TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:19:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skidanje sala, i zadržavanje mišića naravno  (Pročitano 14145 puta)
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #35 poslato: Novembar 20, 2012, 11:19:50 posle podne »

Kukuruzno brasno je pogodno za ishranu, sadrzi relativno malo kalorija a dosta skroba, biljnih vlakana i korisnih materija.
Doktorka, kad smo vec kod kukuruznog brasna, tj. samog brasna.. Da pitam ako znate mozda da li moze da se napravi neka vrsta hleba samo od takvih brasna (razeno, kukuruzno..) bez dodatka belog brasna? :)

Zar nema onaj novi msm skoro su ga uveli Tonus hleb jako je dobar suv od kukuruznog brasna ako se ne varam...
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #34 poslato: Novembar 20, 2012, 08:55:16 posle podne »

Kazi treneru da izgugla malo o glutaminu,bez bilo kakve zle namere. A tebi ovo treba,multivit-mineral kompleks,omega 3,whey,kreatin,bcaa! To ti je osnova i bas tim redosledom kojim sam ih napisao,ako imas pare naravno,glutamin ti je na zadnjem mestu ;)
Sačuvana
markosvilajnac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #33 poslato: Novembar 20, 2012, 07:46:48 posle podne »

suplementi naruceni,glutamin, protein i ubacicu dekstrozu. :) dajem primer recimo tempom kojim trcim ja za 40ak minuta prodjem prodjem izmedju 4.5 i 6 km. ja mislim da to nije jak tempo...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Novembar 20, 2012, 04:26:48 posle podne »

kad smo vec kod kardia, ja sam povratnik u teretanu ,vezbao sam ranije ali neko vreme nisam i sad treba da skinem nekih 7-8 kg samo a da pritom ne izgubim na masi.  Ja sam poceo kardio da radim ujutru na prazan stomak, u 8h odem na trcanje, srednji tempo izmedju 30 i 50 minuta,kasnije cu i vise. Po zavrsetku kardia dorucak  oko 50 g musli i oko 0.3 ml balans ili fit jogurta a nekad kuvana jaja sa balans sirom i salatom ,za uzinu jedna banana iili jabuka, rucak je uglavnom kuvana piletina,junetina ili kuvana-pecena riba. Popodne ide trening u teretani koji i nije nesto preterano jak jer sam pod upalama trenutno ali bice i jaci kad me to prodje.Uvece kao veceru popijem solju mleka sa nekoliko plazmi, ili neka salata ili voce. Dnevni unos vode je trenutno oko 2.5 litara.Ljudi sta vi mislite o ovome?  8)

kardio u zoni 65-75% od maksimalnog pulsa (220-godine života max.puls)  iznad ovoga trošićeš samo šećere, sa kojima si inače oskudan na dijeti, što znači da ćeš biti u katabolizmu...
dakle jako je bitno da intenzitet bude niži, ako želiš da sagorevaš masti i ne izgubiš miš. masu

takoĂ°e suplementi kao što su bcaa i glutamin su dobrodošli
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #31 poslato: Novembar 20, 2012, 04:09:36 posle podne »

@markosvilajnac izbaci mleko,plazmu,voce..za veceru. To ti ide direktno u salo! Za veceru samo proteini,parce mesa,piletine,tunjevine, uz neku salatu. Ugljene hidrate zaboravi pred spavanje,i svinjsko meso isto!
Sačuvana
markosvilajnac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #30 poslato: Novembar 20, 2012, 01:54:48 posle podne »

kad smo vec kod kardia, ja sam povratnik u teretanu ,vezbao sam ranije ali neko vreme nisam i sad treba da skinem nekih 7-8 kg samo a da pritom ne izgubim na masi.  Ja sam poceo kardio da radim ujutru na prazan stomak, u 8h odem na trcanje, srednji tempo izmedju 30 i 50 minuta,kasnije cu i vise. Po zavrsetku kardia dorucak  oko 50 g musli i oko 0.3 ml balans ili fit jogurta a nekad kuvana jaja sa balans sirom i salatom ,za uzinu jedna banana iili jabuka, rucak je uglavnom kuvana piletina,junetina ili kuvana-pecena riba. Popodne ide trening u teretani koji i nije nesto preterano jak jer sam pod upalama trenutno ali bice i jaci kad me to prodje.Uvece kao veceru popijem solju mleka sa nekoliko plazmi, ili neka salata ili voce. Dnevni unos vode je trenutno oko 2.5 litara.Ljudi sta vi mislite o ovome?  8)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #29 poslato: Novembar 20, 2012, 01:43:17 pre podne »

E da,jos jedan mali savet,izbaci glutamin i za te pare bolje uzmi BCAA,i mogao bi jos i da, ako ti mogucnosti dozvoljavaju,ubacis i kreatin,on ti je recimo 1500 din za 2 meseca uzimanja.
Sačuvana
Rač
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #28 poslato: Novembar 20, 2012, 12:53:25 pre podne »

Hvala, znači mogao bih da pospem belo meso njime? Malo mi se već i smučilo kuvano, a ishrana je trenutno ovakva:

ovsene sa kuvanim jajima, ili kajganica sa ovsenim, bar 4 jaja, ovsene zavisi kako kad
jaja / meso
meso / blend
trening pa pwm i meso
ella sir

daily formula uz doručak, omega 3 uz obroke gde nemam uh
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #27 poslato: Novembar 20, 2012, 12:15:11 pre podne »

Kukuruzno brasno je pogodno za ishranu, sadrzi relativno malo kalorija a dosta skroba, biljnih vlakana i korisnih materija.
Sačuvana
Rač
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #26 poslato: Novembar 20, 2012, 12:08:49 pre podne »

Da li kukuruzno brašno valja čemu?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #25 poslato: Novembar 02, 2012, 07:34:19 posle podne »

As I said, nemam kardio sprava u teretani...

Ovo ti je najlepse vreme za hodanje/trcanje. Cak i 45 minuta setanja znaci.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #24 poslato: Novembar 02, 2012, 01:23:31 posle podne »

Ne moras ni raditi kardio..sredi maksimalno ishranu i imaj jake treninge u teretani i bice dovoljno..za dorucak ti je najbolje jesti jaja najbolje ce da te zasite, eventualno mozes uz to da sastavis malo ovsenih sa whey-om cisto da zasladis...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Novembar 02, 2012, 01:07:46 posle podne »

znam, zato sam i rekla brzo hodanje jer je izvodljivo i van teretane ;)
Sačuvana
Rač
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #22 poslato: Novembar 02, 2012, 12:05:22 posle podne »

As I said, nemam kardio sprava u teretani...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Novembar 02, 2012, 11:37:50 pre podne »

To i jeste delimično problem, od kardia bih mogao da radim vijaču i skokove posle teretane, jer u teretani u koju idem nema kardio sprava (verovali ili ne  >:( )
Mislio sam recimo vijaču 10 x 20 sekundi, 5-10 sek pauza, odmorim minut-dva i onda skokove isto tako?

to ce ti jako podici puls....  bolje ti je brzo hodanje... 
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.