TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:43:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin Ph-x...Biotech  (Pročitano 17663 puta)
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2012, 03:06:17 posle podne »

Od druge kutije sam ocekivao bar jos 2-3 kg,inace pijem samo 4 hour od suplementacije vec 5 meseci bez prestanka,po proizvodjacu je 6 dnevno,ja ih pijem 10 ,otprilike 1 na 10 kg  tlesne tezine..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2012, 01:37:28 posle podne »

Pozdrav!Koristim ovaj kreatin vec mesec i po dana, popio sam jednu kutiju od 210 kaps.i dodao sam oko 4 kg,nakon toga uzeo sam drugu ,tj samo sam
nastavio da ga pijem bez pauze,medjutim vec p 15 tak dana pijem ovu drugu kutiju a masa stoji u mestu,nisam dodao ni kilogram,a sa prvom kutijom sam vec u prvih 20 tak dana dodao oko 2 kg,ne razumem sta se desava,kombinujem ga sa amino 4 hour(SNI),treniram i hranim se isto...da li je neko koristio ovaj kreatin vec pa da da neki savet,da li bilo najbolje da prestanem da ga pijem na neko vreme od mozda mesec dana,pa da nastavim ,mozda ce biti bolji efekat,hvala unapred!!!  :)

problem je u tvojim očekivanjima....  a to je dobiri koji kg od uzimanja kreatina.... a to je pogrešan cilj

problem sigurno leži u tvojoj ishrani ili u treningu, ali i o svemu tome možeš dobiti odgovore na ovom forumu

kreatin je kreatin, j može da pomogne, pogotovo po pitanju snage, oporavka, izdržljivosti....   da li uzimaš još nešto od suplementacije?  samo SNI amino?   možda da uzmeš neki whey protein?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 24, 2012, 09:25:18 pre podne »

Pa koliko očekuješ da dobiješ kila od kreatina, ni ne možeš da dobiješ više od toga što si već dobio...i to je mnogo uzimajući u obzir da je ta vrsta kreatina u pitanju.
« Poslednja izmena: Oktobar 24, 2012, 03:03:13 posle podne od strane Alpha » Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2012, 10:17:11 posle podne »

U toj situaciji malo je verovatno da je kreatin u pitanju, pre ce biti da je do ishrane ili do treninga. Pokusaj tu nesto da promenis.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2012, 09:31:12 posle podne »

To sto je doslo da zastoja u napretku moze biti samo do treninga ili hrane..nema veze to sa kreatinom...A i to je jako kratak period tako da mozda previse ocekujes..
Sačuvana
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 23, 2012, 07:45:55 posle podne »

Pozdrav!Koristim ovaj kreatin vec mesec i po dana, popio sam jednu kutiju od 210 kaps.i dodao sam oko 4 kg,nakon toga uzeo sam drugu ,tj samo sam
nastavio da ga pijem bez pauze,medjutim vec p 15 tak dana pijem ovu drugu kutiju a masa stoji u mestu,nisam dodao ni kilogram,a sa prvom kutijom sam vec u prvih 20 tak dana dodao oko 2 kg,ne razumem sta se desava,kombinujem ga sa amino 4 hour(SNI),treniram i hranim se isto...da li je neko koristio ovaj kreatin vec pa da da neki savet,da li bilo najbolje da prestanem da ga pijem na neko vreme od mozda mesec dana,pa da nastavim ,mozda ce biti bolji efekat,hvala unapred!!!  :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 17 upita.