TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:14:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin Ph-x...Biotech  (Pročitano 18453 puta)
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #21 poslato: Decembar 24, 2012, 01:52:59 posle podne »

Da ne otvaram novu temu,pa da ovdje postavim

Sada sam na pauzi,treniram fudbal (imam 16 god.) i to mi je prioritet,sada cu ovaj period (od mjesec-mjesec ipo) iskoristiti za teretanu i trcanje,od suplemenata koristim Whey,dok imam Glutamina,Vitamine,Omega 3 i koristio sam Kreatin.Prvi kreatin koji sam koristio jeste Labradin,njega sam popio za vrijeme ljeta,tada sam isao teretanu i uz sredjenu ishranu mnogo napredovao,kasnije pocetkom Oktobra poceo sam sa Olimpovim Xplode creatinom (6 raznih vrsta) medjutim ja sa njim nikako ne osjecam razliku,svejedno i kad pijem i kad ne pijem,nimalo vise snage.

E sada

Kreatin monohidrat ne bih uzimao jer smatram da ima boljih opcija za fudbalere,strah me da ce mi nakupljati previse vode
Kreatin alkalin mislim da bi bio dobar ali sve citam da su praskovi bolji izbor i onda mi se ne uzimaju tablete,a jos od ovih vitamina i omege poludjeh,stalno se kljukam

Ovaj kreatin tipa Olimpovog Xplode mjesavina svih vrsta kreatina cini mi se najbolji izbor,medjutim ne znam da li da ga kupujem kada sam vec ispio jednu kutiju a isto mi je bilo kao da je i ne pijem :)

Koju opciju bi mi bi preporucili? :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Decembar 24, 2012, 12:47:48 posle podne »

i dodala bih da je Kre alkalyn super i za devojke koje treniraju.. zato što ne zadržava vodu, a poznato je koliko su devojke osetljive po pitanju telesne težine ;)

tako da, sve preporuke
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Decembar 21, 2012, 10:23:36 posle podne »

Monohidrat je skoro pa bezukusan. :) U kapsulama je svakako praktičnije jer se ništa ne muti. Što se tiče dodate kilaže, to je normalna stvar sa korišćenjem kreatina.
Sačuvana
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #18 poslato: Decembar 21, 2012, 10:01:06 posle podne »

Zavrsio sam sa ovim kreatinom i mogu reci da sam prezadovoljan,preporucio bih ga onima koji planiraju da uzimaju...posle ovog nikad necu koristiti obica kreatin monohidrat jer nema odvratnog ukusa, praktican je jer je u kapsulama i dodao sam 4 kg  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Decembar 20, 2012, 08:15:05 posle podne »

Meni se posebno dopala KreAlkalyn PRO verzija, više od obične. Moja preporuka.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Decembar 20, 2012, 04:23:44 posle podne »

zanima me koja je konkretna razlika
izmedju kreatina razli;itih proizvoĂ°ača:
konkretno
iz naslova teme
BioTech USA Creatine Ph-X  Vs Kre – Alkalyn AAEFX
po sastavu oba su puferisani Ph12 1,5g
a u ceni je višestruka razlika
da li su i tolike razlike u efektima, ima li nekih dodatnih sastojaka koje AAEFX čini boljim?

Sa PH-x om nemam iskustva, jer ga nemamo u ponudi.   I nije toliko velika razlika u ceni jer je EFX 120 caps.  a PH x 90.

All American EFX je patentirao Kre Alkalyn, i svoj proizvod hvale kao originalni.  I zaista jedan od najprodavanijih kreatina trenutno u Pansportu koji je jako dobro pokazao.
Sačuvana
labrador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


jedite zdrave hemikalije iz ivičnih galaksija

« Odgovor #15 poslato: Decembar 19, 2012, 11:00:42 pre podne »

zanima me koja je konkretna razlika
izmedju kreatina razli;itih proizvoĂ°ača:
konkretno
iz naslova teme
BioTech USA Creatine Ph-X  Vs Kre – Alkalyn AAEFX
po sastavu oba su puferisani Ph12 1,5g
a u ceni je višestruka razlika
da li su i tolike razlike u efektima, ima li nekih dodatnih sastojaka koje AAEFX čini boljim?
Sačuvana
ko hoće-naĂ°e način, ko neće-naĂ°e izgovor
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Decembar 19, 2012, 12:22:52 pre podne »

