TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:30:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PRO EVOLUTION SOCCER 2013  (Pročitano 14553 puta)
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #56 poslato: Januar 06, 2013, 01:29:02 pre podne »

Mislim da cemo biti permanentno banovani!! Ceo onaj odeljak na pocetnoj za forum je o PES-U... haha...

I bem ga,pa ovo je OFF topic sve je dozvoljeno :D Volimo PEs,a hejteri nek crknu, umrite hejteri i igrajte tetris, :D

Potpisujem :)
Moraju da uzmu u obzir da smo patentirali novu vezbu za celo telo :), preporuceno je da se uvede PES kao vezba najmanje 3x nedeljno :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #55 poslato: Januar 06, 2013, 01:28:37 pre podne »

PES RULES! :D :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #54 poslato: Januar 06, 2013, 01:27:22 pre podne »

Secate se verovatno i Roberta Karlosa? Svi su na kecu stavljali tog malog celavca iz odbrane u napad, neverovatno brz, i mnogo jak sut.. Fudbal se dosta promenio od tada. Ja sam nazalost stao na PES  2009, jer mi je komp krsina i ne mogu da igram ove novije. Planiram ovih meseci da kupim drugi, prvo sta cu instalirati je PES! A secam se milion sati provrdenih uz sony 2...  Turniri i td... Bio sam dobar u to vreme.. Extra si se setio za ovu temu Pedjoni!

Pa ono vrmee kada je Edgard Davids imao prejak sut, Michael Owen bio najjaci napadac ... aaaaaa kakva je to ludnica bila :). Igraju moja dva druga, i sad jedan ide sa Ovenoom prema golu i kaze nemoj da me skrpis.. i naravno, ovaj klizenjak sa ledja .. na to se ovaj prvi okrene i zvizne mu samarcinu xD haha to je toliko smesno ispalo, da i dan danas to spominjemo u drustvu :)
Joj Davids,a Batistuta i golovi sa 30 m. Ili Koler i Birof pa samo centar sutevi a oni glavom pakuju.

Ja sam se nesto uvek opirao u trudio da ne igram sa tim frikovima sa igrice,vec da uzmem neku osrednju ekipu i gazim.

Najbolji PES koji sam ikad igrao je sa West Hemom...Ubitacni napad Paolo Di Kanio i Kanute u spicu,a vezni Joe Cole i Lampard,a Hislop na golu.

Osvojio sam i jedan turnir kod mene u kraju sa njima.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #53 poslato: Januar 06, 2013, 01:26:49 pre podne »

Mislim da cemo biti permanentno banovani!! Ceo onaj odeljak na pocetnoj za forum je o PES-U... haha...

I bem ga,pa ovo je OFF topic sve je dozvoljeno :D Volimo PEs,a hejteri nek crknu, umrite hejteri i igrajte tetris, :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #52 poslato: Januar 06, 2013, 01:23:46 pre podne »

Secate se verovatno i Roberta Karlosa? Svi su na kecu stavljali tog malog celavca iz odbrane u napad, neverovatno brz, i mnogo jak sut.. Fudbal se dosta promenio od tada. Ja sam nazalost stao na PES  2009, jer mi je komp krsina i ne mogu da igram ove novije. Planiram ovih meseci da kupim drugi, prvo sta cu instalirati je PES! A secam se milion sati provrdenih uz sony 2...  Turniri i td... Bio sam dobar u to vreme.. Extra si se setio za ovu temu Pedjoni!
Nikad nisam stavljao Roberta Carlosa u napad,niti sam uzimao Nigeriju sto je takodje bila fora zbog Amokacija i Babangide,tj. jesam uzeo par puta Nigeriju ako je opklada tipa ne mozes mi nista kad stavim Carlosa u napad ni sa Nigerijom.To su bila 3 najbrza igraca na igrici.

Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #51 poslato: Januar 06, 2013, 01:23:34 pre podne »

Mislim da cemo biti permanentno banovani!! Ceo onaj odeljak na pocetnoj za forum je o PES-U... haha...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #50 poslato: Januar 06, 2013, 01:20:36 pre podne »

Moja nece ni fudbal da gleda a kamoli da igra PES. :D

Gleda samo kad igra nasa reprezentacija i Zvezdu gleda sa mnom ponekad i to je sve od fudbala a i sporta sto gleda.Da nije pocela da vezba sa sportom bi imala dodirnih tacki isto kao i pre nego sto se rodila. :D

Ja sam moju naucio da gleda utakmice s'amnom :), cak sad i ona pocela da navija za Valenciu :) .. iako, kad god gledamo zajedno, Valencia izgubi, pa smo dosli do zakljucka da je ona baksuz xD
Da znas da i ja kad god sam gledao sa mojom devojkom bilo koju utakmicu,da li Zvezde ili reprezentacije rezultat je bio katastrofa. :D

Baksuzi nema sta. :D

Duduse kad smo gledali uzivo na Marakani svaki put je Zvezda dobila,tako da od sad samo na stadion. :D

Sreca pa je Zvezda u pitanju, inace bi bilo zajebano da je svaki put moras voditi recimo na Old Trafford :)
Bankrot bez razmisljanja. :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #49 poslato: Januar 06, 2013, 01:15:38 pre podne »

Secate se verovatno i Roberta Karlosa? Svi su na kecu stavljali tog malog celavca iz odbrane u napad, neverovatno brz, i mnogo jak sut.. Fudbal se dosta promenio od tada. Ja sam nazalost stao na PES  2009, jer mi je komp krsina i ne mogu da igram ove novije. Planiram ovih meseci da kupim drugi, prvo sta cu instalirati je PES! A secam se milion sati provrdenih uz sony 2...  Turniri i td... Bio sam dobar u to vreme.. Extra si se setio za ovu temu Pedjoni!

