TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:56:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko programa .  (Pročitano 13060 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #9 poslato: Novembar 01, 2012, 11:16:59 posle podne »

Stefan L, Nisu gluposti, tajna Flex Wheelerove forme iz 1999. su upravo virsle.Brzo prolaze kroz stomak kao sto kaze decko. :P

Plavi Div ,Vitanova sadrzi samo biljne proteine koji nisu tako dobri kao proteini iz surutke,jaja,mesa..ali unosi i biljne proteine naravno, nemoj ih izbegavati.
Kad on bude koristio sve sto je Flex...onda moze i burek da jede. ;)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #8 poslato: Novembar 01, 2012, 11:11:40 posle podne »

Stefan L, Nisu gluposti, tajna Flex Wheelerove forme iz 1999. su upravo virsle.Brzo prolaze kroz stomak kao sto kaze decko. :P

Plavi Div ,Vitanova sadrzi samo biljne proteine koji nisu tako dobri kao proteini iz surutke,jaja,mesa..ali unosi i biljne proteine naravno, nemoj ih izbegavati.
Sačuvana
PlaviDiv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


sve je u brojkama ...

« Odgovor #7 poslato: Novembar 01, 2012, 10:59:32 posle podne »

Moze pomoc sta je to  internisticki pregled,ekg,ekg pod opterecenjem ? probao sam da izgooglam ali nisam nasao odg ?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Novembar 01, 2012, 10:49:34 posle podne »

Pozdrav ja sam Nikola . Imam 16godina . Pre 5 meseci sam poceo da treniram u teretani (teretana mi je 5 metra od stana tako da idem svaki dan) imam volju . Imao sam oko 130 kg pre godinu dana , zatim sam drzao proteinsku dijetu bez ubacivanja secera i ugljenih hidrata . sad sam na 100 kg. kao sto rekoh krenuo sam u teretanu . radim program pon : grudi (5 vezbi) uto: ramena i trapez (4 +1) sreda : noge cetv : ledja (5vvezbi) petak ruke (bicepc,triceps(4+5)) subotu i nedelju pauziram . sad sam od prosle nedelje krenuo da brzo hodan na traci . prvih trening sam 10min sad vec 20 min . Ne bavim se fizickim aktivnostima izvan teretane . trenirao sam pre 5 godina kosraku ali nisam bio zainteresovan za to tako da sam trenirao samo 4 godine . visok sam oko 185-190 cm . moj pocetak dana je odlazak u skolu u 8h . doruckujem uglavnom nesto iz pekare neko pecivo posto nema nista drugo u okolini a nemogu da izdrzim gladan . zatim kad se vratin kuci oko 2 . za rucak obicno jedem meso . zatim odem u teretanu . kad se vratim pojedem jednu Vitanovu od jagode to sam cuo da ima dosta proteina . zatim ne veceravam nejedem nista posle 5 . pijem cocacolu zero posto nema secera takodje pijem kiselu i obicnu vodu ;) . Imam veliku volju za treningom , posle svakog treninga jedva cekam novi  . Mene interesuje dali bi ja trebao da pocnem da pijem proteine,kreatine ili sta vec . reko mi je neko da bi ja trebao da kupim sagorevac masti . sad ja neznam koliko je to zdravo i dali bi ja trebao to da pijem . ja jos uvek imam salo svuda . takodje me interesuje ako kupim proteine dali oni sadrze ugljene hidrate zato sto planiram da pocnem opet sa tom proteinskom dijetom . Hvala unapred :)
MORAS DA JEDES,te gluposti ne jedi posle toliko i toliko sati batali.
Skola nije opravdanje da se jede Junk...Imas Galete od Pirinca njih mozes za dorucak ako zuris u skolu,jedes ih usput sa jogurtom,tako ces uneti bar malo proteina iz Jogurta i kvalitetne hidrate iz Pirinca...U skoli jedi na odmoru ili poneses od kuce hranu ili kupis neko Belo meso u lepinji...Mozes jos u Cevabdzinicama da jedes pored belog mesa Belu Vesalicu ako ima(cevape,pljeskavice i ostalo zaboravi).Pekare zaboravi...

