TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:09:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin Ph-x...Biotech  (Pročitano 18230 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12840


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Januar 11, 2013, 09:53:45 pre podne »

Nije tu problem monohidrat već druge stvari a na prvom mestu ishrana za vreme i posle uzimanja kreatina.Kada se pravi pauza onaj koji vodi računa o unosu hidrata i proteina iz ishrane izgubiće nešto minimalno na mišićnom tonusu a možda neće uopšte ništa izgubiti.
To prevashodno zavisi od njegove ishrane, ali i suplementacije,načina treninga,odmora itd..
Sačuvana
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #35 poslato: Januar 11, 2013, 03:16:12 pre podne »

Dovoljno je vremena prošlo da možeš opet nastaviti sa kreatinom. Jesi li nekada pio monohidrat?
Jesam 2-3 puta ...po pola kg,i sve se svodilo na to da nakon prestanka misic splasne i vrati se na isto,bez obzira sto nastavim normalno da vezbam,sa ovim kreatinom cini mi se da nema toga,zato i razmisljam opet da ga uzmem ,jedino se plasim da ne bacim pare bezveze a sve ostane u mestu kao da je samo proso kroz mene .

Ne kapiram termin splasne ? :D Sta si ti ocekivao od kreatina,to sto popijes da udje u misic i zadrzi se par meseci ? :D Ne ide to tako nazalost.


Pa sto se tice monohidrata desava se bas to,misic se vrati na nivo na kom je i bio pre nego sto si poceo da pijes kreatin,za sta ne kazem da nije normalno-ipak je to voda, za razliku od ovog phx kreatina kod koga toga nema ,bar za sada,sve stoji gde je i bilo od kako sam prestao da ga pijem :),iskreno posle ovog kreatina vise ne planiram da uzimam monohidrat...;)
« Poslednja izmena: Januar 11, 2013, 03:18:57 pre podne od strane Alpha » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: Januar 11, 2013, 01:31:44 pre podne »

Dovoljno je vremena prošlo da možeš opet nastaviti sa kreatinom. Jesi li nekada pio monohidrat?
Jesam 2-3 puta ...po pola kg,i sve se svodilo na to da nakon prestanka misic splasne i vrati se na isto,bez obzira sto nastavim normalno da vezbam,sa ovim kreatinom cini mi se da nema toga,zato i razmisljam opet da ga uzmem ,jedino se plasim da ne bacim pare bezveze a sve ostane u mestu kao da je samo proso kroz mene .

Ne kapiram termin splasne ? :D Sta si ti ocekivao od kreatina,to sto popijes da udje u misic i zadrzi se par meseci ? :D Ne ide to tako nazalost.

Sačuvana
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #33 poslato: Januar 11, 2013, 01:27:15 pre podne »

Dovoljno je vremena prošlo da možeš opet nastaviti sa kreatinom. Jesi li nekada pio monohidrat?
Jesam 2-3 puta ...po pola kg,i sve se svodilo na to da nakon prestanka misic splasne i vrati se na isto,bez obzira sto nastavim normalno da vezbam,sa ovim kreatinom cini mi se da nema toga,zato i razmisljam opet da ga uzmem ,jedino se plasim da ne bacim pare bezveze a sve ostane u mestu kao da je samo proso kroz mene .
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Januar 10, 2013, 09:45:45 posle podne »

Dovoljno je vremena prošlo da možeš opet nastaviti sa kreatinom. Jesi li nekada pio monohidrat?
Sačuvana
Alpha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #31 poslato: Januar 10, 2013, 08:51:05 posle podne »

