TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397152 Teme od strane 25044 Članovi Poslednji član: KiaraMcKil

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 25, 2024, 12:25:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Uska ramena, mala kilaza, velika visina. HELP!  (Pročitano 8684 puta)
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #33 poslato: Novembar 28, 2012, 08:44:49 pre podne »

1. Jedi hidrate zdrave ujutru malo pre treninga i posle treninga

2. Pici sto jace sa tegovima,velike kilaze,pravilnu formu i kad god spustas teg 2-3 sekunde neka traje...

3. Pij puno vode.

4. Suplementacija whey ili gainer.

5. Redovan san od 8 h.

6. Ishranu ti je covek dole napisao pa cepaj i budi uporan,nemoze sve preko noci :D
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #32 poslato: Novembar 27, 2012, 04:07:34 posle podne »

Ubaci UH u obrok pre treninga. :)
Sačuvana
Insane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #31 poslato: Novembar 27, 2012, 12:18:21 posle podne »

Pozdrav , ja sam slicne telesne gradje kao i ti (bio) . Ja cu ti preporuciti ishranu koja je meni pomogla (bas dosta)
1. 5 JAJA + 100g ovsenih + 2dl mleka + omega 3 + daily formula + magnezijum u tabletama (magnezijum i ne moras) (mleka mozes i vise)
2. Tunjevina (konzerva jedna) + 200g pirinca + Povrce
3. Pilece belo meso 150g + povrce (sargarepa , kupus ) 
4. TRENING
5. 40g whey + 30g dex + 5g kreatin + Banana ili vise njih+ ako si u parama (bcaa , glutamin ) ako nemas nista od ovog (cokoladno mleko+banana)
6. Pilece belo meso 150g + 200g pirinca + povrce
7:250g Ella sira+50g lesnika
to ti dodje negde da kazemo sad oko 200g proteina , 300 grama uh ,100g masti i negde izmedju 2700 do 3000 kcal
ps.ne zelim izgovore ne mogu zbog skole da jedem na vreme  ja stavim u torbu pa nosim u skolu! nije sramota ! bitan je cilj!
mozda ces imati potrebu da ides malo cesce u wc prvih par dana , to ce sve proci kad udjes u fazon.Najmanje 2 litre vode dnevno , pozeljno bi bilo 4,5 ako pijes kreatin.Pozdrav nadam se da sam ti malo bar pomogao!  :)

svaka čast! lepo si ti to isplanirao i nadam se sproveo u delo :)

skrenula bih pažnju samo na to da ako je već masa u pitanju, da ne jedete konstantno istu hranu... raznolikost je ključ zdrave ishrane.  Ponekad jedite i neki kvalitetniji hleb, neku integralnu testeninu, leguminoze, grašak, kukuruz, kormpir, povrće raznoliko, više vrsta voća...  ima tu dosta interesantnih stvari
ne mora biti uvek piletina, može i crveno meso, može i riba


  Hvala Mighty,uzecu u obzir ovo sto si napisala . Pozdrav :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Novembar 27, 2012, 12:04:44 posle podne »

Pozdrav , ja sam slicne telesne gradje kao i ti (bio) . Ja cu ti preporuciti ishranu koja je meni pomogla (bas dosta)
1. 5 JAJA + 100g ovsenih + 2dl mleka + omega 3 + daily formula + magnezijum u tabletama (magnezijum i ne moras) (mleka mozes i vise)
2. Tunjevina (konzerva jedna) + 200g pirinca + Povrce
3. Pilece belo meso 150g + povrce (sargarepa , kupus ) 
4. TRENING
5. 40g whey + 30g dex + 5g kreatin + Banana ili vise njih+ ako si u parama (bcaa , glutamin ) ako nemas nista od ovog (cokoladno mleko+banana)
6. Pilece belo meso 150g + 200g pirinca + povrce
7:250g Ella sira+50g lesnika
to ti dodje negde da kazemo sad oko 200g proteina , 300 grama uh ,100g masti i negde izmedju 2700 do 3000 kcal
ps.ne zelim izgovore ne mogu zbog skole da jedem na vreme  ja stavim u torbu pa nosim u skolu! nije sramota ! bitan je cilj!
mozda ces imati potrebu da ides malo cesce u wc prvih par dana , to ce sve proci kad udjes u fazon.Najmanje 2 litre vode dnevno , pozeljno bi bilo 4,5 ako pijes kreatin.Pozdrav nadam se da sam ti malo bar pomogao!  :)

