TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:20:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin Ph-x...Biotech  (Pročitano 18231 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12840


Never give up!

« Odgovor #51 poslato: Februar 24, 2013, 12:03:22 posle podne »

uzimam kre alkalyn
i zanimam me kako ga je najbolje koristiti u danima bez treninga?

Uzmi jednu ili dve u toku dana čisto da održavaš.
Sačuvana
labrador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


jedite zdrave hemikalije iz ivičnih galaksija

« Odgovor #50 poslato: Februar 24, 2013, 01:15:03 pre podne »

uzimam kre alkalyn
i zanimam me kako ga je najbolje koristiti u danima bez treninga?
Sačuvana
ko hoće-naĂ°e način, ko neće-naĂ°e izgovor
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #49 poslato: Februar 24, 2013, 12:18:01 pre podne »

Koristim i menjam dosta toga od suplemenata. Najbitnije mi da stabilno napredujem, tako i da ne obraćam previše pažnje na pojedinačan udeo nekog suplementa, pošto sam sve to već dosta ranije ispitao. :)

Tebe verovatno najviše zanima razlika u brzini dobijanja mase sa i bez punjenja kreatinom, je l' da? :)
Zanima me uopste kako je delovao kreatin u tom periodu,jer si ga uzimao bez prestanka,tj. da nije doslo do prezasicenja, a
i naravno brzina dobijanja mase sa i bez punjenja?:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #48 poslato: Februar 23, 2013, 10:44:48 posle podne »

Koristim i menjam dosta toga od suplemenata. Najbitnije mi da stabilno napredujem, tako i da ne obraćam previše pažnje na pojedinačan udeo nekog suplementa, pošto sam sve to već dosta ranije ispitao. :)

Tebe verovatno najviše zanima razlika u brzini dobijanja mase sa i bez punjenja kreatinom, je l' da? :)
Sačuvana
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #47 poslato: Februar 23, 2013, 09:40:29 posle podne »

Već šesti mesec kako konstantno koristim 5g monohidrata dnevno. :) Ostalo još malo od kilogramske kutije.
Kako si napredovao sa masom od prvog dana kako si poceo da uzimas po 5 gr dnevno za tih sest meseci i jel si koristio jos nesto od suplemenata?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #46 poslato: Januar 29, 2013, 12:38:08 posle podne »

Hvala M,
pretpostavljam da onda je mojih nicim izazvanih 2nedelje pauze, ok??



sve ok :=)

protein, kre alkalyn, vitamini, omega....  to su sve suplementi koji mogu da se koriste u kontinuitetu... ;)

čak ni kod monohidrata nije potrebna neka pauza ako ga koristiš u manjim dozama i piješ dosta vode, pauzu savetujem kod npr uzimanja NO reaktora, kod tribulusa, nekih jačih sagorevača...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #45 poslato: Januar 29, 2013, 12:27:35 posle podne »

Već šesti mesec kako konstantno koristim 5g monohidrata dnevno. :) Ostalo još malo od kilogramske kutije.
Sačuvana
labrador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


jedite zdrave hemikalije iz ivičnih galaksija

« Odgovor #44 poslato: Januar 29, 2013, 11:57:56 pre podne »

Hvala M,
pretpostavljam da onda je mojih nicim izazvanih 2nedelje pauze, ok??

Sačuvana
ko hoće-naĂ°e način, ko neće-naĂ°e izgovor
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #43 poslato: Januar 29, 2013, 11:53:07 pre podne »

kolika je pauza potrebna posle jedne kutije
kre-Al kreatina???

nekoliko nedelja?
da li su to dve nedelje, 3, 4, 5?

poz

kre-alkalyn je u malim dozama i iskoriscenost u organizmu je mnogo veća.  Smatram da pauza nije uopšte potrebna. Slobodno nastavi da ga piješ ;)
Sačuvana
labrador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


jedite zdrave hemikalije iz ivičnih galaksija

« Odgovor #42 poslato: Januar 29, 2013, 11:15:33 pre podne »

kolika je pauza potrebna posle jedne kutije
kre-Al kreatina???

nekoliko nedelja?
da li su to dve nedelje, 3, 4, 5?

