TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 05:40:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mesecni budzet jednog bodibildera  (Pročitano 16840 puta)
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #51 poslato: Septembar 26, 2012, 10:03:28 pre podne »

Gvozdeni ja idem u teretanu i vezbam aktivno preko 4 godine, nisam ti skontao post bas najbolje posto su oba kontradiktorna. A odgovor na komentar opsenarke je sledeci, ako treba da ostavim srednju skolu i da se zaposlim da bih se prehranio kvalitetno onda je suludo komentarisati dalje ovu temu
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #50 poslato: Septembar 26, 2012, 08:31:10 pre podne »

Šta ćeš kad su postovi ljudi neozbiljni. Ljudi ništa ne čitaju, forum ima tonu tema, u kojima su stvari ižvakane 100 puta, a i dalje se povlače likovi koji posle mesec dana treniranja krive kevinu kuhinju za to što nisu postali Greg Plitt ili Lazar Angelov. Ali, nije problem u tome što oni kukaju nad svojom buranijskom sudbinom večitog nenapretka, već što bro-science šire dalje i odgovaraju novoregistrovanim članovima i početnicima kako nema nade ako se ne hraniš i ne treniraš ko mr. olympia
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #49 poslato: Septembar 26, 2012, 07:34:11 pre podne »

Gvozdeni polivaš raju, još će te neko od ovih ozbiljno shvatiti ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #48 poslato: Septembar 26, 2012, 06:53:42 pre podne »

E drugari..to ti je kao da volis da budes majstor,a posto nemas materijal od koga ces da radis ti uzmes u pesku i igras se, nemas apsolutno nikakav rezultat ali je tu satisfakcija da radis ono sto volis??!! Ja znam koliko je to tesko, jer vezbam dugo, obozavam da vezbam i gradim telo, ali dzabe kad dodjes kuci i ceka te przeno, sarma i boranije... :( nikakav napredak, i onda naci motivaciju??

Apsolutno te razumem. Ko je još napredovao od prženog, sarme i buranije?! I još je to nešto u šta nisi uložio minut truda, nego te ''ČEKA'' kod kuće? Nemoj se previše opterećivati, jbg ako nemaš uslove - džaba treniraš, nema napretka i kraj...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #47 poslato: Septembar 26, 2012, 05:03:27 pre podne »

Kad neshto volish i zelish, naci cesh nachin da do toga dodjesh... ako ti konstantno izmiche cilj, to znachi da si prioritet dao nekim drugim stvarima. Ko razume shvatice.... da se cela pricha o bb ne svodi na mesechni budzet, tj da to nije opravdanje...
a cena svakako jeste visoka....
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #46 poslato: Septembar 26, 2012, 12:39:11 pre podne »

ne znam sta da ti odgovorim Alene...:)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #45 poslato: Septembar 25, 2012, 10:46:11 posle podne »

Phil h. Videce k, kad jedes przeno za PWM :)

Pa i ja jedem prženo za PWM...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #44 poslato: Septembar 25, 2012, 09:07:34 posle podne »

Phil h. Videce k, kad jedes przeno za PWM :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12766


Never give up!

« Odgovor #43 poslato: Septembar 25, 2012, 06:08:46 posle podne »

Mnogo ovaj sport kosta  a pogotovu ukoliko ste takmicar.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #42 poslato: Septembar 25, 2012, 04:28:37 posle podne »

Kako naci motivaciju?Leto je ,przi 40stepeni u hladu,  ti na bazenu ili na nekoj plazi a devojke se saplicu i padaju u vodu kad vide tvoje izvajano telo. :P
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #41 poslato: Septembar 25, 2012, 04:27:57 posle podne »

E drugari..to ti je kao da volis da budes majstor,a posto nemas materijal od koga ces da radis ti uzmes u pesku i igras se, nemas apsolutno nikakav rezultat ali je tu satisfakcija da radis ono sto volis??!! Ja znam koliko je to tesko, jer vezbam dugo, obozavam da vezbam i gradim telo, ali dzabe kad dodjes kuci i ceka te przeno, sarma i boranije... :( nikakav napredak, i onda naci motivaciju??
Neka vam svima budu motivacija bodibilderi vegani,ako oni mogu da izgledaju onako kako izgledaju bez icega zivotinjskog porekla,zasto ne biste mogli i vi? Podjednako se posvecujem teretani i kada imam sve suplemente,i kada me kod kuce ceka kevina pita...Jbg,navukao sam se na psihicko rasterecenje nakom dobrog treninga ;) a rezultata ce biti,nekad manje,nekad vise...
Sačuvana
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #40 poslato: Septembar 25, 2012, 04:14:19 posle podne »

E drugari..to ti je kao da volis da budes majstor,a posto nemas materijal od koga ces da radis ti uzmes u pesku i igras se, nemas apsolutno nikakav rezultat ali je tu satisfakcija da radis ono sto volis??!! Ja znam koliko je to tesko, jer vezbam dugo, obozavam da vezbam i gradim telo, ali dzabe kad dodjes kuci i ceka te przeno, sarma i boranije... :( nikakav napredak, i onda naci motivaciju??
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #39 poslato: Septembar 25, 2012, 03:32:31 posle podne »

U svakom slucaju mnogo para...ne mogu ni za polovinu da odvojim na mesecnom nivou.. :(..postavlja se onda pitanje ima li smisla uopste vezbati sa tako ocajnom ishranom i malim budzetom?

Ako volis ovaj sport ,moras da se boris!Nebitno da li si takmicar ili rekreativac.

Nisam nikome hteo da ubijem motivaciju i zelju za treningom, ali morao sam da iznesem te cinjenice.

Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #38 poslato: Septembar 25, 2012, 02:55:56 posle podne »

Kako nema smisla? Radis na sebi, radis ono sto volis..Naravno da ima smisla...
Sačuvana
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #37 poslato: Septembar 25, 2012, 02:42:13 posle podne »

U svakom slucaju mnogo para...ne mogu ni za polovinu da odvojim na mesecnom nivou.. :(..postavlja se onda pitanje ima li smisla uopste vezbati sa tako ocajnom ishranom i malim budzetom?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.