TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:46:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mrsavljenje uz sagorevac  (Pročitano 13514 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Februar 12, 2013, 10:11:49 pre podne »

Pazimo ! Trening = Protein, Kazein, Sagorevac, Dekstroza ! Lepota i divota ! + Dijeta = USPEH ! <3

sve to stoji... samo sa dekstrozom obazrivo... možda samo malo posle treninga ili je čak izbaciti ;)
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #29 poslato: Februar 12, 2013, 12:54:47 pre podne »

Pazimo ! Trening = Protein, Kazein, Sagorevac, Dekstroza ! Lepota i divota ! + Dijeta = USPEH ! <3
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: Februar 11, 2013, 09:24:16 pre podne »

Trebas biti obazriv i sa unosom kofeina,ne preporucujem vise od 300 mg dnevno.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Februar 11, 2013, 09:22:41 pre podne »

Ako ti se vrti u glavi smanji dozu, obavezno!

to što ti se spava može biti iz više razloga, kofein je samo stimulans, na neki način i možeš postati ovisnik o kofeinu ako ga redovno konzumiraš ali to ti nikako ne bih preporučila.

Dakle kreni postepeno sa dozama!!
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #26 poslato: Februar 11, 2013, 02:38:08 pre podne »

Drug je, dobio suljeve, ne zna se da li je od toga. Popio je tacno 99 tableta ! Ja pijem twin labove, jednu ujutru pred skolu na prazan stomak, "podigne" me, dve pred trening (pola sata) i to je to. Mnogo mi pomaze i dijeta i tablete, jer imaju kofein u sebi i raspolozeniji sam za trening, nesto i ne deluju jako na mene, znojim se ali sam super ! Oko preterivanje sa dozama cisto da objasnim pojedincima koji su kao ja:
Popio sam jednu ujutru, 3 pred trening, kad sam krenuo na trcanje toliko mi se vrtelo u glavi, da sam sto brze poceo da trcim da nestane dejstvo, i nestalo je ! Sad sam nedelju dana pauzirao sa dijetom, 18-i rodjendan, pa sam morao ! Kad ne popijem tabletu, cesto mi se spava i ne mogu bas da postignem isto ! Cudo ili samo nedostatak kofeina u telu !? Pozdrav ! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Februar 09, 2013, 12:32:26 posle podne »

Hvala na odgovoru :) ali, da li njega mogu koristiti i zene, mislim na animal cuts?

Animal cuts-a trenutno nema u prodaji... inače sam protivnik da ga koriste žene, Kozma je već rekao i ja se slažem sa tim.
Kod devojaka je vrlo popularan Unidyne Universalov sagorevač tako da ako želiš dobar sagorevač uzmi njega.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Februar 09, 2013, 12:25:41 posle podne »

Hvala na odgovoru :) ali, da li njega mogu koristiti i zene, mislim na animal cuts?

Mogu,ali ne bih ga baš preporučio sem ako nije takmičarka u pitanju jer suviše je jak i ima puno stimulansa.Ako još na to dodamo da u jednoj kesici ima puno tableta koje odjednom treba progutati to je problem i nama muškima.Za žene je ipak L karnitin i tome slično.

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #23 poslato: Februar 08, 2013, 05:58:47 posle podne »

Mogu.  :)
Sačuvana
believe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 86


« Odgovor #22 poslato: Februar 08, 2013, 04:57:20 posle podne »

Hvala na odgovoru :) ali, da li njega mogu koristiti i zene, mislim na animal cuts?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Februar 08, 2013, 10:26:58 pre podne »

Lipo 6 ili Animal cuts?


Ukoliko se misli na kompleksnost preparata onda glasam uvek za animal cuts.Zaista je neprikosnoven.
Sačuvana
believe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 86


« Odgovor #20 poslato: Februar 06, 2013, 05:58:35 posle podne »

Lipo 6 ili Animal cuts?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Januar 09, 2013, 05:13:22 posle podne »

Moj drug, Zoltane, ima previse sala, na stomaku mu preliva bukvalno preko farmerica, na rukama, sada je bas uzeo "animal cuts", a u teretanu ide nekih 2,3meseca okvirno. Znam da samo pije vodu i da krece da pije valjda bas od danas, bas mi je pokazivao pakovanje i da nema deklaracije na srpskom jeziku, sto je za mene bilo cudno. Pozdrav ! :)

Zoltan je već rekao za cuts, ako možeš uputi ga za početak na suplemente tipa L karntin - npr Scitec Carni FX, Biotech L karnitin hrom... to je mnogo blaže i za početak je ok.   Cuts je zaista jako jako agresivan!

Ako je i cuts uzeo, svejedno, time nije rešio problem. Mora ishrana da se koriguje i to ne naglo nego postepeno. Možda bi mogao da uradi i analizu krvne slike, ako je tako gojazan...
Najvažnije je da tu bude odlučan da promeni situaciju.  A mi mu naravno možemo pomoći u tome i uputi ga na nas slobodno
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Januar 09, 2013, 10:01:09 pre podne »

To je greška po meni jer jako malo vežba i samo da je regulisao ishranu bilo bi rezultata a ne odmah na cuts.Ali razumem ja da ljudi nemaju strpljenja vec bi sve odmah preko noci da postignu.Dobro je da u toj brzini tvoj drug nije uzeo klen ili nešto još gore jer i to se dešava.Šta je tu je,kada već pije neka se pridržava svih pravila ishrane,treninga...i daće rezultate.
Što se deklaracije tiče to na Srpskom nije toliko bitno koliko je važno da je suplement ispravan.
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #17 poslato: Januar 09, 2013, 04:11:01 pre podne »

Moj drug, Zoltane, ima previse sala, na stomaku mu preliva bukvalno preko farmerica, na rukama, sada je bas uzeo "animal cuts", a u teretanu ide nekih 2,3meseca okvirno. Znam da samo pije vodu i da krece da pije valjda bas od danas, bas mi je pokazivao pakovanje i da nema deklaracije na srpskom jeziku, sto je za mene bilo cudno. Pozdrav ! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Januar 08, 2013, 05:24:03 posle podne »

A jel moze neko da ostavi neki nedeljni plan, odprilike, dorucak rucak vecera, sta jesti? Kako kombinovati?

plan ishrane nije šablon za svaku osobu, da bi to znali moramo znati mnogo više detalja o tebi, tvoje godine, težina, visina, kako treniraš, da li imaš nekih zdravstvenih problema, kalorijska potrošnja, posao, stil života....  

u svakom slučaju na podforumu ishrana ćeš pronaći već dosta sličnih tema o kojima smo puno pisali...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.