TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 05:20:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TRENING HIPERTROFIJE - Da ili ne za početnike ?!  (Pročitano 10643 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 05, 2012, 01:23:42 posle podne »

Da rezimiramo,Roni Koleman je iskljucivo toliki zbog drugih faktora koje su godinama evoluirali,a to su verovatno mislis na hranu i supl0emente,jer to su dve karike ,znaci razvitkom suplementacije Roni je porastao :) AAS je vise koristio Svarceneger i ostali nego Roni, kvalitetna izjava,samo kad bi imao neke dokaze,poverovao bih
Jel ti zajebavas il imas problema sa citanjem?
KO JE I GDE PRICAO O KOLICINAM AAS KOJE SU KORISCENE? Prica se o dostupnosti AAS. Procaprkaj bili koje textove gde pricaju o svojim pripremama 70ih, 80ih, tj. o ishrani i treningu, videces razliku.
Ishrana i supsi jesu napredovali dosta, ali i gomila drugih stvari, a ANABOLICKI ANDROGENI STEROIDI (AAS) su nesto sto je ponajmanje drugacije u celoj prici. Rekao sam ti, potrazi kad je Arni poceo sa roidima.


P.S. Ronnie je onoliki jer je genetsko cudoviste i jer mu je i keve, housewife, imala vecu ruku od tvoje...

Bez nervoze <3
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #49 poslato: Oktobar 05, 2012, 08:13:40 pre podne »

Da rezimiramo,Roni Koleman je iskljucivo toliki zbog drugih faktora koje su godinama evoluirali,a to su verovatno mislis na hranu i supl0emente,jer to su dve karike ,znaci razvitkom suplementacije Roni je porastao :) AAS je vise koristio Svarceneger i ostali nego Roni, kvalitetna izjava,samo kad bi imao neke dokaze,poverovao bih
Jel ti zajebavas il imas problema sa citanjem?
KO JE I GDE PRICAO O KOLICINAM AAS KOJE SU KORISCENE? Prica se o dostupnosti AAS. Procaprkaj bili koje textove gde pricaju o svojim pripremama 70ih, 80ih, tj. o ishrani i treningu, videces razliku.
Ishrana i supsi jesu napredovali dosta, ali i gomila drugih stvari, a ANABOLICKI ANDROGENI STEROIDI (AAS) su nesto sto je ponajmanje drugacije u celoj prici. Rekao sam ti, potrazi kad je Arni poceo sa roidima.


P.S. Ronnie je onoliki jer je genetsko cudoviste i jer mu je i keve, housewife, imala vecu ruku od tvoje...
HAHAHAHAHA za kevu xDDDD
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #48 poslato: Oktobar 05, 2012, 07:47:17 pre podne »

Da rezimiramo,Roni Koleman je iskljucivo toliki zbog drugih faktora koje su godinama evoluirali,a to su verovatno mislis na hranu i supl0emente,jer to su dve karike ,znaci razvitkom suplementacije Roni je porastao :) AAS je vise koristio Svarceneger i ostali nego Roni, kvalitetna izjava,samo kad bi imao neke dokaze,poverovao bih
Jel ti zajebavas il imas problema sa citanjem?
KO JE I GDE PRICAO O KOLICINAM AAS KOJE SU KORISCENE? Prica se o dostupnosti AAS. Procaprkaj bili koje textove gde pricaju o svojim pripremama 70ih, 80ih, tj. o ishrani i treningu, videces razliku.
Ishrana i supsi jesu napredovali dosta, ali i gomila drugih stvari, a ANABOLICKI ANDROGENI STEROIDI (AAS) su nesto sto je ponajmanje drugacije u celoj prici. Rekao sam ti, potrazi kad je Arni poceo sa roidima.


P.S. Ronnie je onoliki jer je genetsko cudoviste i jer mu je i keve, housewife, imala vecu ruku od tvoje...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 04, 2012, 10:19:33 posle podne »

Opušteno ...

Kad smo već kod piva, "ecce homo" ...
Kralj :D pesnice gneva :D
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #46 poslato: Oktobar 04, 2012, 10:18:55 posle podne »

Opušteno ...

Kad smo već kod piva, "ecce homo" ...
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 04, 2012, 10:18:55 posle podne »

Da rezimiramo,Roni Koleman je iskljucivo toliki zbog drugih faktora koje su godinama evoluirali,a to su verovatno mislis na hranu i supl0emente,jer to su dve karike ,znaci razvitkom suplementacije Roni je porastao :) AAS je vise koristio Svarceneger i ostali nego Roni, kvalitetna izjava,samo kad bi imao neke dokaze,poverovao bih
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 04, 2012, 10:17:17 posle podne »

Ti si rekao da tada aas nisu bili razvijeni/dostupni tada i da je zato bb bio drugaciji. Niko nije rekao da su oni uzimali aas tada u vecoj meri nego sada, vec da je tvoja izjava pogresna, jer aas je element bb-a koji je tada u odnosu na sad ponajmanje zaostajao.
AAS su poprilicno dugo prisutni i nisu se nesto menjali, postoje mnoge druge stvari koje ulaze u igru, a koje zahtevaju i dosta odgovorniji pristup..