poz
Sačuvana
ko hoće-naĂ°e način, ko neće-naĂ°e izgovor
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #41 poslato: Januar 13, 2013, 01:58:23 posle podne »

Dovoljna je pauza koju si napravio, mozes krenuti ponovo da ga uzimas.
Hvala na savetu ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #40 poslato: Januar 11, 2013, 01:18:37 posle podne »

Dovoljna je pauza koju si napravio, mozes krenuti ponovo da ga uzimas.
Sačuvana
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #39 poslato: Januar 11, 2013, 01:07:02 posle podne »

Bilo kako bilo ,za sad ostajem na phx-u,koji je vas savet,da se vratimo na to? :)
 Da li je dovoljno napraviti pauzu s njim mesec ipo dana i nastaviti dalje, ili da cekam jos malo?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #38 poslato: Januar 11, 2013, 12:09:07 posle podne »

Dovoljno je vremena prošlo da možeš opet nastaviti sa kreatinom. Jesi li nekada pio monohidrat?
Jesam 2-3 puta ...po pola kg,i sve se svodilo na to da nakon prestanka misic splasne i vrati se na isto,bez obzira sto nastavim normalno da vezbam,sa ovim kreatinom cini mi se da nema toga,zato i razmisljam opet da ga uzmem ,jedino se plasim da ne bacim pare bezveze a sve ostane u mestu kao da je samo proso kroz mene .

Ne kapiram termin splasne ? :D Sta si ti ocekivao od kreatina,to sto popijes da udje u misic i zadrzi se par meseci ? :D Ne ide to tako nazalost.


Pa sto se tice monohidrata desava se bas to,misic se vrati na nivo na kom je i bio pre nego sto si poceo da pijes kreatin,za sta ne kazem da nije normalno-ipak je to voda, za razliku od ovog phx kreatina kod koga toga nema ,bar za sada,sve stoji gde je i bilo od kako sam prestao da ga pijem :),iskreno posle ovog kreatina vise ne planiram da uzimam monohidrat...;)

Samo si istripovao, pa misic ti sadrzi 70% vode covece, kreatin samo potpomaze,to sto si splasnuo tripujes ili nisi nastavio ishranu onako kako si se hranio u toku uzimanja monohidrata..ne moze voda nestati iz misica, moze samo malo tonus opasti nakon kreatina,ali to je 1 cm u obimima,slabo primetno,sad sto muski ego je nesto posebno pa to mora da bude monodrama ,to je druga prica :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #37 poslato: Januar 11, 2013, 10:05:07 pre podne »

Dovoljno je vremena prošlo da možeš opet nastaviti sa kreatinom. Jesi li nekada pio monohidrat?
Jesam 2-3 puta ...po pola kg,i sve se svodilo na to da nakon prestanka misic splasne i vrati se na isto,bez obzira sto nastavim normalno da vezbam,sa ovim kreatinom cini mi se da nema toga,zato i razmisljam opet da ga uzmem ,jedino se plasim da ne bacim pare bezveze a sve ostane u mestu kao da je samo proso kroz mene .

Ne kapiram termin splasne ? :D Sta si ti ocekivao od kreatina,to sto popijes da udje u misic i zadrzi se par meseci ? :D Ne ide to tako nazalost.


Pa sto se tice monohidrata desava se bas to,misic se vrati na nivo na kom je i bio pre nego sto si poceo da pijes kreatin,za sta ne kazem da nije normalno-ipak je to voda, za razliku od ovog phx kreatina kod koga toga nema ,bar za sada,sve stoji gde je i bilo od kako sam prestao da ga pijem :),iskreno posle ovog kreatina vise ne planiram da uzimam monohidrat...;)

ne znam što se ljudi toliko opterećuju vodom i zadržavanjem vode kad je u pitanju monohidrat...  znam, i ja sam ga jednom pila i bila sam kao žabica... ali to je normalan i sporedan efekat... i više zavisi od unosa hidrata... da nisi unosio puno hidrata ne bi navukao vodu...

Kreatin je jedan od sportskih suplemenata broj 1... i voda zaista nije bitna...  ali u svakom slučaju drago mi je ako ti odgovara kre alkalyn jer kod njega je taj efekat potpuno izbegnut.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.154 sekundi sa 17 upita.