TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 11:20:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan ishrane  (Pročitano 11439 puta)
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #23 poslato: Novembar 19, 2012, 10:25:26 posle podne »

Ne koliko ja znam.


Food                                  Servings        Cals          Fat         Chol        Sodium    Carbs   Fiber   Prot    Sugars
Grilled Skinless Chicken Breast     1              120          1.57         70             0            0         0      24        0

http://www.livestrong.com/myplate/?what=262047&when=today#food/generic/grilled-skinless-chicken-breast/
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #22 poslato: Novembar 19, 2012, 10:25:09 posle podne »

Ne koliko ja znam.


Food                                  Servings        Cals          Fat         Chol        Sodium    Carbs   Fiber   Prot    Sugars
Grilled Skinless Chicken Breast     1              120          1.57         70             0            0         0      24        0
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #21 poslato: Novembar 19, 2012, 10:19:46 posle podne »

Ne koliko ja znam.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #20 poslato: Novembar 19, 2012, 10:17:27 posle podne »

200gr piletine ima ~21gr proteina. Ako ti je to svo meso u toku dana trebao bi da pojacas. POz!

Zar nema više?
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #19 poslato: Novembar 19, 2012, 10:16:01 posle podne »

Pa svi mi imamo posao brate, nisi ti jedini koji radis :D Da bi se parice nasle za ovaj sport i sve ostalo sto ide uz njega,mora da se rmba :D

Kao sto je neko pametan nekada rekao : NEMA IZGOVORA ! ;)

Skontao sam da ne jedem 100, nego 200 grama piletine. Danas mi žena rekla da je ova porcija od 200 grama što ja jedem :D
A navečer ću jesti umjesto jedne konzerve tunjevine dvije konzerve, i još ću dodati nemasnog crvenog mesa.
Ujutro umjesto ovog doručka bjelanca i whey.

tunjevina iz konzerve nije preterano zdrava,  sadrži dosta proteina i to je super, ali nemoj preterivati sa njom ako baš ne moraš...

vidi neke opciju da kupiš ribu - može i tuna, ili skuša, oslić...  i ujedno će ti biti manje "dosadna" hrana

Poslušao sam Roberta i kupio večeras Eva haringu.
Nije mi se baš svidjela.
Nisam neki fan ribe, ali tunjevinu mogu uvijek jesti.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #18 poslato: Novembar 19, 2012, 07:26:56 posle podne »

200gr piletine ima ~21gr proteina. Ako ti je to svo meso u toku dana trebao bi da pojacas. POz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Novembar 19, 2012, 06:28:48 posle podne »

Pa svi mi imamo posao brate, nisi ti jedini koji radis :D Da bi se parice nasle za ovaj sport i sve ostalo sto ide uz njega,mora da se rmba :D

Kao sto je neko pametan nekada rekao : NEMA IZGOVORA ! ;)

Skontao sam da ne jedem 100, nego 200 grama piletine. Danas mi žena rekla da je ova porcija od 200 grama što ja jedem :D
A navečer ću jesti umjesto jedne konzerve tunjevine dvije konzerve, i još ću dodati nemasnog crvenog mesa.
Ujutro umjesto ovog doručka bjelanca i whey.

tunjevina iz konzerve nije preterano zdrava,  sadrži dosta proteina i to je super, ali nemoj preterivati sa njom ako baš ne moraš...

vidi neke opciju da kupiš ribu - može i tuna, ili skuša, oslić...  i ujedno će ti biti manje "dosadna" hrana
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #16 poslato: Novembar 19, 2012, 06:09:39 posle podne »

Pa svi mi imamo posao brate, nisi ti jedini koji radis :D Da bi se parice nasle za ovaj sport i sve ostalo sto ide uz njega,mora da se rmba :D

Kao sto je neko pametan nekada rekao : NEMA IZGOVORA ! ;)

Skontao sam da ne jedem 100, nego 200 grama piletine. Danas mi žena rekla da je ova porcija od 200 grama što ja jedem :D
A navečer ću jesti umjesto jedne konzerve tunjevine dvije konzerve, i još ću dodati nemasnog crvenog mesa.
Ujutro umjesto ovog doručka bjelanca i whey.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Novembar 19, 2012, 03:08:07 posle podne »

Pa svi mi imamo posao brate, nisi ti jedini koji radis :D Da bi se parice nasle za ovaj sport i sve ostalo sto ide uz njega,mora da se rmba :D

Kao sto je neko pametan nekada rekao : NEMA IZGOVORA ! ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #14 poslato: Novembar 19, 2012, 03:07:28 posle podne »

Moras jesti vise mesa, slabo je ovo.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #13 poslato: Novembar 19, 2012, 03:04:30 posle podne »

Nije tesko nauciti da se spremaju osnovne stvari za ovaj sport, cim pre to savladas,neces opterecivati ljude oko sebe,znaces tacno sta kad,kako i to je to, i sve ce biti bolje i kvalitetnije.. nije neka nauka spremati meso na par osnovnih nacina ;)

Ma znam, samo sam čitav dan na poslu, poslije toga odmah idem na trening, i onda mi je mrsko bilo šta raditi.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Novembar 19, 2012, 03:02:53 posle podne »

Nije tesko nauciti da se spremaju osnovne stvari za ovaj sport, cim pre to savladas,neces opterecivati ljude oko sebe,znaces tacno sta kad,kako i to je to, i sve ce biti bolje i kvalitetnije.. nije neka nauka spremati meso na par osnovnih nacina ;)
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #11 poslato: Novembar 19, 2012, 12:20:14 posle podne »

Sorry ne videh da si pomenuo sejk...to za ovsene i mleko ti kazem cisto da bi ubacio malo i UH...

Ma joj ovsene su mi nekako.. A i nemam ih ovdje gdje kupiti, jer živim u malom gradu.
Ali mislim da ni ove Fitness nisu loše, pošto su napravljene od cijelog zrna..
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Novembar 19, 2012, 12:10:26 posle podne »

Sorry ne videh da si pomenuo sejk...to za ovsene i mleko ti kazem cisto da bi ubacio malo i UH...
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #9 poslato: Novembar 19, 2012, 12:07:55 posle podne »

Pa zadnji mjesec dana sam kupovao navečer 8 jaja, skuham ih, i ujutro ogulim i pojedem samo bjelanca.
Možda da ukombinujem whey i 8 bjelanca, to je nekih 50 grama proteina za doručak, pa tek onda nakon 2 sata žitarice i Plazmu a?

Nemas tu 50 gr proteina...mozes i odmah uz to uzeti malo mleka i ovsenih...



1 šejk = 24 grama proteina
1 kuhani bjelanac = 3 grama proteina x 8 = 24

48 grama proteina ako se ne varam?

Pa da, mogu to zaliti sve mlijekom, radi dodatnih proteina ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.