TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:08:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ginekomastija  (Pročitano 16788 puta)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #11 poslato: Novembar 18, 2012, 03:06:09 posle podne »

Ako je gino trebalo bi da osetis "kuglice" ispod bradavica. U tom slucaju noz je jedino resenja.
A ako je samo mast onda nije gino nego lipo, a to moze se resi tako sto ces se dobro odrati, al i to je poso na duze staze, nekoliko meseci minimum...

To nij tačno, nema kuglica, nego se stvara žlezda koja čak može da proizvodi mleko, a oseća se kao i svako masno tkivo, to je problem kod otkrivanja gyno kod ljudi sa većim procentom masti...

A sta li sam ja mislio pod kuglica koju sam jos stavio pod navodnike, kliker petoperac...

Evo ovako:
@dyordye
Napipaj imas li tvrdu masu ispod bradavice, to ti je zlezda koja se razvila. Ako je to slucaj onda je to gino i mora pod noz. On je cesto propracen i vecom kolicinom masnih naslaga u okolini grudi, ali mogu biti samo masne naslage i to je onda samo lipomastia.
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #10 poslato: Novembar 18, 2012, 01:54:16 posle podne »

Pozdrav,
imam problem sa gyno, zbog toga sam i počeo trenirati, jer mi je počelo ići na živce.
Sredio sam ishranu, treniram 6 puta sedmično, i stanje se malo popravilo, ali ne baš onako kako bi ja htio.
Čitao sam po raznim stranicama da je problem u višku estrogena, i da je najbolje da se prije spavanja popije ZMA, Kazein i 3 brazilska oraščića.
Pa sad da li vjerovati ili ne...

Molim za vaše mišljenje, da li se sa povećanjem testosterona može riješiti ovog problema?
I da li je ta moja "google-om pronaĂ°ena KURA" dovoljna ili možda da se okrenem ka nekom tribulusu ili nešto slično?

Sve moguće dobronamjerne savjete prihvatam, samo da se riješim ovih muka.

Hvala.

Koliko imas godina?

Ginekomastija se definise uvecanjem grudi kod muskaraca na racun tkiva dojke, i to se ne moze srediti treniranjem. Sa druge strane, ukoliko je u pitanju nakupljanje masnog tkiva, trening moze pomoci.

24 doktorka.
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #9 poslato: Novembar 18, 2012, 01:53:05 posle podne »

Moja ne proizvodi mlijeko Alene. Bilo bi dobro da proizvodi, da mogu nakapati u kafu ujutro hahahahahahha
Pa nisam provjerio sa ljekarom, ali mislim da jeste, pošto kad diram bradavicu osjetim žlijezdu ispod.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Novembar 18, 2012, 01:07:08 posle podne »

Ako je gino trebalo bi da osetis "kuglice" ispod bradavica. U tom slucaju noz je jedino resenja.
A ako je samo mast onda nije gino nego lipo, a to moze se resi tako sto ces se dobro odrati, al i to je poso na duze staze, nekoliko meseci minimum...

To nij tačno, nema kuglica, nego se stvara žlezda koja čak može da proizvodi mleko, a oseća se kao i svako masno tkivo, to je problem kod otkrivanja gyno kod ljudi sa većim procentom masti...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Novembar 18, 2012, 01:06:38 posle podne »

Neke pocetne faze mogu da se rese odredjenim antiestrogenima,ali ipak treba da odes kod lekara da se utvrdi o cemu se radi !
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Novembar 18, 2012, 01:03:21 posle podne »

Ukoliko si već razvio ginekomastiju onda se taj problem neće rešiti vežbanjem, nego samo hirurškim zahvatom...sorry...

Fuck. Znao sam.
Pa ne znam, ne izgleda baš toliko ružno sada kako vježbam, ali ima dosta sala.
Ne znam kako da opišem, kad doĂ°em kući upload ću slike kad sam tek počeo trenirati, i sada..

Hvala Alene.

Možda nije gyno, da li ti je to potvrdio lekar?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: Novembar 17, 2012, 06:30:34 posle podne »

Pozdrav,
imam problem sa gyno, zbog toga sam i počeo trenirati, jer mi je počelo ići na živce.
Sredio sam ishranu, treniram 6 puta sedmično, i stanje se malo popravilo, ali ne baš onako kako bi ja htio.
Čitao sam po raznim stranicama da je problem u višku estrogena, i da je najbolje da se prije spavanja popije ZMA, Kazein i 3 brazilska oraščića.
Pa sad da li vjerovati ili ne...

Molim za vaše mišljenje, da li se sa povećanjem testosterona može riješiti ovog problema?
I da li je ta moja "google-om pronaĂ°ena KURA" dovoljna ili možda da se okrenem ka nekom tribulusu ili nešto slično?

Sve moguće dobronamjerne savjete prihvatam, samo da se riješim ovih muka.

Hvala.

Koliko imas godina?

Ginekomastija se definise uvecanjem grudi kod muskaraca na racun tkiva dojke, i to se ne moze srediti treniranjem. Sa druge strane, ukoliko je u pitanju nakupljanje masnog tkiva, trening moze pomoci.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #4 poslato: Novembar 17, 2012, 05:55:35 posle podne »

Ako je gino trebalo bi da osetis "kuglice" ispod bradavica. U tom slucaju noz je jedino resenja.
A ako je samo mast onda nije gino nego lipo, a to moze se resi tako sto ces se dobro odrati, al i to je poso na duze staze, nekoliko meseci minimum...
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2012, 03:23:33 posle podne »

Ukoliko si već razvio ginekomastiju onda se taj problem neće rešiti vežbanjem, nego samo hirurškim zahvatom...sorry...

Fuck. Znao sam.
Pa ne znam, ne izgleda baš toliko ružno sada kako vježbam, ali ima dosta sala.
Ne znam kako da opišem, kad doĂ°em kući upload ću slike kad sam tek počeo trenirati, i sada..

Hvala Alene.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Novembar 17, 2012, 02:12:18 posle podne »

Ukoliko si već razvio ginekomastiju onda se taj problem neće rešiti vežbanjem, nego samo hirurškim zahvatom...sorry...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #1 poslato: Novembar 16, 2012, 11:32:56 posle podne »

Pozdrav,
imam problem sa gyno, zbog toga sam i počeo trenirati, jer mi je počelo ići na živce.
Sredio sam ishranu, treniram 6 puta sedmično, i stanje se malo popravilo, ali ne baš onako kako bi ja htio.
Čitao sam po raznim stranicama da je problem u višku estrogena, i da je najbolje da se prije spavanja popije ZMA, Kazein i 3 brazilska oraščića.
Pa sad da li vjerovati ili ne...

Molim za vaše mišljenje, da li se sa povećanjem testosterona može riješiti ovog problema?
I da li je ta moja "google-om pronaĂ°ena KURA" dovoljna ili možda da se okrenem ka nekom tribulusu ili nešto slično?

Sve moguće dobronamjerne savjete prihvatam, samo da se riješim ovih muka.

Hvala.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 18 upita.