Citaj forum i uci sta i kako treba da radis...

Sagorevac ti treba samo ako ces biti na pravoj dijeti i varirati hidrate,tad ce ti pomoci,ako ces da brljas sa hranom od sagorevaca nema nista...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Novembar 01, 2012, 10:43:20 posle podne »

Pozdrav, i ja sam imao tako problema sa kilama.A i tebi svaka cast jer si toliko skinuo.Moram da te pohvalim ! Samo napred.
Pa pazi, uzmi sagorevace masti.Nieskodi. Riped Fuel za pocetak. Dva puta dnevno po 2 kapsule (ujutru I pre treninga).
Ubrzava metabolizam i stimulise oksidaciju.Termogeni efekat ovog preparata se zasniva na kofeinu, koji ubrzava sagorevanje masti, a time i proizvodnju energije, pa omogućava duze i efektivnije treniranje.
idi na trcanje, vozi se biciklom.Pij zeleni caj...
A u teretani radi kao sto si radio. Ali npr kad radis noge radis sa manjom kilazom po 50 ponavljanja.
Radis kardio, biciklo, na traci. Pojas za spasavanje, trbusnjake.

Izbaci tu coca-colu to je otrov, jeste zero ali je gazirano i usporava metabolizam.
Nemoj da jedes Majonez, margarin, tvrdi sir, salamu...To goji jako.

Jedi virsle dobre su i najedes se, a prodju brzo kroz stomak.
Ako vec pijes, pij sokove od jabuke.

Pre treninga pojedi bananu. Imaces snage tako da ti netreba kreatin :)



Al si se ti nalupetao ovde... :(

Kakva banana pre treninga,secer se unosi posle a ne pre...

Virsle su paket smeca,svega sto bi trebalo da se baci...to ne savetuje niko ko i malo zna o cemu prica. ;)

Gazirano usporava metabolizam,hoces da objasnis kako?

50 ponavljanja kod vezbi za noge,DA LI SI ZDRAV?Sta treba da radi 50 cucnjeva?

Ovo je samo mali deo,mrzi me dalje da te ispravljam...

p.s  Plavi div,ne uzimaj za ozbiljno savete vezane za ishranu i trening iz posta koji sam citirao...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Novembar 01, 2012, 10:36:51 posle podne »

Prvo sto treba da uradis je internisticki pregled,ekg,ekg pod opterecenjem,pa tek onda da pristupis ozbiljnijem treningu.
Sačuvana
draganbl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #3 poslato: Novembar 01, 2012, 08:31:36 posle podne »

Pozdrav!

Tebi prije svega treba uravnotežena ishrana. Pregledaj malo po forumu, ima dosta dobrih tema. Koliko vidim, tebi je prvi kvalitetan obrok u 2 sata. To je nedopustivo. Moraš da uneseš dovoljno proteina i ugljenih hidrata za doručak- jaja (bjelanjak), zobene pahuljice... Ponesi nešto i za užinu u školu, neki sendvič sa piletinom npr. Ne slažem se sa tim da ne jedeš poslije 5, pazi samo šta jedeš. Gledaj da ukupno imaš bar 4-5 obroka, svaki sa proteinima (piletina, teletina, riba, jaja, mladi sir...). Jedi slobodno kvalitetne UH (riža, krompir...). Mislim da nema potrebe za sagorjevačima i ostalom suplementacijom, prvo sredi ishranu.

U svakom slučaju, ako već nisi, konsultuj se sa trenerom u teretani oko ishrane i treninga. I opet ti preporučujem da bolje pregledaš forum, trebaće malo vremena, ali možeš svašta da saznaš.

