "maminom kuhinjom" ako izbegavate hleb i dezert..i ako skidate kozicu sa pilecih bataka  ;D  :D   uzmes salatu i meso i nema da skodi :)  a palacinke zaobidjes :D
sto bre kozicu ...ona je najukusnija
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #62 poslato: Septembar 05, 2012, 10:33:00 pre podne »



elem,moje misljenje je da se moze napredovati i sa "maminom kuhinjom" ako izbegavate hleb i dezert..i ako skidate kozicu sa pilecih bataka  ;D  :D   uzmes salatu i meso i nema da skodi :)  a palacinke zaobidjes :D

To onda nije mamina kuhinja -.-'
LIKE!  :)
Tema odlazi u OF jer se mesaju rekreativci i profesionalci,a neko je ovo poceo da smatra i previse licno...mada ja sebe ne smatram profesionalcem iako imam ''famoznih'' 6 obroka i ulazem u supse. Ja sam obican rekreativac sa solidnim stazom,koji jednostavno voli sport,i meni licno vise odgovara takva ishrana,a i daje bolje rezultate.
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #61 poslato: Septembar 05, 2012, 10:26:06 pre podne »

Slazem se sa terrorom :)  izuzev sto mislim da kada bih ja jela toliko hleba,bila bih fat verovatno ;D ko se lako goji,samo treba da pazi na unos UH i da izbegava masno...ali punjene paprike sigurno nece da skode :)

i ja kad kupujem junetinu uvek trazim da mi je samelju na licu mesta...msm pa to je isto meso,kao da je bitno da li je u komadu ili samleveno :D i onda lepo napravis pljeske,ispeces na papiru za pecenje i budu full :) bolje svakako nego kuvana junetina...fuj,to sam jednom jela i nikad vise :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #60 poslato: Septembar 05, 2012, 10:24:06 pre podne »

a sto se tice ponavljanja 3 serije po 5 sa bukovim trupcima i onda finisiram 2 serije do otkaza sa hrastovim ;D ;)

trening sampiona ;D  

elem,moje misljenje je da se moze napredovati i sa "maminom kuhinjom" ako izbegavate hleb i dezert..i ako skidate kozicu sa pilecih bataka  ;D  :D   uzmes salatu i meso i nema da skodi :)  a palacinke zaobidjes :D
sampioni treniraju samo sampionski :-)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #59 poslato: Septembar 05, 2012, 10:23:29 pre podne »

Tema je skroz na mestu. Kamo sreće da ima više tema ovog tipa koje će pomoći početnicima i svima ostalima koji hoće da doĂ°u do mišića brzo, a zbunjuju ih neuki likovi koji konstantno pričaju o 6-7 obroka dnevno, suplementaciji kao JEDINOM NAČINU da se stigne do više mišića...

Temu treba obrisati od nepotrebnih spamova i zlehudih komentara trolova koji nemaju ništa konstruktivno da kažu  >:(

konačno da postoji tema u kojoj se ne priča koliko grama kretina pre ili posle treninga... 99% tema na ovom forumu je vezano za ljude koji veze nemaju sa životom, sa teretanom i verovatno su se registrovali jer im je drugar rekao da kupe krejatine i protejine u Pansportu da se nabilduju. Pa pišu ovde da se uvere da im se neće osušiti jetra... i onda posle 30 postova nestanu i nikad se ne vrate na forum ni u teretanu, jer su razočarani što se nisu nabildovali od kreatina za 3 meseca... i tako u krug.

Taj citat iz knjige convict conditioning je samo povod za celu ovu priču. Nemojte izvrtati reči i ograničavati post od gore samo na tinejdžere koji nisu digli tega u teretani ''pa će svakako napredovati''. MOram stalno da ponavljam: početnik u teretani (makar 1 god aktivnog treninga, verovatno toliko nema ni 5% ljudi na forumu) će imati rezultate sa kućnom ishranom 3 obroka, 1-2 užine, koja ne mora biti isprogramirana u gram, bez opterećivanja nepotrebinim teorijama i sistemima, i može doterati bf ispod 10% sa pristojnom mišićnom masom. Naravno, razlike će postojati za onoga koji je visok 170 i onog koji ima 190... A sad što vi pričate da nema svetske takmičarske forme, ponavljam TAKMIČARSKE, sa pitom i sarmom, naravno da nema. VI STE SVI REKREATIVCI ljudi, ukapirajte. I ja sam rekreativac. Svi ste svetlosnu godinu daleko od takmičarske forme. Zašto svoje programe ishrane, sisteme ishrane i treninga preuzimate od PROFESIONALACA i ubeĂ°ujete ljude da drugačije ne mogu da napreduju?  

I opet ostaje pitanje šta je sa vegancima? Ako je za graĂ°enje mišića potreban isključivo životinjski protein, odakle njima mišići? Svi bi trebali da su nabildovani ko Dragutin Topić u najboljim danima... nemojte samo teorije zavere da su bili na hemiji/mesožderi pa postali veganci i održavaju to što imaju. Jel ima neko odgovor na tu temu?