Meni treba savet jedan,koristio sam ovaj kreatin oko 2 meseca kao sto sam vec napisao,od tada je proslo negde oko mesec ipo dana,s obzirom da sam zadovoljan uzeo bih ga opet...e sad koliko bi vremena idealno trebalo da prodje pa da mogu da uzmem opet i da osetim naravno isti efekat kao prvi...prva kutija me extra odradila a druga nista,verovatno zato sto sam uzeo jednu za drugom a nisam pravio pauzu...pa sam se mozda prezasitio..ko zna  ???  Voleo bih da cujem i savet nutricioniste...
Napravio sam gresku ,izvinjavam se Mister -u  :)
« Poslednja izmena: Januar 10, 2013, 09:05:37 posle podne od strane Alpha » Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #30 poslato: Decembar 25, 2012, 02:31:40 posle podne »

.
« Poslednja izmena: Januar 10, 2013, 08:56:33 posle podne od strane Alpha » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Decembar 25, 2012, 12:57:34 pre podne »

Da kombinacija bi cak bila najidealnija...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Decembar 24, 2012, 11:18:12 posle podne »

Fudbaleri obično vole beta alanin ili KreAlkalyn, ili čak da ih kombinuju zajedno.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #27 poslato: Decembar 24, 2012, 11:15:46 posle podne »

Zato je najbolje da probas na sebi. Ako si sa monohidratom imao rezultate mogao bi da nastavis sa njim, ali posto zelis da izbegnes nadutost onda je ok da probas sa kre alkalinom.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #26 poslato: Decembar 24, 2012, 10:56:46 posle podne »

Vjerovatno cu uzeti kre alkalin.

Monohidrat je imao dosta uticaja (barem ja tako mislim) dok sam isao u teretani,zajedno sa wheyom i naravno sredjenom ishranom,za 2 mjeseca sam dobio nekih finih 4 kg,kad je u pitanju teretana vidio sam napredak sa monohidratom jer sam mogao i vece tezine da podizem.Medjutim kada sam krenuo sa fudbalom odlucio sam se za nesto drugo jer smatram da za fudbal ima boljih opcija od monohidrata.Koristio sam Olimpov Creatin Xplode mjesavina malat, etil ester, alfa ketoglutarat, piruvat, citrat i magnezijev kreatin kelat (Creatine Magna Power),ukus je fenomenalan :) medjutim sa njim nisam primijetio neki napredak ali  sigurno je upitno koliko se uopste moze osjetiti sve to,vjerovatno da on djeluje u regeneraciji i sl.,vidio sam mnogo pozitivnih komentara o njemu,kako je odlican proizvod i slicno,ali ima i onih koji kao ja kazu da se ne osjeca uopste tj. da ne djeluje
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #25 poslato: Decembar 24, 2012, 10:46:01 posle podne »

Manje vise, nije stvar u tome koji je kreatin bolji, vec koji ce bolje da odradi posao. Svi smo razliciti. A razlika izmedju monohidrata i kre alkalina postoji, samo treba probati i videti koliko mu odgovara.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #24 poslato: Decembar 24, 2012, 02:52:46 posle podne »

efekti kreatina kao suplementa nisu baš merljivi rekreativcima i ljudima koji nisu na dobro kalkulisanoj dijeti čiji je cilj redukcija kalorija. Potrebna je studija o efektima jednog i drugog proizvoĂ°ača, što opet ne bi bilo relevantno za pojedinca. Govoriti o tome 'koji je kreatin bolji' na ovom nivou, jednako je kao da vodimo diskusiju da li bolji efekat šargarepe i brokolija ili prokelja i peršuna.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #23 poslato: Decembar 24, 2012, 02:47:17 posle podne »

Ne znam ko to govori i po cemu su praskovi bolji...Krealkalyn je fantastican kreatin koji ja licno koristim i koristicu ga uvek tako da ce moja preporuka uvek ici upravo njemu...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #22 poslato: Decembar 24, 2012, 02:19:30 posle podne »

Pozdrav,

zasto da ponovo uzimas kreatin kojim nisi zadovoljan, odnosno nemas efekta. Kre alkalin je odlicna opcija, sa njim neces pogresiti.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.197 sekundi sa 17 upita.