svaka čast! lepo si ti to isplanirao i nadam se sproveo u delo :)

skrenula bih pažnju samo na to da ako je već masa u pitanju, da ne jedete konstantno istu hranu... raznolikost je ključ zdrave ishrane.  Ponekad jedite i neki kvalitetniji hleb, neku integralnu testeninu, leguminoze, grašak, kukuruz, kormpir, povrće raznoliko, više vrsta voća...  ima tu dosta interesantnih stvari
ne mora biti uvek piletina, može i crveno meso, može i riba

Sačuvana
Insane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #29 poslato: Novembar 27, 2012, 10:12:57 pre podne »

Pozdrav , ja sam slicne telesne gradje kao i ti (bio) . Ja cu ti preporuciti ishranu koja je meni pomogla (bas dosta)
1. 5 JAJA + 100g ovsenih + 2dl mleka + omega 3 + daily formula + magnezijum u tabletama (magnezijum i ne moras) (mleka mozes i vise)
2. Tunjevina (konzerva jedna) + 200g pirinca + Povrce
3. Pilece belo meso 150g + povrce (sargarepa , kupus ) 
4. TRENING
5. 40g whey + 30g dex + 5g kreatin + Banana ili vise njih+ ako si u parama (bcaa , glutamin ) ako nemas nista od ovog (cokoladno mleko+banana)
6. Pilece belo meso 150g + 200g pirinca + povrce
7:250g Ella sira+50g lesnika
to ti dodje negde da kazemo sad oko 200g proteina , 300 grama uh ,100g masti i negde izmedju 2700 do 3000 kcal
ps.ne zelim izgovore ne mogu zbog skole da jedem na vreme  ja stavim u torbu pa nosim u skolu! nije sramota ! bitan je cilj!
mozda ces imati potrebu da ides malo cesce u wc prvih par dana , to ce sve proci kad udjes u fazon.Najmanje 2 litre vode dnevno , pozeljno bi bilo 4,5 ako pijes kreatin.Pozdrav nadam se da sam ti malo bar pomogao!  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Novembar 27, 2012, 09:13:27 pre podne »

Nemam problema sa apetitom, mogu dosta da pojedem cega god, ali opet, NISTA.
U teretanu cu morati da krenem, ishranu moram menjati, ali treba mi pomoc oko toga svega, dnevna ishrana kako da izgleda, sta koristiti whey, gain? HELP

a kako se sada hraniš, kad puno jedeš a ništa? šta je to što jedeš u toku dana?  da li treniraš?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #27 poslato: Novembar 26, 2012, 09:41:40 posle podne »

Nemam problema sa apetitom, mogu dosta da pojedem cega god, ali opet, NISTA.
U teretanu cu morati da krenem, ishranu moram menjati, ali treba mi pomoc oko toga svega, dnevna ishrana kako da izgleda, sta koristiti whey, gain? HELP

Zasto nam ne bi napisao kakva ti je ishrana trenutno, pa da vidimo sta moze da se promeni. Npr, za dorucak mozes jesti jaja i ovsene, ili neki sendvic sa piletinom, pa uzina ( neko voce - banane, jabuke...kostunjavo - lesnik, badem, indijski orah.. ), pa rucak neko meso salate obavezno, opet uzina i vecera ( riba, mladi sir, neko meso, povrce ). Mozes uzeti whey, ali je u svakom slucaju bolje da sredis ishranu, pa ako ni tada ne bude napretka, da krenes sa nekim gejnerom.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #26 poslato: Novembar 26, 2012, 06:42:42 posle podne »

Nemam problema sa apetitom, mogu dosta da pojedem cega god, ali opet, NISTA.
U teretanu cu morati da krenem, ishranu moram menjati, ali treba mi pomoc oko toga svega, dnevna ishrana kako da izgleda, sta koristiti whey, gain? HELP

Zato sto moras da jedes prave stvari odnosno ovo sto sam navela a uz to trening sa opterecenjem pa polako. Prvenstveno ishrana koja ce biti u 4-5 obroka dnevno i u svakom obroku proteini i UH osim vecere..Od suplementacije za pocetak mozes whey...
Sačuvana
help.me
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #25 poslato: Novembar 26, 2012, 06:24:06 posle podne »

