TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:58:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: clenbuterol i no reacotor da ili ne?  (Pročitano 8578 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #14 poslato: Novembar 23, 2012, 05:27:24 posle podne »

Vase je da ih upozorite,a na njima da odluce.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Novembar 23, 2012, 04:29:10 posle podne »

Pričali mi ili ne stičem utisak da mnogi ipak ingnorišu naša upozorenja i idu svojim putem.A kada bude problema setiće se nas.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Novembar 23, 2012, 03:45:50 posle podne »

To zaboravih da kazem, mega doza kofeina u reaktoru plus klen- stvaljash svoje zdravlje na rulet, rad srca se extremno ubrzava, tahikardija i dehidratacija zagarantovane- pa ako zelish da se kockash sa samim sobom, izvoli, samo ne znam zarad chega, fit izgled i mishicavost se vrlo lako postizu konstantnim treningom i kvalitetnom ishranom i suplementacijom.

agree....
a dodatna opasnost ako osoba ima nekih problema sa srcem.  Ovo kažem jer su meĂ°u tim osobama itekako i mladi, koji probleme sa srcem vezuju samo za "matorce"...  imala sam jednu priču ovakvu nedavno, pa moram da kažem.  I još je momak duplirao doze.

Dakle NO - u propisanim dozama i za potpuno zdravu osobu.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #11 poslato: Novembar 23, 2012, 03:16:09 posle podne »

To zaboravih da kazem, mega doza kofeina u reaktoru plus klen- stvaljash svoje zdravlje na rulet, rad srca se extremno ubrzava, tahikardija i dehidratacija zagarantovane- pa ako zelish da se kockash sa samim sobom, izvoli, samo ne znam zarad chega, fit izgled i mishicavost se vrlo lako postizu konstantnim treningom i kvalitetnom ishranom i suplementacijom.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Novembar 23, 2012, 02:59:41 posle podne »

Skoro sam uzeo xpand i lepo vezbam, pre neki dan mi je drug dao klenbuterol kupio za sebe ali zbog problema ne moze da pocne da trenira i... Sada mene zanima da li bih smeo da kombinujem oba? Znam sta radi clenbuterol i no reactor pa me zanima necije misljenje?

neću ti reći ništa novo, ali što lepo ne središ ishranu i maksimalno urediš plan treninga, kasnije uzmeš neki dobar sagorevač koji ti neće oštetiti zdravlje i bićeš tip top za plažu....
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Novembar 23, 2012, 09:43:38 pre podne »

Nikako klenbuterol,a pogotovo ne sa bilo kojim NO reaktorom !
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #8 poslato: Novembar 23, 2012, 09:36:40 pre podne »

Pa sigurnije ti je, u svakom slucaju. On, na osnovu efekata koje izaziva, izgleda veoma primamljivo, ali uvek treba svoje zdravlje staviti na prvo mesto.
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #7 poslato: Novembar 23, 2012, 09:13:25 pre podne »

znaci bolje da mu ga sacuvam i vratim kada pocne... ;D  Hvala
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2012, 04:17:44 pre podne »

Bolje upecaj klena na nekom jezeru i baci ga na skaru i resi problem, mani se lekova  :o
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2012, 01:09:01 pre podne »

Ako vec lepo vezbash, shta ce ti klen?! To shto ga imash ne znachi da morash da ga pijesh, nanosi mnogo shtete a ne donosi nikakvu korist, salo se gubi kardio treningom i nikakav klen ti u tome ne moze pomoci, beskorisni atak na organizam, osobito srce- ako vec zelish da opteretish srce, uradi to velikim tezinama a eto ti 6 puta jacheg anabolichkog efekta od onog koje bi ti (mozda!) dao klen.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #4 poslato: Novembar 22, 2012, 09:32:57 posle podne »

Ako vec ides sa klenom pazi samo na doze, kada osetis da se navikavas uzimaj pre spavanja neki sirup za smirenje receptora, nemoj ici na neke nenormalne doze.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2012, 07:07:06 posle podne »

Klenbuterol je lek koji se koristi u terapiji astme, i samo u takvim slucajevima je preporucljiva njegova primena. Nije suplement iako se dosta cesto zloupotrebljava u sportu. Nezeljeni efekti idu sa sa simptomima tahikardije ( ubrzano lupanje srca ), glavobolje, nesvestice, preznojavanja, tremora, mišićne slabosti i agitiranosti ( nervoze)...Bolje pokusaj da sredis ishranu, i koristis samo No reaktor.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Novembar 22, 2012, 04:23:05 posle podne »

Klenbuterol zaobiĂ°i u svakom slučaju jer to nije suplement niti dobra stvar da se tek tako uzima.
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1 poslato: Novembar 22, 2012, 04:07:00 posle podne »

Skoro sam uzeo xpand i lepo vezbam, pre neki dan mi je drug dao klenbuterol kupio za sebe ali zbog problema ne moze da pocne da trenira i... Sada mene zanima da li bih smeo da kombinujem oba? Znam sta radi clenbuterol i no reactor pa me zanima necije misljenje?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.