TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:38:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mrsavljenje uz sagorevac  (Pročitano 13515 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Januar 08, 2013, 11:23:39 pre podne »

Polako Misko nije baš animal za svakoga.Ja jesam o njemu pisao da ga smatram najkompleksnijim na našem tržištu i da uz sreĂ°enu ishranu extra topi masti,ali nikako ga ne preporučujem nekome ko tek ulazi u celu ovu priču i početnik je.
Razlog tome je što cuts ima jako puno stimulansa samo kofeina oko 200mg što je dosta i može prouzrokovati nesanicu,glavobolje,nervozu itd..ali to opet zavisi od osobe.Zato savetujem da se uvek krene od slabijih a ne od najjačih.
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #14 poslato: Januar 08, 2013, 02:13:29 pre podne »

Sto bi Zoltan negde napisao, najbolji sagorevaci su "Animal Cut", kostaju negde oko 6.000dinara. Kada uzimas sagorevace, sto ja znam a ne znaci da je ispravno misljenje, a neko od strucnjaka ce me ovde ispraviti, nema belog hleba, jaja, masne hrane, ne smes nikako da pijes guaranu, kafu, gazirane sokove, mozes da pocnes da se treses, to je valjda ona reakcija losa. Uz svo to tvoje treniranje, naravno potreban je i cardio trening. Pozdrav i sve najbolje ! :)
« Poslednja izmena: Januar 08, 2013, 02:16:25 pre podne od strane misko.manifest » Sačuvana
SHOLE555
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #13 poslato: Januar 07, 2013, 09:13:17 posle podne »

A jel moze neko da ostavi neki nedeljni plan, odprilike, dorucak rucak vecera, sta jesti? Kako kombinovati?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 28, 2012, 02:35:53 posle podne »

Ubaci old school tech house pesmu koja je izmedju 130-135 bpm i upravljaj srcani otkucaj po ritmu pesme,i neces pogresiti za kardio ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Decembar 28, 2012, 02:28:28 posle podne »

vodi računa o tome da ti broj srčanih otkucaja u minuti bude izmeĂ°u 131 i 151  - izračunala sam po tvojim godinama okvirno.
Nikako previsok intenzitet jer pri višim intenzitetima se troše šećeri - ugljeni hidrati. Masti su na meti pri srednjem intenzitetu.
Sačuvana
PG_decak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #10 poslato: Decembar 27, 2012, 08:57:02 posle podne »

Ne znam koji mi je procenat masti, imam 115 kg a visok sam 190. Pa kad sam na traci obicno brzo setanje 5.5 - 6 pod nagibom 7+
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Decembar 26, 2012, 03:52:27 posle podne »

Složila bih se sa gore navedenim za ishranu, samo još da ti odgovorim na pitanje u vezi sagorevača:

1) ima smisla samo uz korigovanu ishranu i trening
2) sagorevači nisu štetni, osim nekih jačih koji nisu preporučljivi za osobe sa povišenim krvnim pritiskom, srčanim problemima, problemima sa štitnom žlezdom i dr.
3)  l karnitin uz aerobni trening, je za početak ok, npr Scitec Carni FX u kesicama, ili Biotech L carntine chrome tečni. Nisu mnogo skupi.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Decembar 26, 2012, 03:27:24 posle podne »

Da stavimo na stranu sad trening uz takvu ishranu nije ni cudo sto nemas rezultata..Dorucak je jako vazan obrok i ne preskaci ga..Imaj 4-5 obroka pretezno proteinskih (riba, belo meso, jaja) i UH ( ovsene pahuljice, pirinac, krompir)..Jedi dosta povrca, pij dosta tecnosti. Moras da znas da treba cesce da jedes i to pravu hranu da bi ubrzao metabolizam...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2012, 08:56:40 pre podne »

Koliko imas kilograma,koji procenat masti ,kojim intezitetom radis kardio trening?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2012, 12:40:47 pre podne »

Pa idem 4 puta nedeljno prvi dan grudi, biceps i traka(20-40 min), drugi dan noge, treci dan ramena i opet traka, cetvrti triceps i ledja i eliptik(20-40 min), a ishrana pa obicno preskocim dorucak, za rucak obicno hleba, mesa, povrca, krompir, vecera sendvic.

Nece tebi nijedan sagorevac pomoci, umesto tih 4000 din sto imas fond za sagorevac ulozi u meso i rasclani na bar 4 obroka,ti si usporio jako metabolizam cim preskaces dorucak,zato ti je telo usporeno i puno masnih naslaga, dok ne poguras telo da bude u aktvnom metabolizmu sa 4+ obroka manjih, nema vajde
Sačuvana
PG_decak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2012, 12:26:08 pre podne »

Pa idem 4 puta nedeljno prvi dan grudi, biceps i traka(20-40 min), drugi dan noge, treci dan ramena i opet traka, cetvrti triceps i ledja i eliptik(20-40 min), a ishrana pa obicno preskocim dorucak, za rucak obicno hleba, mesa, povrca, krompir, vecera sendvic.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2012, 12:15:15 pre podne »

Neces ni smrsati ako ne sredis ishranu. Nema potrebe da kupujes sagorevac jer ti bez sredjene ishrane on nista nece znaciti. Napisi kakva ti je ishrana trenutno i kakvi su ti treninzi?
Sačuvana
PG_decak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #3 poslato: Decembar 26, 2012, 12:13:09 pre podne »

Pa ishrana mi je da ne pazim na to sta jedem. Pa da nije iznad 4000 din.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2012, 12:01:16 pre podne »

1.Niko ti ne moze reci kakve izmene da uvedes dok ne napises kakva ti je ishrana.
2.Sta za tebe znaci ''preskup"?
3.Sporedni efekti se ence javiti ako koristis suplement u preporucenim dozama i prema preporuci proizvodjaca.
Nema na cemu.
Sačuvana
PG_decak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #1 poslato: Decembar 25, 2012, 11:55:50 posle podne »

Pa kao prvo koji sagorevac bih trebao da koristim a da nije preskup, kakve izmenene bih trebao da da uvedem u ishrani? Tri meseca je proslo od kad sam krenuo u teretanu, i nisam smrsao puno jer ne vodim dovoljno racuna o ishrani. Koji su sporedni efekti sagorevaca? I da napomenem da imam 18 godina.
Hvala unapred. :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.