TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 03:39:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mala Pomoc  (Pročitano 11045 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #50 poslato: Februar 09, 2013, 07:55:54 posle podne »

Ma ne treba mu vitamin c ni za sta...nije on esencijalan da bi se suplementirao sa njim. ;) Bolje da uzme Mg ili D3 ili neki drugi bitiniji mineral ili vitamin...

Ne slazem se sa tim,ali nebitno svako ima pravo na razmisljanje, meni je vit c uvek bitan u zivotu.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #49 poslato: Februar 09, 2013, 07:18:07 posle podne »

Ma ne treba mu vitamin c ni za sta...nije on esencijalan da bi se suplementirao sa njim. ;) Bolje da uzme Mg ili D3 ili neki drugi bitiniji mineral ili vitamin...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #48 poslato: Februar 09, 2013, 04:18:56 posle podne »

sta je bolje dase uzme u kombinaciji sa omega 3...Vitamin c ili onaj vitaminsko mineralni komples koji sadrzi sve?

Vit c posebno jer je jeftin, i multivit posebno jer tu ima male doze vit c, znaci pazaris oba.
Sačuvana
BaneMajstor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #47 poslato: Februar 09, 2013, 03:19:52 posle podne »

sta je bolje dase uzme u kombinaciji sa omega 3...Vitamin c ili onaj vitaminsko mineralni komples koji sadrzi sve?
« Poslednja izmena: Februar 09, 2013, 03:25:42 posle podne od strane BaneMajstor » Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #46 poslato: Februar 05, 2013, 07:15:49 posle podne »

pivski kvasac nemas u ponudi pansporta  :) a ove sto sam preporucio, piju se 1 dnevno, ali mozes i 2  e sad, ne znam koja je doza tacno... jbt,  ja sam sa mojih 43 cm ruke, sa skromnim suplementima i takvom hranom, zkroz zadovoljan!  ;D
Sačuvana
BaneMajstor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #45 poslato: Februar 05, 2013, 06:38:19 posle podne »

MightyMO.tvoje misljenje sto se tice kofeina i jos me zanima da li je moguce mesati whey sa l-glutaminom i koliko tableta onog pivskog kvasca moze da se popije u toku dana :)
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #44 poslato: Februar 05, 2013, 03:24:14 posle podne »


Kaze da je imao 21inch msm zabole me stvarno da li lagao ili ne ali eto :) Msm jedini je on lik kome verujem od svih bb-ova gura, mastera itd :D Kaze da je bio natural tu 10 god vezbanja :)
Edit evo jos jedna
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #43 poslato: Februar 05, 2013, 03:06:07 posle podne »


Ma pomesao je tip, sve preko 100 mg(sto je ponovo velika doza)ali ajde recimo za nas sportiste 50-100 mg,mada moze i manje,nista nam nece biti..Sve preko 100 mg ide u cevovod ispod sahta,i opterecuje se telo bzv..i bacaju se parice

U pravu, si pogresio sam za 300, ali i dalje mislim da je 150-200mg optimum. b12 i b3 ... njih mozes koliko hoces.. niacin se takodje koristi kao lek protiv depresije.. b1 pomaze da se pretvaraju UH u glukozu.. itd.

Leroy Colbert, prvi covek koji je presao 50cm u obimu ruke, je izdvojio 3 najbitnije stvari za bb. Protein, enzime i kompleks vitamina b. Mislim da je on rekao 100-200mg. Naravno, 200mg je broscience ali kad saznas sta koji b vitamin 'radi' sigurno ces vise obracati paznju na njih.


Pa sigurno nije preso pola metra ruke sa vitaminom b, hahaha, ko predje pola metra ruke,a ima body fat koliko toliko dobar,da nije medo brundo, zna se da je na bocku..jer retko ko,u vecini slucajeva niko, nema taj genetski potencijal da predje pola metre ruke u natural mode-u, a te price za enzime i vitamine,krkao sam vitamine i jabuke i bio veliki i jak su za malu decu i za marketing.


Hmm.. Ne znam se za ruke oko pola metra, mislim da je moguce bez aas ali treba tu raditi jaaaakoo puno i imati genetiku iza sebe naravno :) Nesto je kolko se secam Greg Valentino pricao da je bez aas imao 21inch ruke, kao vezbao je preko 10 godina, i onda je krenuo sa aas i napravio cudo, e sad jos je dosta njih govorilo da je moguce ali ko zna :)

Da ,moguce je,ali na koju formu ? Ispod 10% body fat-a i ruka isechena do koske na pola metra u natural nacinu, to su bajke,mada mozda bolje reci i basne..to je nemoguce uraditi, moze se dobiti vodeni izgled ruke i preko pola metra,na 120 kg tezine,ali kome to treba u zivotu
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #42 poslato: Februar 05, 2013, 03:00:49 posle podne »


Ma pomesao je tip, sve preko 100 mg(sto je ponovo velika doza)ali ajde recimo za nas sportiste 50-100 mg,mada moze i manje,nista nam nece biti..Sve preko 100 mg ide u cevovod ispod sahta,i opterecuje se telo bzv..i bacaju se parice

U pravu, si pogresio sam za 300, ali i dalje mislim da je 150-200mg optimum. b12 i b3 ... njih mozes koliko hoces.. niacin se takodje koristi kao lek protiv depresije.. b1 pomaze da se pretvaraju UH u glukozu.. itd.

