TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:36:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Svastara!  (Pročitano 16722 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #33 poslato: Oktobar 27, 2012, 08:45:08 posle podne »

Kuvano, pecheno sa roshtilja ili u rerni u kesi za pechenje- sve ti dodje na isto, menjaj nachin pripremanja zato shto svaki ima drugachiji ukus, nemash veliki izbor hrane ako si na bilderskom rezimu ishrane.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 27, 2012, 08:26:33 posle podne »

Evo jednog pitanja. Da li je ,,zdravo'' meso sa rostilja? Ako jeste koliko.Moze li da se poredi sa kuvanim mesom?

Zdravije od przenog/pecenog svakako jer nema ulja :)
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #31 poslato: Oktobar 27, 2012, 06:21:44 posle podne »

Evo jednog pitanja. Da li je ,,zdravo'' meso sa rostilja? Ako jeste koliko.Moze li da se poredi sa kuvanim mesom?
Sačuvana
SAX!
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 27, 2012, 03:02:25 posle podne »

Evo moje fix ideje koju cu da probam na prvom treningu grudi . Jednostavno cu napuniti dve kese secerom od po 1.25kg i nakaciti na sipku... xD sprdam se nece biti secer.

Bravo, nakachi lanac, shecer, bilo shta, koristi taj mozak i CHITAJ postove po nekoliko puita ako treba! Daj sebi svu slobodu, mentalnu i fizichku.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 27, 2012, 01:46:36 posle podne »

Evo moje fix ideje koju cu da probam na prvom treningu grudi . Jednostavno cu napuniti dve kese secerom od po 1.25kg i nakaciti na sipku... xD sprdam se nece biti secer.

To matori objasni im tamo kako je hari postao drvo :D
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 27, 2012, 12:49:22 posle podne »

Evo moje fix ideje koju cu da probam na prvom treningu grudi . Jednostavno cu napuniti dve kese secerom od po 1.25kg i nakaciti na sipku... xD sprdam se nece biti secer.
Sačuvana
SAX!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 27, 2012, 10:22:50 pre podne »

samo da napomenem da kod nas u Dunavskoj možete naći i tegove, tj bučice koje možete podešavati, par od 15 kg ili par od 20 kg...  a imamo i za devojke ručne tegiće od 0,5   2  i 3 kg...

npr par od 15 kg podesivi je 8990  cena je skroz korektna, i sama sam upala u razmišljanje da li uzeti

eto ako nekoga zanima, pozz

ma gde je korektna bolje da uzmes sam da sklepas nekog ,,frankestajna'' od tegova nego da das tolke pare

moj post se odnosio na one koje zanimaju dobri tegovi po solidnoj ceni.... za one koje zanima sklepanje frankeštajna od tegova nemam dobru ponudu :)
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 27, 2012, 01:19:10 pre podne »

Ponekad nije problem ni u visokim cenama koliko u bezobraznim prodavcima koji svako povisenje sirovine ili energenata prevaljuju 100% na nas kupce. Primera radi, kg svinjskog mesa drzi previsoku cenu u odnosu na cenu zive svinje, pa tek kad mesarama opadne promet onda krecu da spustaju cene na realan nivo. Bezobrazni max
Ajde brate pa sta hoces cene mesa su ti k'o i u Nemackoj cak i malko skuplje kako njima ne smeta :D :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 27, 2012, 01:04:42 pre podne »

Ponekad nije problem ni u visokim cenama koliko u bezobraznim prodavcima koji svako povisenje sirovine ili energenata prevaljuju 100% na nas kupce. Primera radi, kg svinjskog mesa drzi previsoku cenu u odnosu na cenu zive svinje, pa tek kad mesarama opadne promet onda krecu da spustaju cene na realan nivo. Bezobrazni max

Nije samo svinja matori, nego mnogo toga u ovoj nasoj ludoj zemlji :(( ko prezivi ovu zimu pricace,  sa novim poskupljenjima ://
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2012, 01:14:30 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 26, 2012, 11:57:35 posle podne »

Ponekad nije problem ni u visokim cenama koliko u bezobraznim prodavcima koji svako povisenje sirovine ili energenata prevaljuju 100% na nas kupce. Primera radi, kg svinjskog mesa drzi previsoku cenu u odnosu na cenu zive svinje, pa tek kad mesarama opadne promet onda krecu da spustaju cene na realan nivo. Bezobrazni max
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 26, 2012, 11:37:58 posle podne »

samo da napomenem da kod nas u Dunavskoj možete naći i tegove, tj bučice koje možete podešavati, par od 15 kg ili par od 20 kg...  a imamo i za devojke ručne tegiće od 0,5   2  i 3 kg...

npr par od 15 kg podesivi je 8990  cena je skroz korektna, i sama sam upala u razmišljanje da li uzeti

eto ako nekoga zanima, pozz

ma gde je korektna bolje da uzmes sam da sklepas nekog ,,frankestajna'' od tegova nego da das tolke pare
To je tako u zemlji koja je siromasna,a tih 8990 din je vecini ljudi 40% plate...to nije velika cena za tako nesto za ljude koji normalno zive i zaradjuju...
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 26, 2012, 11:09:44 posle podne »

samo da napomenem da kod nas u Dunavskoj možete naći i tegove, tj bučice koje možete podešavati, par od 15 kg ili par od 20 kg...  a imamo i za devojke ručne tegiće od 0,5   2  i 3 kg...

npr par od 15 kg podesivi je 8990  cena je skroz korektna, i sama sam upala u razmišljanje da li uzeti

eto ako nekoga zanima, pozz

ma gde je korektna bolje da uzmes sam da sklepas nekog ,,frankestajna'' od tegova nego da das tolke pare
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 26, 2012, 09:01:42 posle podne »

Pa nisi ni proćitao šta sam napisao jer si postavio pitanje na koje sam već dao odogovor, a i teretana ti nema svu opremu...zauvek si isuĂ°en na mali bench press...
Ne bih se slozio sa tim .Evo taj moj komsija koji drzi teretanu dok je jos trenirao  dizao je 200kg iz bencha  .
Nego kad sam te pitao zasto mislis da meni nema spasa mislio sam na sledece : Jel to mislis zato sto nemam manje tegove ili sto idem po sistemu 3 dana radim 1 off? ili zbog neceg treceg?

Ne nego što ne čitaš šta sam napisao...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #20 poslato: Oktobar 26, 2012, 08:13:31 posle podne »

Na ovim forumima stvarno ima cudnih likova,nekad dodjem ovde samo da se dobro ismejem.Nije upereno na nikog posebno, nemoj da se nadje neko prozvanim :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #19 poslato: Oktobar 26, 2012, 07:57:58 posle podne »

Ma umrece ako tezinu poveca za 5 kg a ne za 2,5... buraz, tvoj napredak je ogranichen tvojim mentalnim stavom prema treningu, a ne tezinom da kojom mozesh da baratash...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 17 upita.