Nemam problema sa apetitom, mogu dosta da pojedem cega god, ali opet, NISTA.
U teretanu cu morati da krenem, ishranu moram menjati, ali treba mi pomoc oko toga svega, dnevna ishrana kako da izgleda, sta koristiti whey, gain? HELP
Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #24 poslato: Novembar 26, 2012, 02:56:30 posle podne »

znadem, samo se malo saljim  :P
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #23 poslato: Novembar 26, 2012, 02:42:21 posle podne »

ja je ne bi vredjo' da sam na vasem mestu, gle kolke bicepse ima  :o  :P

Ma nije me niko uvredio samo se ne kapiramo :D ;)
Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #22 poslato: Novembar 26, 2012, 02:35:27 posle podne »

ja je ne bi vredjo' da sam na vasem mestu, gle kolke bicepse ima  :o  :P
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #21 poslato: Novembar 26, 2012, 02:34:27 posle podne »



Ne ne nisam tebi rekla vec sam prokomentarisala post od @kilokilo

Ma kapiram, ali mislio sam da si se uvredila za ono ^Ona^,a to sam ja rekao :) Mozda nisam tako trebao da se izrazim, jeste malo bzv, svako ima svoje ime :)

Ne u pitanju je post koji se nadovezuje na tvoj, opusteno ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #20 poslato: Novembar 26, 2012, 02:28:26 posle podne »



Ne ne nisam tebi rekla vec sam prokomentarisala post od @kilokilo

Ma kapiram, ali mislio sam da si se uvredila za ono ^Ona^,a to sam ja rekao :) Mozda nisam tako trebao da se izrazim, jeste malo bzv, svako ima svoje ime :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #19 poslato: Novembar 26, 2012, 02:26:06 posle podne »

Treba da jedes ribu, piletinu, govedinu, jaja, mlecne proizvode, integralni pirinac, krompir, ovsene pahuljice, povrce...

Ujutru obavezno proteini i UH, za veceru proteini ne dzem i hleb...
Ti si ozbiljna??? Da li si videla koliko decko ima kila i ti mu takvu ishranu preporucujes?

Pa sta da mu preporuci ? Zlatiborac i Prasetinu ? :D
Sve je ona dobro rekla,samo moramo da mu kazemo da kolicinski treba mnogo da jede,jer je verovatno ektomorf,pa ima prob da se ugoji,zato sine i kad ne mozes jedi na silu,ali kvalitet, nemoj da se trujes dzemovima i ostalim stvarima,bolje poruckaj meso sira i legni da spavas,kakav dzem sa pola hleba hah a :D
Sta fali prasetini? Ne razumem, da neko preporucuje INTEGRALNI pirinac sta fali obicnom belom? I to njemu koji ima 60kg,  mozda eventualno moze da podigne sipku na bendzu, kontam da mu je brz metabolizam do jaja, da mu sve sprzi sto pojede, a ona mu dala ishranu za lika koji hoce sa 90 na 95 kg da se  ugoji sa sto manje masti da nabaci, sta u ujutru UH uvece proteini?????? Za njega ceo dan UH jer ne vidim nikakvu vajdu ne jesti UH ceo dan. sa takvom kilazom i takvim metabolizmom, uostalom nek` proba sve pa ce videti. Takva ishrana je ok i super, ali ne za njega treba uzeti sve cinjenice u obzir, zato se i trazi na ovom forumu visina tezina kolko dugo ide u teretanu itd.

Ona? Ja imam ime! Zasto se bilo sta integralno preporucuje da li znas, nevazno dal je pirinac, testenina, hleb ? Sta ne razumem dobice vise mase ako to bude beli a ne integralni?? Ja sam navela koje namirnice da mu budu prioritet u ishrani nisam mu dala ishranu za ceo dan. Ujutru sam rekla da umesto sendvica ubaci slozene UH i proteine a za veceru bezobzira sto zeli masu da ne jede dzem i hleb vec proteine i ja ne vidim koji ti problem sa tim sto sam rekla imas??

Polako Mirjana ja sam te branio, Ona je trece lice jednine, nisam hteo time da te uvredim, procitaj lepo :)

Ne ne nisam tebi rekla vec sam prokomentarisala post od @kilokilo
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.