TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:26:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trasportni sistemi i NO reaktori.  (Pročitano 8153 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Maj 17, 2013, 02:18:54 posle podne »

Odgovorih ti već u drugoj temi. Nema potrebe da postavljaš isto pitanje na više mesta.
Sačuvana
raderade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #27 poslato: Maj 17, 2013, 01:05:02 posle podne »

pitanje dali mogu da pijem istovrmeno anabol 5 sa jack 3d?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #26 poslato: Novembar 27, 2012, 10:07:29 pre podne »

A koliko traje ta napumpanost misica ? da ga ne pijem dzabe, da se ne napumpam odjednom i posle odjednom da splasnem :) i samo strije da mi se pojave,,, nije valjda da napumpanost traje samo u toku treninga ?


Napumpanost,fokus,snaga itd...zavisi od toga i koji je no u pitanju kao i kako se hraniš i šta uzimaš od suplementacije pored toga.Nećeš od toga dobiti strije niti nešto posebno.Reaktori imaju više gradivnu funkciju a pumpa i fokus su trenutni.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Novembar 27, 2012, 10:02:26 pre podne »

Samo pazi kada ga mućkaš u šejkeru jer hoće da eksplodira i sve se razleti pod pritiskom.A boja mu je poprilično jaka.

Hah preporucujem da ga ne muckas u sejkeru uopste osim ako je onaj sto se zavrce...to sa eksplodiranjem se meni desilo siznula sam :D

Meni se prvi put dogodilo rano ujutru.Ustao ja lepo i imam odmah trening pa reko ajd umuticu jedan blood u dozer.I tako ja stavio sa vodom,zatvorio i u kupatilu mućkam.Nesto sam se zamislio onako još pospan i to kad je roknulo bilo ga je na plafonu,pločicama po meni...:-)

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Novembar 27, 2012, 01:22:11 pre podne »

meni je jasno ovo sto vi kazete, samo me bune oni komentari.. :) a inace, jasno mi je :)

Pa kazem ukljucis logiku, malo promislis, i sam ces ubrzo skapirati o cemu se radi..uvek ces oko sebe sretati ljude koji lupetaju gluposti, tako da navikni se na to, i produbljuj svoju informisanost da bi imao uspeha za dalje
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #23 poslato: Novembar 27, 2012, 01:04:11 pre podne »

meni je jasno ovo sto vi kazete, samo me bune oni komentari.. :) a inace, jasno mi je :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #22 poslato: Novembar 27, 2012, 12:51:37 pre podne »

A koliko traje ta napumpanost misica ? da ga ne pijem dzabe, da se ne napumpam odjednom i posle odjednom da splasnem :) i samo strije da mi se pojave,,, nije valjda da napumpanost traje samo u toku treninga ?


Malo logiku ukljuci i mislim da ces sam odgovoriti na ovo svoje pitanje.. Koji je to termin da splasnes :D Zasto bi splasnuo ? To je samo suplement koji je u 10% uspeha, obican ^pomagac^ koji ima odredjeni zadatak i to je sve.. Ne uzimas marsovsku vodicu ili nesto slicno pa ces zavrsiti nadut u toku tretmana,a kad prekines da budes kao zena koja se porodila sa strijama
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2012, 12:56:54 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #21 poslato: Novembar 27, 2012, 12:49:57 pre podne »

sta onda ovo znaci : "utiče na uvećanje ćelijskog volumena i obezbeĂ°uje bolju mišićnu pumpu" ? i uz NO moram da koristim whey ? i jel treba jos nesto ? a i citao sam neke komentare likova koji su koristili ovaj hotblood, kazu da im misici u toku treninga nabreknu i da kad su opusteni, tvrdi su ko kamen :)

I ja sam gledao kako mrmot zavija cokoladu u foliju :D
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #20 poslato: Novembar 27, 2012, 12:22:50 pre podne »

sta onda ovo znaci : "utiče na uvećanje ćelijskog volumena i obezbeĂ°uje bolju mišićnu pumpu" ? i uz NO moram da koristim whey ? i jel treba jos nesto ? a i citao sam neke komentare likova koji su koristili ovaj hotblood, kazu da im misici u toku treninga nabreknu i da kad su opusteni, tvrdi su ko kamen :)
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2012, 12:37:22 pre podne od strane Bifi_Gr » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #19 poslato: Novembar 26, 2012, 11:42:04 posle podne »

A koliko traje ta napumpanost misica ? da ga ne pijem dzabe, da se ne napumpam odjednom i posle odjednom da splasnem :) i samo strije da mi se pojave,,, nije valjda da napumpanost traje samo u toku treninga ?


Nema nikakve napumpanosti imaces bolji kik za trening i to je to...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #18 poslato: Novembar 26, 2012, 10:38:59 posle podne »

Zavisi kako ce kod tebe raditi reaktor koji si uzeo, razlicito ljudi reaguju. Traje do par sati. Kako to mislis da se napumpas pa da splasnes? Bitno ti je da ce ti tada biti bolja prokrvljenost misica i da ce svi osnovni suplementi doci na svoje mesto.
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #17 poslato: Novembar 26, 2012, 09:25:29 posle podne »

A koliko traje ta napumpanost misica ? da ga ne pijem dzabe, da se ne napumpam odjednom i posle odjednom da splasnem :) i samo strije da mi se pojave,,, nije valjda da napumpanost traje samo u toku treninga ?
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2012, 09:28:43 posle podne od strane Bifi_Gr » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #16 poslato: Novembar 26, 2012, 06:46:41 posle podne »

Samo pazi kada ga mućkaš u šejkeru jer hoće da eksplodira i sve se razleti pod pritiskom.A boja mu je poprilično jaka.

Hah preporucujem da ga ne muckas u sejkeru uopste osim ako je onaj sto se zavrce...to sa eksplodiranjem se meni desilo siznula sam :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Novembar 26, 2012, 02:54:31 posle podne »

Samo pazi kada ga mućkaš u šejkeru jer hoće da eksplodira i sve se razleti pod pritiskom.A boja mu je poprilično jaka.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Novembar 26, 2012, 11:21:27 pre podne »

Mozes i neposredno pre treninga ili u toku samog treninga...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 18 upita.