TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394997 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 03:57:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gejner i Kreatin  (Pročitano 16445 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Januar 27, 2013, 04:11:18 posle podne »

Zato i ne znam na sta da predjem sad, msm nisam mrsav, krupan sam, ali zelim da dostignem vise. :) Planiram da predjem na kre-alkalin, i whey?

Odlicna kombinacija koju i sam primenjujem, neces pogresiti, gejner je bacanje para u tvom slucaju, ako hoces vise hidrata  u nekom medjuobroku ti mozes od wheya napraviti gejner,dodas banane ili dextrozu i cepas :D
To sto zelis da dostignes sto kazes vise,nece do od gejnera ;)
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #23 poslato: Januar 27, 2013, 04:09:20 posle podne »

Zato i ne znam na sta da predjem sad, msm nisam mrsav, krupan sam, ali zelim da dostignem vise. :) Planiram da predjem na kre-alkalin, i whey?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #22 poslato: Januar 27, 2013, 04:06:37 posle podne »

Zelim misicnu masu, ali visok sam 182, imam 84 kg, pa ne bih bas da preteram sa kilazom, tj voleo bih da imam 90 kg, al ne znam da li ce biti previse.

Gejner ti vise ne treba, presaltaj se na whey, kilaza na vagi nema veze sa formom, formu tempiras ispred ogledala, mozes imati i 100 kg da imas odlicnu separaciju misica i nizak Bf index
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #21 poslato: Januar 27, 2013, 04:00:08 posle podne »

Zelim misicnu masu, ali visok sam 182, imam 84 kg, pa ne bih bas da preteram sa kilazom, tj voleo bih da imam 90 kg, al ne znam da li ce biti previse.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #20 poslato: Januar 27, 2013, 03:56:50 posle podne »

Trenutno pijem hemo rush i gejner mass, kad popijem da li da nastavim sa istom suplementacijom ili da promenim ?
Zavisi od tvog cilja.
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #19 poslato: Januar 27, 2013, 03:30:01 posle podne »

Trenutno pijem hemo rush i gejner mass, kad popijem da li da nastavim sa istom suplementacijom ili da promenim ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Januar 25, 2013, 09:53:20 posle podne »

Svakako pametnija opcija. Super je to kada gejner pogura malo stvari u početku, i svakako nakon toga treba preći na whey.
Sačuvana
drdrax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #17 poslato: Januar 25, 2013, 08:31:52 posle podne »

Nisam je iskoristio i msm da mi vise gainer ne treba , presao sam na whey i msm se njega drzati. :D
Sačuvana
Just be strong train hard...
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Januar 25, 2013, 01:20:26 posle podne »

Maločas je istekla akcija gde si Universal Real Gains mogao kupiti po odličnoj ceni. Možda si je iskoristio ili nisi? :)
Sačuvana
drdrax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #15 poslato: Januar 25, 2013, 01:07:44 posle podne »

Ovakvu kombinaciju sam ja drzao neko vreme i nije mi pomogla mnogo ali sve zavisi od organizma, probaj i vidi kako ce uticati na tebe

Ishrana, suplementacija i trening su delovi jedne slagalice. Ako fali bilo koji od tih delova neće doći do željenog napretka. Ishrana je uvek na prvom mestu. Tako da ako nisi bio zadovoljan, znači da nešto fali.  Ili nisi unosio dovoljno kalorija, ili je trening bio slab. Genetika jeste bitna, ali protiv nje se može :)

Tako da ako želiš da malo dublje uđemo u temu reci nam više detalja o tvom načinu ishrane i treninga. Tako se najlakše vidi gde grešiš.

Takođe je dobar metod - zapisivanje. Posle nekog vremena se najbolje vidi šta tebi deluje a šta ne.

Mrzi me sad da pisem svasta ali elite mass nece da reaguje na mene toliko , dobio sam 2 kg od njega zajedno sam ga pio sa kreatinom, a na mene bolje reaguje univerzalov gain fast od njega sam dobio cak 7 kg...
Sačuvana
Just be strong train hard...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Januar 21, 2013, 05:48:58 posle podne »

Ovakvu kombinaciju sam ja drzao neko vreme i nije mi pomogla mnogo ali sve zavisi od organizma, probaj i vidi kako ce uticati na tebe

Ishrana, suplementacija i trening su delovi jedne slagalice. Ako fali bilo koji od tih delova neće doći do željenog napretka. Ishrana je uvek na prvom mestu. Tako da ako nisi bio zadovoljan, znači da nešto fali.  Ili nisi unosio dovoljno kalorija, ili je trening bio slab. Genetika jeste bitna, ali protiv nje se može :)

Tako da ako želiš da malo dublje uĂ°emo u temu reci nam više detalja o tvom načinu ishrane i treninga. Tako se najlakše vidi gde grešiš.

TakoĂ°e je dobar metod - zapisivanje. Posle nekog vremena se najbolje vidi šta tebi deluje a šta ne.
Sačuvana
drdrax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #13 poslato: Januar 21, 2013, 02:44:50 posle podne »

Ovakvu kombinaciju sam ja drzao neko vreme i nije mi pomogla mnogo ali sve zavisi od organizma, probaj i vidi kako ce uticati na tebe
Sačuvana
Just be strong train hard...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 16, 2012, 08:50:22 pre podne »

E sto se tice kreatina koji da uzmem treba mi na mesec dana fazon da kombinujem sa gejnerom

predlažem ti Dymatize 100% creatine monohydrate....  ako ćeš jeftinije onda Scitec 100% crm   ili Biotech ;)

za mesec dana ti treba 300 g...
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 15, 2012, 06:07:37 posle podne »

Moram da priznam da mi je ovo jedan od najsimpatičnijih odgovora koji sam ikada pročitao na forumu. ;D :D

hahahaha :D
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 15, 2012, 05:30:54 posle podne »

Moram da priznam da mi je ovo jedan od najsimpatičnijih odgovora koji sam ikada pročitao na forumu. ;D :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.