Način ishrane u odnosu na cilj http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=611.0

Nema potrebe bilo šta dodatno da izbegavaš od hrane koristeći kreatin. :) Hrani se što bolje, kao i da nemaš kreatin.
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #13 poslato: Decembar 19, 2012, 12:05:36 pre podne »

kupio sam ovaj preparat danas...  da li bi neko mogao da mi kaze  sta da izbegavam, i sta da unosim u sto vecim kolicinama...

moze neki link o pravilnoj ishrani...        :)       
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 25, 2012, 02:30:57 posle podne »

Od druge kutije sam ocekivao bar jos 2-3 kg,inace pijem samo 4 hour od suplementacije vec 5 meseci bez prestanka,po proizvodjacu je 6 dnevno,ja ih pijem 10 ,otprilike 1 na 10 kg  tlesne tezine..

Možeš piti i kutiju dnevno, ako ne napreduješ onda je trening slab...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 25, 2012, 10:43:02 pre podne »

Mislio sam na amino kad sam rekao da ih pijem malo vise...:)
 Sto se tice treninga menjam plan i program na otprilike 3 meseca,trenutno vezbam 4 puta nedeljno,
grudi-biceps,
ledja-triceps,
ramena,
noge 
Ishrana gledam da bude sto bogatija proteinima,mleko ,meso riba,i naravno sa sto manje masti.
Amino pijem ujutru na 3 tab.na prazan stomak zajedno sa 2 kaps.kreatina,pre treninga takodje na jedno pola sata sat,i posle treninga sa jednom kasikom dekstroze i pijem dosta tecnosti tokom dana...


moraš da pojačaš ishranu, više proteina i kvalitetnih ugljenih hidrata, moguće da jedeš dobre namirnice ali u manjoj količini...

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 25, 2012, 08:23:41 pre podne »

Ako ishranu sredis vise od pola posla si uradio.
Sačuvana
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 25, 2012, 07:13:11 pre podne »

Mislio sam na amino kad sam rekao da ih pijem malo vise...:)
 Sto se tice treninga menjam plan i program na otprilike 3 meseca,trenutno vezbam 4 puta nedeljno,
grudi-biceps,
ledja-triceps,
ramena,
noge 
Ishrana gledam da bude sto bogatija proteinima,mleko ,meso riba,i naravno sa sto manje masti.
Amino pijem ujutru na 3 tab.na prazan stomak zajedno sa 2 kaps.kreatina,pre treninga takodje na jedno pola sata sat,i posle treninga sa jednom kasikom dekstroze i pijem dosta tecnosti tokom dana...
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2012, 07:16:51 pre podne od strane Alpha » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 24, 2012, 04:20:09 posle podne »

Od druge kutije sam ocekivao bar jos 2-3 kg,inace pijem samo 4 hour od suplementacije vec 5 meseci bez prestanka,po proizvodjacu je 6 dnevno,ja ih pijem 10 ,otprilike 1 na 10 kg  tlesne tezine..

Nema to veze sa kreatinom, nista ne postizes time sto ga pijes u vecim kolicinama, vidis to i sam. Nece te on sam odraditi kako treba, ishrana mora biti na prvom mestu. Trening takodje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2012, 03:27:25 posle podne »

Od druge kutije sam ocekivao bar jos 2-3 kg,inace pijem samo 4 hour od suplementacije vec 5 meseci bez prestanka,po proizvodjacu je 6 dnevno,ja ih pijem 10 ,otprilike 1 na 10 kg  tlesne tezine..

mozes piti i tri puta vise, ako ishrana nije zadovoljavajuca rezultata nece biti...   ako želiš odgovore, napiši DETALJNO kako se hraniš i treniraš, onda se lakše vidi gde grešiš

suplementi su 10% u celoj priči
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.152 sekundi sa 17 upita.