Pa ono vrmee kada je Edgard Davids imao prejak sut, Michael Owen bio najjaci napadac ... aaaaaa kakva je to ludnica bila :). Igraju moja dva druga, i sad jedan ide sa Ovenoom prema golu i kaze nemoj da me skrpis.. i naravno, ovaj klizenjak sa ledja .. na to se ovaj prvi okrene i zvizne mu samarcinu xD haha to je toliko smesno ispalo, da i dan danas to spominjemo u drustvu :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #48 poslato: Januar 06, 2013, 01:12:37 pre podne »

Manje citate uzimajte da quatate, nepregledno je u PM  :'(
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #47 poslato: Januar 06, 2013, 01:12:13 pre podne »

Secate se verovatno i Roberta Karlosa? Svi su na kecu stavljali tog malog celavca iz odbrane u napad, neverovatno brz, i mnogo jak sut.. Fudbal se dosta promenio od tada. Ja sam nazalost stao na PES  2009, jer mi je komp krsina i ne mogu da igram ove novije. Planiram ovih meseci da kupim drugi, prvo sta cu instalirati je PES! A secam se milion sati provrdenih uz sony 2...  Turniri i td... Bio sam dobar u to vreme.. Extra si se setio za ovu temu Pedjoni!
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #46 poslato: Januar 06, 2013, 01:11:36 pre podne »

Moja nece ni fudbal da gleda a kamoli da igra PES. :D

Gleda samo kad igra nasa reprezentacija i Zvezdu gleda sa mnom ponekad i to je sve od fudbala a i sporta sto gleda.Da nije pocela da vezba sa sportom bi imala dodirnih tacki isto kao i pre nego sto se rodila. :D

Ja sam moju naucio da gleda utakmice s'amnom :), cak sad i ona pocela da navija za Valenciu :) .. iako, kad god gledamo zajedno, Valencia izgubi, pa smo dosli do zakljucka da je ona baksuz xD
Da znas da i ja kad god sam gledao sa mojom devojkom bilo koju utakmicu,da li Zvezde ili reprezentacije rezultat je bio katastrofa. :D

Baksuzi nema sta. :D

Duduse kad smo gledali uzivo na Marakani svaki put je Zvezda dobila,tako da od sad samo na stadion. :D

Sreca pa je Zvezda u pitanju, inace bi bilo zajebano da je svaki put moras voditi recimo na Old Trafford :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #45 poslato: Januar 06, 2013, 01:08:33 pre podne »

Ja sam vec poceo da se dvoumim da i devojku nateram da pocne igrati pes xD

Ja nisam uspeo da je nateram,ako uspes, javi mi recept kako,i vodim te na PIVO , ma i vesalicu cu da ti platim :D

Hahahahahahah xD
uredno smo se raspisali :), da mi je neko rekao da cu na ovom forumu pisati o PES-u ne bih mu nikad verovao :)


Bem ga pa nismo drva, pored nabacivanja mase,znamo i jos neke stvari da radimo u zivotu :D
Drvece i te kako,sve cetinari,masa i definicija u isto vreme. :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #44 poslato: Januar 06, 2013, 01:07:56 pre podne »

Moja nece ni fudbal da gleda a kamoli da igra PES. :D

Gleda samo kad igra nasa reprezentacija i Zvezdu gleda sa mnom ponekad i to je sve od fudbala a i sporta sto gleda.Da nije pocela da vezba sa sportom bi imala dodirnih tacki isto kao i pre nego sto se rodila. :D

Ja sam moju naucio da gleda utakmice s'amnom :), cak sad i ona pocela da navija za Valenciu :) .. iako, kad god gledamo zajedno, Valencia izgubi, pa smo dosli do zakljucka da je ona baksuz xD
Da znas da i ja kad god sam gledao sa mojom devojkom bilo koju utakmicu,da li Zvezde ili reprezentacije rezultat je bio katastrofa. :D

Baksuzi nema sta. :D

Duduse kad smo gledali uzivo na Marakani svaki put je Zvezda dobila,tako da od sad samo na stadion. :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #43 poslato: Januar 06, 2013, 01:04:14 pre podne »

Moja nece ni fudbal da gleda a kamoli da igra PES. :D

Gleda samo kad igra nasa reprezentacija i Zvezdu gleda sa mnom ponekad i to je sve od fudbala a i sporta sto gleda.Da nije pocela da vezba sa sportom bi imala dodirnih tacki isto kao i pre nego sto se rodila. :D

Ja sam moju naucio da gleda utakmice s'amnom :), cak sad i ona pocela da navija za Valenciu :) .. iako, kad god gledamo zajedno, Valencia izgubi, pa smo dosli do zakljucka da je ona baksuz xD
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #42 poslato: Januar 06, 2013, 01:04:05 pre podne »

Ja sam vec poceo da se dvoumim da i devojku nateram da pocne igrati pes xD

Ja nisam uspeo da je nateram,ako uspes, javi mi recept kako,i vodim te na PIVO , ma i vesalicu cu da ti platim :D

Hahahahahahah xD
uredno smo se raspisali :), da mi je neko rekao da cu na ovom forumu pisati o PES-u ne bih mu nikad verovao :)


Bem ga pa nismo drva, pored nabacivanja mase,znamo i jos neke stvari da radimo u zivotu :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 18 upita.