Mogao bi neko od admina da se uključi i da svoje mišljenje na temu koja nije o tome da li je bolji Hot Blood ili Xtreme Xpand... ima tu i takmčara i profesionalaca iz bb, pl, strongmana, fitnessa... podelite vaše mišljenje sa nama, zato postoje forumi...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #58 poslato: Septembar 05, 2012, 10:22:45 pre podne »

ja neznam sta ljudi misle da ima u kobasicama .mozda sapun mesto mesa pa im pene usta dok jedu kobaju...moja  kobaja je puna mesa garntujem ;)
kada bi sad izasao tajni klip kako roni jede kobaje u srbiji bi nastala pomama za istim ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #57 poslato: Septembar 05, 2012, 10:20:07 pre podne »

Cekaj i ja da se nadovezem pre nego sto se zakljuca tema...ovako smekeru-paceru posto ti sve znas (platio si papir diplome 500e i procitao 3 posta na nekom forumu pa sad palamudis) prvo nije kulturno da nekoga vredjas ...drugo ne znam sta svi imate protiv mlevenog mesa  :D  na jednom forumu lik se pohvalio kako je kupio 50 kg mesa i kako ce da ga samelje i napravi pljeske od po 200 gr i da sve montira u zamrzivac i vadi po potrebi kad ga je pola foruma napalo da ne treba da se jedu pljeskavice vec samo cisto meso ;D ;D ;D .Ovako da napisem i nesto o sebi visok sam 191 imam 102-103 kile jedem oko 10 jaja , pola kile junetine,2-3 litre jogurta, mladi sir meso najvise volim u gulasu mada cesto pojedem i pecenje (prasece jagnjece), ali i veknu hleba svaki dan za dorucak za medom ili dzemom . kolace tamanim u velikim kolicinama bf mi je 17-18 i uopste nisam deb`o ...moj zbir je 610kg cisto da znate kako treniram a sebe smatram za naprednog pocetnika(trebace mi jos 40 godina da postanem personal trener kao smeker) i i dalje napredujem sa ovom ishranom i dok god je tako ne prekidam...inace ne koristim bukvalno nista od hemije i suplemenata , a ako jednog dana resim da se malo bolje iscrtam znam kako cu i to jer sam vec eksperimentisao na drugima i imao lepih rezultata ..i vi koji pljujete procitajte malo o cemu smo pricali napredak pocetnika je u pitanju a ne pro bb
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #56 poslato: Septembar 05, 2012, 10:18:57 pre podne »



elem,moje misljenje je da se moze napredovati i sa "maminom kuhinjom" ako izbegavate hleb i dezert..i ako skidate kozicu sa pilecih bataka  ;D  :D   uzmes salatu i meso i nema da skodi :)  a palacinke zaobidjes :D

To onda nije mamina kuhinja -.-'
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #55 poslato: Septembar 05, 2012, 09:58:31 pre podne »

a sto se tice ponavljanja 3 serije po 5 sa bukovim trupcima i onda finisiram 2 serije do otkaza sa hrastovim ;D ;)

trening sampiona ;D  

elem,moje misljenje je da se moze napredovati i sa "maminom kuhinjom" ako izbegavate hleb i dezert..i ako skidate kozicu sa pilecih bataka  ;D  :D   uzmes salatu i meso i nema da skodi :)  a palacinke zaobidjes :D
Sačuvana
smeker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

personalni trener

« Odgovor #54 poslato: Septembar 05, 2012, 09:53:43 pre podne »

Mislim da je tema malo skrenula sa puta.Spominju se Dorianovih 1,5 g proteina i nabildovani zatvorenici koji ne jedu nista..To su abnormalne gluposti i ako u to verujete onda je Arni bio naturalac.
Drugo,hard core trening nema veze sa temom.To se podrazumeva jer bez toga su sva ishrana i odlasci u teretanu gubljenje vremena.Tema je o proteinima u ishrani sportista.
Trece,jasno je svima da pocetniku koji je tek krenuo u teretanu ili nekom studentu koji malo drzi do sebe nece predstavljati problem pite,sarme,kobasice i slicno da napreduje.Ali neko ko je vec malo ozbiljnije u prici i oce da dobije misicnu masu a nije vise pocetnik mora da povede racuna o ishrani jer bez dovoljno proteina i kompleksnih hidrata nece daleko dogurati.Da ne govorim kada je dijeta u pitanju..

ovde je prica o dobijanju misicne mase kvalitetnom ishranom,ali to vecina ne razume vec poistovecuje telesnu masu sa misicnom i misli da je bitno samo  da se jede,a najbitnije za misicnu masu je sta se jede,ali dzaba ovde pricati kad ne razumeju nista slusaju bajke ironmana koji kaze da se napreduje na pitama i kobajama,hahahahahhaaa moze samo stomak da raste od toga,hahahhahahhaa
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.