Leroy Colbert, prvi covek koji je presao 50cm u obimu ruke, je izdvojio 3 najbitnije stvari za bb. Protein, enzime i kompleks vitamina b. Mislim da je on rekao 100-200mg. Naravno, 200mg je broscience ali kad saznas sta koji b vitamin 'radi' sigurno ces vise obracati paznju na njih.


Pa sigurno nije preso pola metra ruke sa vitaminom b, hahaha, ko predje pola metra ruke,a ima body fat koliko toliko dobar,da nije medo brundo, zna se da je na bocku..jer retko ko,u vecini slucajeva niko, nema taj genetski potencijal da predje pola metre ruke u natural mode-u, a te price za enzime i vitamine,krkao sam vitamine i jabuke i bio veliki i jak su za malu decu i za marketing.


Hmm.. Ne znam se za ruke oko pola metra, mislim da je moguce bez aas ali treba tu raditi jaaaakoo puno i imati genetiku iza sebe naravno :) Nesto je kolko se secam Greg Valentino pricao da je bez aas imao 21inch ruke, kao vezbao je preko 10 godina, i onda je krenuo sa aas i napravio cudo, e sad jos je dosta njih govorilo da je moguce ali ko zna :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #41 poslato: Februar 05, 2013, 02:55:57 posle podne »


Ma pomesao je tip, sve preko 100 mg(sto je ponovo velika doza)ali ajde recimo za nas sportiste 50-100 mg,mada moze i manje,nista nam nece biti..Sve preko 100 mg ide u cevovod ispod sahta,i opterecuje se telo bzv..i bacaju se parice

U pravu, si pogresio sam za 300, ali i dalje mislim da je 150-200mg optimum. b12 i b3 ... njih mozes koliko hoces.. niacin se takodje koristi kao lek protiv depresije.. b1 pomaze da se pretvaraju UH u glukozu.. itd.

Leroy Colbert, prvi covek koji je presao 50cm u obimu ruke, je izdvojio 3 najbitnije stvari za bb. Protein, enzime i kompleks vitamina b. Mislim da je on rekao 100-200mg. Naravno, 200mg je broscience ali kad saznas sta koji b vitamin 'radi' sigurno ces vise obracati paznju na njih.


Pa sigurno nije preso pola metra ruke sa vitaminom b, hahaha, ko predje pola metra ruke,a ima body fat koliko toliko dobar,da nije medo brundo, zna se da je na bocku..jer retko ko,u vecini slucajeva niko, nema taj genetski potencijal da predje pola metre ruke u natural mode-u, a te price za enzime i vitamine,krkao sam vitamine i jabuke i bio veliki i jak su za malu decu i za marketing.


Ti sad nagadjas da li su za malu ili malo vecu decu... rekoh ti, saznaj sta koji b vitamin 'radi' i bice ti jasnije.. naravno da nece vitamin da povecava obim ruke :D

Ja znam sta koji vitamin radi,ucio sam u skoli a i posle prosirio saznanja, ali extremne doze tog vitamina B uticace na tvoj smrad, i ici ces da pisas na pola sata jer doza preko 200 mg je nebulozna,i telo ce 2/3 toga da odbaci.. A i krug delovanja vitamina B je mnogo veci od uticaja na nas vezbace..Prema tome ako nije neka prevelika DEFKA u pitanju, minimalne doze vitamina B su itekako dovoljne,jer se ostalo unosi preko jakih namirnica..u svakoj jacoj namirnici ima u izobilju vitamina B..ako se krece sa jakom dijetom, e tad je druga prica, u aminal paku cini mi se da ima oko 180 mg, sto je i vise nego dovoljno ,u onom ISS kojeg nema vise oko 100 mg itd..ovi ostali multivit kompplexi mnogo mnogo manje visestruko.. pa im nista ne fali :D
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #40 poslato: Februar 05, 2013, 02:35:32 posle podne »


Ma pomesao je tip, sve preko 100 mg(sto je ponovo velika doza)ali ajde recimo za nas sportiste 50-100 mg,mada moze i manje,nista nam nece biti..Sve preko 100 mg ide u cevovod ispod sahta,i opterecuje se telo bzv..i bacaju se parice

U pravu, si pogresio sam za 300, ali i dalje mislim da je 150-200mg optimum. b12 i b3 ... njih mozes koliko hoces.. niacin se takodje koristi kao lek protiv depresije.. b1 pomaze da se pretvaraju UH u glukozu.. itd.

