TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:55:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sumeci Kreatin (Biotech)  (Pročitano 16081 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #57 poslato: April 14, 2008, 09:26:50 posle podne »

bracki kasnis 2mjeseca, haha

hahah :D :D pogle stvarno :D covek pojeo vec 100 sarmi ... boze mili gde sam ja ovo iskopao :o :D
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #56 poslato: April 14, 2008, 08:16:45 posle podne »

a shta je tu dobro ??

mislim za mishic ... ok ako cesh je praviti sa pilecim belim ili neko chisto meso .. ali ZNA se shta je SARMA :D :D





haha, narawno.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #55 poslato: April 14, 2008, 01:12:14 posle podne »

bracki kasnis 2mjeseca, haha
Sačuvana
two more...no matter what...!
Lokk1
Gost
« Odgovor #54 poslato: April 14, 2008, 11:51:03 pre podne »

a shta je tu dobro ??

mislim za mishic ... ok ako cesh je praviti sa pilecim belim ili neko chisto meso .. ali ZNA se shta je SARMA :D :D

Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #53 poslato: Februar 22, 2008, 11:38:09 posle podne »

znam da je prekasno za bilo kakvo ukljucivanje u diskusije ali mi nikako nije moglo promaci mesanje sarme sa drugim mnogo stetnim stvarima kao sto su cigarete, alkohol ...
Ja, kao poklonik zdrave ishrane, treninga, pravilne i dozirane suplementacije ne mogu da shvatim da se sarma svrsta medju cigare i alkohol.
sarma=kupus+mleveno meso+luk+zacini, zivo me zanima sta je tu lose?!
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #52 poslato: Februar 06, 2008, 12:21:33 pre podne »

 8) 8) 8)

Ma batali taj biotech sumeci ,i uzmi neki konkretan kreatin i umesto tih amino,sledeci put uzmi neki whey.
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #51 poslato: Februar 05, 2008, 09:59:44 pre podne »

Fala bogu da neko predje preko nesporazuma na normalan nacin...ajde sad da slavimo i da se vratimo topicu...

Sta je uopste poenta sumecjeg ne kapiram...

Ideja bese da se lakse apsorbuje i da se pomogne ljudima koji imaju stomacnih tegoba kada koriste prah. Opet provereno sto se toga tice, drugar imao problema s stomakom kad je konzumirao prah, kada je presao na Sci Pump FX problemi nestali, medjutim sada koristi KreatiM pa takodje nema tih tegoba. Ko voli nek izvoli :)
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #50 poslato: Februar 04, 2008, 01:16:12 posle podne »

Fala bogu da neko predje preko nesporazuma na normalan nacin...ajde sad da slavimo i da se vratimo topicu...

Sta je uopste poenta sumecjeg ne kapiram...
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #49 poslato: Februar 04, 2008, 08:27:36 pre podne »

ma nema frke...nisu mi se chitali cijeli postovi kilometarski,jbg trebas da ponovis nekome nesto vise puta da ukapira.
Sto se tice photoshopa...ne vjerujem da to odje iko radi..valjda je cilj da se da kritika na sliku tj tijelo?
Ok uglavnom da se vratimo temi...shumeci kreatin...nikad probao i nikad necu...ali citao sam negativne kritike,stick to the powder
Sačuvana
two more...no matter what...!
Nitro
Gost
« Odgovor #48 poslato: Februar 04, 2008, 07:15:59 pre podne »

Moje znanje cje biti pretoceno u delo potpuno kada zavrsim ovo sto hocju i pre toga slike nezelim da postujem,to je moja stvar.. Ja nisam rekao da si ti nesto pogresno rekao,iako ti je trebalo 10 postova da provalis sta je lupio lik za saharozu a onda si cak quotovao markonija,jednostavno sam pokusao da scratim vas endless argue ali ocigledno da sam ga produzio..kazem,opet nisam rekao da si ti nest netacno rekao ali za ono ''neznate sta pricate je '' zbog toga sto se ovde konstanto traze slike,slike nisu merilo nichega...jel ste danas ljudi culi eventualno za photoshop,ili eventualno nesto jos bolje?evo moja bivsha je sa tim umela da se igra tako dobro da ste bez ikakve sumnje mogli da imate telo kolmana na vashoj faci..mislim da bi trebali da iskulirate?Inache tebrex ako cjemo vec da se vredjamo na tako niske vode,nemoj da se mnogo naprezesh kao na toj i da se nerviras explodiracjes..
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #47 poslato: Februar 04, 2008, 12:11:03 pre podne »

Sarcev je rekao da prosti Uh mogu u toku i neposredno posle treninga ,i rekao je da je za to najbolji maltodextrin,dex itd.... inace borise  ''dobra je za misicnu masu'' nelupetaj gluposti pls ovo kad cujem padne mi mrak na oci...ona samo pomaze da se ono sto je ostalo u pwm pre deponuje...inache ni ti ni spartak ocigledno neznate sta pricate tako da bolje iskulirajte oboje..postaje spam post nikad gori...

pametnjakovicu sto sam ja to rekao pogresno pa neznam sto pricam?
Daj i ti tvoje slike pa da vidimo tvoje znanje pretoceno u djelo?
Nego na ovom forumu neki clanovi nisu navikli da ih neko ispravi kad bache bombu.Sujeta je cudo
Sačuvana
two more...no matter what...!
Nitro
Gost
« Odgovor #46 poslato: Februar 03, 2008, 07:55:47 posle podne »

Da izvinjavam se mislio sam i na delimicno popunjavanje glikogena,ali sam zaboravio da napisem...ali samim tim sto je glikogen vracjen protein cje da se deponuje brze u suprotnom bi bio iskoriscjen u energetske svrhe tako da sam i na to mislio kad sam reko ali evo nema veze...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #45 poslato: Februar 03, 2008, 07:46:32 posle podne »

to jeste
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M_A_E_S_T_R_O
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

TWISTED

« Odgovor #44 poslato: Februar 03, 2008, 07:46:09 posle podne »

dextroza nece popuniti odmah glikogenske depoe ,  to je duzi proces , npr konzumiranje dextroze nakon treninga dovesce do popune glikogenskih depoa 16% vise nego kada bi uzeli samo vodu
I iritiranje pankreasa da dodajem zaboravih.Naravno postoje mnogo efikasniji obliic od dextroze....maltodex,vitargo
ali su zato skuplji :-\
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #43 poslato: Februar 03, 2008, 07:43:02 posle podne »

dextroza nece popuniti odmah glikogenske depoe ,  to je duzi proces , npr konzumiranje dextroze nakon treninga dovesce do popune glikogenskih depoa 16% vise nego kada bi uzeli samo vodu
I iritiranje pankreasa da dodajem zaboravih.Naravno postoje mnogo efikasniji obliic od dextroze....maltodex,vitargo
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 18 upita.