TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:35:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: clenbuterol i no reacotor da ili ne?  (Pročitano 8576 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #44 poslato: Novembar 26, 2012, 04:47:03 posle podne »

pio sam ranije tribulus, mada sta ce meni sa 19 godina :D u tim godinama je testosteron na najvisem nivou... inace stignem oko 5 obroka dnevno nekad 6 zavisi kakve su obaveze :)

e onda cepaj, sve je na tvojoj strani :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #43 poslato: Novembar 26, 2012, 03:31:04 posle podne »

pio sam ranije tribulus, mada sta ce meni sa 19 godina :D u tim godinama je testosteron na najvisem nivou... inace stignem oko 5 obroka dnevno nekad 6 zavisi kakve su obaveze :)

U tim godinama tribulus su samo bačene pare i ništa više.
Sreli se covek sa iskustvom i covek sa parama. Prvi se vratio kuci sa parama,a drugi sa iskustvom.  ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #42 poslato: Novembar 26, 2012, 03:29:31 posle podne »

pio sam ranije tribulus, mada sta ce meni sa 19 godina :D u tim godinama je testosteron na najvisem nivou... inace stignem oko 5 obroka dnevno nekad 6 zavisi kakve su obaveze :)

Stvarno ti ne treba. Kod zdrave, mlade osobe se u tom periodu ( 18. - 25. godine ) dostize pik hormona.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #41 poslato: Novembar 26, 2012, 02:42:22 posle podne »

pio sam ranije tribulus, mada sta ce meni sa 19 godina :D u tim godinama je testosteron na najvisem nivou... inace stignem oko 5 obroka dnevno nekad 6 zavisi kakve su obaveze :)

U tim godinama tribulus su samo bačene pare i ništa više.
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #40 poslato: Novembar 26, 2012, 02:38:14 posle podne »

pio sam ranije tribulus, mada sta ce meni sa 19 godina :D u tim godinama je testosteron na najvisem nivou... inace stignem oko 5 obroka dnevno nekad 6 zavisi kakve su obaveze :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #39 poslato: Novembar 26, 2012, 01:25:53 posle podne »

pio sam ranije ripped fuel extreme. Inace smo nesto raspravljali danas u teretani znam da je offtopic, ali cisto ovako pitanje, koja je najbolja kombinacija suplemenata za masu ? Inace ja sam reko klasicno prvo whey , bcaa, kreatin i no reaktor

obavezno dodaj multivitamin, omega moze a i ne mora ako koristish hladno cedjeno maslinovo ili laneno kao preliv, jedesh bademe i ribu, a tribulus je sjajna stvar, mozesh i njega da ubacish, samo ishrana je na prvom mestu, ne morash ni bcaa ako se kvalitetno i dovoljno hranish u 5-6 obroka dnevno, tako da aminokiseline uvek budu prisutne u krvotoku.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Novembar 26, 2012, 09:31:21 pre podne »

pio sam ranije ripped fuel extreme. Inace smo nesto raspravljali danas u teretani znam da je offtopic, ali cisto ovako pitanje, koja je najbolja kombinacija suplemenata za masu ? Inace ja sam reko klasicno prvo whey , bcaa, kreatin i no reaktor

evo teme gde sam to opisala....
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=152901.0

;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #37 poslato: Novembar 25, 2012, 04:25:53 posle podne »

pio sam ranije ripped fuel extreme. Inace smo nesto raspravljali danas u teretani znam da je offtopic, ali cisto ovako pitanje, koja je najbolja kombinacija suplemenata za masu ? Inace ja sam reko klasicno prvo whey , bcaa, kreatin i no reaktor

Osnova u većini slučajeva zavisi od finansija.Kada se lepo sredi i napuni frižider onda se sreĂ°uje suplementacija.U suštini to je Whey,bcaa,vitamini i minerali,omega 3 a posle u zavisnosti od cilja i finansija ide kreatin,NO,tribulus itd...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #36 poslato: Novembar 25, 2012, 02:49:24 posle podne »

Osnovna suplementacija dal je masa ili definicija u pitanju su whey, kreatin, aminokiseline, multivitamini i minerali, a ostatak zavisi od israne i treninga...
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #35 poslato: Novembar 25, 2012, 02:39:28 posle podne »

pio sam ranije ripped fuel extreme. Inace smo nesto raspravljali danas u teretani znam da je offtopic, ali cisto ovako pitanje, koja je najbolja kombinacija suplemenata za masu ? Inace ja sam reko klasicno prvo whey , bcaa, kreatin i no reaktor
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #34 poslato: Novembar 25, 2012, 01:00:36 pre podne »

Uzimao sam klenbuterol u 2 navrata, prvi put nije bilo nus pojava(osim drhrtanja ruku) ,drugi put je bilo i te kako.Srce mi je ubrzano radilo,nervoza... odustao sam posle 5-6 dana.Takodje da napomenem:nisam uzimao jake doze, 40-60mcg dnevno, tako da (upuceno ljudima koji nisu informisani) izbegavajte ga u sirokom luku.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #33 poslato: Novembar 24, 2012, 10:01:39 posle podne »

tek sam poceo da ga pijem tako da planiram da ga ostavim za kasnije posle defke

I ako već planiraš sagorevač idi postepeno sa jačinom tu prvenstveno mislim da ne uzmeš odmah najjače kako je to popularno kod mlaĂ°ih vežbača već kreni redom.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #32 poslato: Novembar 24, 2012, 09:55:33 posle podne »

Ok. Sagorevac i No reaktor mogu sadrzati kofein, pa da u ukupnoj dozi to bude vise nego sto treba, zato sam pitala.
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #31 poslato: Novembar 24, 2012, 09:35:47 posle podne »

tek sam poceo da ga pijem tako da planiram da ga ostavim za kasnije posle defke
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #30 poslato: Novembar 24, 2012, 09:18:46 posle podne »

MA clen znam da nije sup, isto kao i aas... Inace kad razmislim bolje cu da skinem sa nekim jacim sagorevacem..

Ok, mozes uzeti sagorevac ali prvo moras srediti ishranu, to je osnovno. A sta je sa No reaktorom?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.