Leroy Colbert, prvi covek koji je presao 50cm u obimu ruke, je izdvojio 3 najbitnije stvari za bb. Protein, enzime i kompleks vitamina b. Mislim da je on rekao 100-200mg. Naravno, 200mg je broscience ali kad saznas sta koji b vitamin 'radi' sigurno ces vise obracati paznju na njih.


Pa sigurno nije preso pola metra ruke sa vitaminom b, hahaha, ko predje pola metra ruke,a ima body fat koliko toliko dobar,da nije medo brundo, zna se da je na bocku..jer retko ko,u vecini slucajeva niko, nema taj genetski potencijal da predje pola metre ruke u natural mode-u, a te price za enzime i vitamine,krkao sam vitamine i jabuke i bio veliki i jak su za malu decu i za marketing.


Ti sad nagadjas da li su za malu ili malo vecu decu... rekoh ti, saznaj sta koji b vitamin 'radi' i bice ti jasnije.. naravno da nece vitamin da povecava obim ruke :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #39 poslato: Februar 05, 2013, 02:26:41 posle podne »


Ma pomesao je tip, sve preko 100 mg(sto je ponovo velika doza)ali ajde recimo za nas sportiste 50-100 mg,mada moze i manje,nista nam nece biti..Sve preko 100 mg ide u cevovod ispod sahta,i opterecuje se telo bzv..i bacaju se parice

U pravu, si pogresio sam za 300, ali i dalje mislim da je 150-200mg optimum. b12 i b3 ... njih mozes koliko hoces.. niacin se takodje koristi kao lek protiv depresije.. b1 pomaze da se pretvaraju UH u glukozu.. itd.

Leroy Colbert, prvi covek koji je presao 50cm u obimu ruke, je izdvojio 3 najbitnije stvari za bb. Protein, enzime i kompleks vitamina b. Mislim da je on rekao 100-200mg. Naravno, 200mg je broscience ali kad saznas sta koji b vitamin 'radi' sigurno ces vise obracati paznju na njih.


Pa sigurno nije preso pola metra ruke sa vitaminom b, hahaha, ko predje pola metra ruke,a ima body fat koliko toliko dobar,da nije medo brundo, zna se da je na bocku..jer retko ko,u vecini slucajeva niko, nema taj genetski potencijal da predje pola metre ruke u natural mode-u, a te price za enzime i vitamine,krkao sam vitamine i jabuke i bio veliki i jak su za malu decu i za marketing.

« Poslednja izmena: Februar 05, 2013, 02:30:15 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Februar 05, 2013, 02:22:16 posle podne »

E ovako...moze neko da ostavi linkove proizvoda iz pansporta koji mogu da se naruce...interesuje me omega 3,b vitamin koristim one tablete kupljene u apoteci,treba mi znaci vitamin c i omega 3...kofein sam nasao...

moja preporuka za omega 3 je Natrol Omega 3 fish oil.

Od B kompleksa trenutno nemamo na stanju  samo b12.  

Od vitamina C topla preporuka za Natrol Easy sa postepenom apsorpcijom imaš od 300 i 1000 mg.

da li ti treba još nešto?
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #37 poslato: Februar 05, 2013, 02:21:02 posle podne »


Ma pomesao je tip, sve preko 100 mg(sto je ponovo velika doza)ali ajde recimo za nas sportiste 50-100 mg,mada moze i manje,nista nam nece biti..Sve preko 100 mg ide u cevovod ispod sahta,i opterecuje se telo bzv..i bacaju se parice

U pravu, si pogresio sam za 300, ali i dalje mislim da je 150-200mg optimum. b12 i b3 ... njih mozes koliko hoces.. niacin se takodje koristi kao lek protiv depresije.. b1 pomaze da se pretvaraju UH u glukozu.. itd.

Leroy Colbert, prvi covek koji je presao 50cm u obimu ruke, je izdvojio 3 najbitnije stvari za bb. Protein, enzime i kompleks vitamina b. Mislim da je on rekao 100-200mg. Naravno, 200mg je broscience ali kad saznas sta koji b vitamin 'radi' sigurno ces vise obracati paznju na njih.
Sačuvana
BaneMajstor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #36 poslato: Februar 05, 2013, 01:09:40 posle podne »

E ovako...moze neko da ostavi linkove proizvoda iz pansporta koji mogu da se naruce...interesuje me omega 3,b vitamin koristim one tablete kupljene u apoteci,treba mi znaci vitamin c i omega 3...kofein sam nasao...
« Poslednja izmena: Februar 05, 2013, 01:13:13 posle podne od strane BaneMajstor » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 17 upita.