Toliko od mene, nadam se da će još neko da ti da kvalitetan savjet.

Srećno!
Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2012, 06:54:16 posle podne »

Pozdrav, i ja sam imao tako problema sa kilama.A i tebi svaka cast jer si toliko skinuo.Moram da te pohvalim ! Samo napred.
Pa pazi, uzmi sagorevace masti.Nieskodi. Riped Fuel za pocetak. Dva puta dnevno po 2 kapsule (ujutru I pre treninga).
Ubrzava metabolizam i stimulise oksidaciju.Termogeni efekat ovog preparata se zasniva na kofeinu, koji ubrzava sagorevanje masti, a time i proizvodnju energije, pa omogućava duze i efektivnije treniranje.
idi na trcanje, vozi se biciklom.Pij zeleni caj...
A u teretani radi kao sto si radio. Ali npr kad radis noge radis sa manjom kilazom po 50 ponavljanja.
Radis kardio, biciklo, na traci. Pojas za spasavanje, trbusnjake.

Izbaci tu coca-colu to je otrov, jeste zero ali je gazirano i usporava metabolizam.
Nemoj da jedes Majonez, margarin, tvrdi sir, salamu...To goji jako.

Jedi virsle dobre su i najedes se, a prodju brzo kroz stomak.
Ako vec pijes, pij sokove od jabuke.

Pre treninga pojedi bananu. Imaces snage tako da ti netreba kreatin :)


« Poslednja izmena: Novembar 01, 2012, 06:56:05 posle podne od strane whey3500 » Sačuvana
PlaviDiv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


sve je u brojkama ...

« Odgovor #1 poslato: Novembar 01, 2012, 05:21:14 posle podne »

Pozdrav ja sam Nikola . Imam 16godina . Pre 5 meseci sam poceo da treniram u teretani (teretana mi je 5 metra od stana tako da idem svaki dan) imam volju . Imao sam oko 130 kg pre godinu dana , zatim sam drzao proteinsku dijetu bez ubacivanja secera i ugljenih hidrata . sad sam na 100 kg. kao sto rekoh krenuo sam u teretanu . radim program pon : grudi (5 vezbi) uto: ramena i trapez (4 +1) sreda : noge cetv : ledja (5vvezbi) petak ruke (bicepc,triceps(4+5)) subotu i nedelju pauziram . sad sam od prosle nedelje krenuo da brzo hodan na traci . prvih trening sam 10min sad vec 20 min . Ne bavim se fizickim aktivnostima izvan teretane . trenirao sam pre 5 godina kosraku ali nisam bio zainteresovan za to tako da sam trenirao samo 4 godine . visok sam oko 185-190 cm . moj pocetak dana je odlazak u skolu u 8h . doruckujem uglavnom nesto iz pekare neko pecivo posto nema nista drugo u okolini a nemogu da izdrzim gladan . zatim kad se vratin kuci oko 2 . za rucak obicno jedem meso . zatim odem u teretanu . kad se vratim pojedem jednu Vitanovu od jagode to sam cuo da ima dosta proteina . zatim ne veceravam nejedem nista posle 5 . pijem cocacolu zero posto nema secera takodje pijem kiselu i obicnu vodu ;) . Imam veliku volju za treningom , posle svakog treninga jedva cekam novi  . Mene interesuje dali bi ja trebao da pocnem da pijem proteine,kreatine ili sta vec . reko mi je neko da bi ja trebao da kupim sagorevac masti . sad ja neznam koliko je to zdravo i dali bi ja trebao to da pijem . ja jos uvek imam salo svuda . takodje me interesuje ako kupim proteine dali oni sadrze ugljene hidrate zato sto planiram da pocnem opet sa tom proteinskom dijetom . Hvala unapred :)
« Poslednja izmena: Novembar 01, 2012, 05:29:25 posle podne od strane PlaviDiv » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 18 upita.