Jesi ti studirao istorija i razvitak AAS ? :D Daj mi konkretno negde da procitam gde su se to vise nekad koristili,konkretno 70tih..daj taj clanak istorijski :) ili skeniraj iz te knjige koju imas ako nema na netu
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #43 poslato: Oktobar 04, 2012, 10:08:17 posle podne »

Ti si rekao da tada aas nisu bili razvijeni/dostupni tada i da je zato bb bio drugaciji. Niko nije rekao da su oni uzimali aas tada u vecoj meri nego sada, vec da je tvoja izjava pogresna, jer aas je element bb-a koji je tada u odnosu na sad ponajmanje zaostajao.
AAS su poprilicno dugo prisutni i nisu se nesto menjali, postoje mnoge druge stvari koje ulaze u igru, a koje zahtevaju i dosta odgovorniji pristup..
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:58:03 posle podne »

Ali nebitno je, druga je tema ovo :) zavrsimo sa tim, nema razloga za daljom dubiozom,iskulirajmo,popimo pivo i rastimo od jecma :*
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:56:47 posle podne »

Pa ti pominjes ishranu i Ronijeve vitamine/minerale, a ja ti govorim da si debelo lupi izjavom za AAS, jer je to nesto sto im je najmanje manjkalo. O tome se pricalo mali milion puta, AAS su poprilicno stara rabota.
Procaprkaj malo kad je lepi Arni poceo sa roidima.

Znaci po tvojoj logici sterodi su vise postojali 70tih nego sad.. :) Super, znaci medicina nije evoluirala, :) a da,cepa roni minerale, video si po bocicama dal su minerali :) haha, On moze reci pio je i limunadu, :) Ja sam govorio na pocetku izlaganja o tome da izgledaju u danasnjici masivnije i neprirodnije nego tad..neka su i tad vise uzimali AAS nego sad, imali su bolji prirodniji izgled,sad je izgled voline prihvatljiv ako imaju stomacine nema veze..
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #40 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:49:34 posle podne »

Pa ti pominjes ishranu i Ronijeve vitamine/minerale, a ja ti govorim da si debelo lupi izjavom za AAS, jer je to nesto sto im je najmanje manjkalo. O tome se pricalo mali milion puta, AAS su poprilicno stara rabota.
Procaprkaj malo kad je lepi Arni poceo sa roidima.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:33:07 posle podne »

govorim o 70tim jer realno bilo vrlo malo supstanci na bazi steroida...
kako da ne
pedjoni, ovo znaci da se on ne slaze sa tom recenicom, a ti sledecem postu kazes ' upravo tako' :D Malo nelogicno :D

decko je ironicno rekao kako da ne, ja sam jos ironicnije rekao upravo tako, ne razumem sad u cemu je stvar ? svako ima prava na svoje misljenje, on misli tako,ja ovako i sta ? haha ,kao da je bitno
Nema tu sta ko misli, bar ne ovde, vec sta si lupio...

Njima 70ih jedino AAS nije manjkalo...

U kom clanku si to procitao,ili si bio prisutan tad ? :D To sta su tada uzimali nece se nikad ni dokazati, jer nisu neke provere ni bile..Uporedi samo 50+ pregradice Ronija Kolemana, i uporedi sistem kako se hranio Svarceneger i njegovi prethodnici.. Posle pobede Doriana Yates-a bodibilding je dobio drugu dimenziju, i drugacije se gleda danas na bodi bilding, to se zna i to je tako..da su vece baje vece i to je to. nisam ja to izmislio,tako je bilo,realne cinjenice..
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #38 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:32:37 posle podne »

govorim o 70tim jer realno bilo vrlo malo supstanci na bazi steroida...
kako da ne
pedjoni, ovo znaci da se on ne slaze sa tom recenicom, a ti sledecem postu kazes ' upravo tako' :D Malo nelogicno :D

decko je ironicno rekao kako da ne, ja sam jos ironicnije rekao upravo tako, ne razumem sad u cemu je stvar ? svako ima prava na svoje misljenje, on misli tako,ja ovako i sta ? haha ,kao da je bitno
Nema tu sta ko misli, bar ne ovde, vec sta si lupio...

Njima 70ih jedino AAS nije manjkalo...

"Bolje živeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana kao bjednik" ALan Ford :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:26:05 posle podne »

govorim o 70tim jer realno bilo vrlo malo supstanci na bazi steroida...
kako da ne
pedjoni, ovo znaci da se on ne slaze sa tom recenicom, a ti sledecem postu kazes ' upravo tako' :D Malo nelogicno :D

decko je ironicno rekao kako da ne, ja sam jos ironicnije rekao upravo tako, ne razumem sad u cemu je stvar ? svako ima prava na svoje misljenje, on misli tako,ja ovako i sta ? haha ,kao da je bitno
Nema tu sta ko misli, bar ne ovde, vec sta si lupio...

Njima 70ih jedino AAS nije manjkalo...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:19:31 posle podne »

govorim o 70tim jer realno bilo vrlo malo supstanci na bazi steroida...
kako da ne
pedjoni, ovo znaci da se on ne slaze sa tom recenicom, a ti sledecem postu kazes ' upravo tako' :D Malo nelogicno :D

decko je ironicno rekao kako da ne, ja sam jos ironicnije rekao upravo tako, ne razumem sad u cemu je stvar ? svako ima prava na svoje misljenje, on misli tako,ja ovako i sta ? haha ,kao da je bitno
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.335 sekundi sa 17 upita.