TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 03:12:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mala Pomoc  (Pročitano 11044 puta)
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #35 poslato: Februar 04, 2013, 07:55:20 posle podne »

Aha, ok.  :)  Imas sve to i u pansportu. A cene pogledaj na sajtu, sve imas tu. Za sve proizvode... Jel pio nekad neko izolat proteina iz surutke, ali iz zdrave hrane. 80% proteina, kosta 1700 kilo?
Sačuvana
BaneMajstor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #34 poslato: Februar 04, 2013, 07:50:18 posle podne »

Nisam bas iz Nisa skemi :),iz okoline nisa sam i imam svoju teretanu kuci sa nekim spravama koje sam kupovao i neke koje su pravljene(razboj,vratilo,kosa klupa za trbusnjake..)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #33 poslato: Februar 04, 2013, 07:49:15 posle podne »

300 mg? Ja sam onda u velikom manjku!! :D

Ma pomesao je tip, sve preko 100 mg(sto je ponovo velika doza)ali ajde recimo za nas sportiste 50-100 mg,mada moze i manje,nista nam nece biti..Sve preko 100 mg ide u cevovod ispod sahta,i opterecuje se telo bzv..i bacaju se parice
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #32 poslato: Februar 04, 2013, 07:48:21 posle podne »

300 mg? Ja sam onda u velikom manjku!! :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #31 poslato: Februar 04, 2013, 07:46:06 posle podne »

Ja sam dobijao pivski iz Apatinske.   ;D salim se. Ti si izgleda moj sugradjanin!  :) U koji gym ides?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #30 poslato: Februar 04, 2013, 07:46:01 posle podne »

Ma neee...kakvo kilo :)....uzmem 1-2 jabuke,1 narandzu i 1-2 mandarine to je sve od voca sto prokonzumiram u toku dana u razmaku od dorucka do vecere :)...a pogledacu za tablete...uzimao sam pivski kvasac ali sam dobijao direktno iz niske pivare jer imao sam neke prijatelje tamo koji su donosili.....

Da ne bi ulazili u svaki vitamin kompleksa B vitamina, treba da znas da ti dnevno treba oko 200-300mg kompleksa B vitamina. Bilo bi dobro da znas koliko ima taj pivski kvasac, da bi znao na cemu si. Inace, ovi iz apoteka su vrlo slabi...


Wow batke, pretera ga ti malo,kakvih 300 mg b kompleksa ? :D Nesto si se preracunao
Sačuvana
BaneMajstor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #29 poslato: Februar 04, 2013, 07:43:35 posle podne »

Da li u Pansportu mogu da se nadju  vitaminsko mineralni kompleks, B kompleks, C vitamin, Omega 3 riblje ulje.Kofein i kolika je cena svega toga....izvinjavam se na ovolikom broju pitanja :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #28 poslato: Februar 04, 2013, 07:42:45 posle podne »

Ma neee...kakvo kilo :)....uzmem 1-2 jabuke,1 narandzu i 1-2 mandarine to je sve od voca sto prokonzumiram u toku dana u razmaku od dorucka do vecere :)...a pogledacu za tablete...uzimao sam pivski kvasac ali sam dobijao direktno iz niske pivare jer imao sam neke prijatelje tamo koji su donosili.....

Da ne bi ulazili u svaki vitamin kompleksa B vitamina, treba da znas da ti dnevno treba oko 200-300mg kompleksa B vitamina. Bilo bi dobro da znas koliko ima taj pivski kvasac, da bi znao na cemu si. Inace, ovi iz apoteka su vrlo slabi...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #27 poslato: Februar 04, 2013, 07:41:10 posle podne »

Ma neee...kakvo kilo :)....uzmem 1-2 jabuke,1 narandzu i 1-2 mandarine to je sve od voca sto prokonzumiram u toku dana u razmaku od dorucka do vecere :)...a pogledacu za tablete...uzimao sam pivski kvasac ali sam dobijao direktno iz niske pivare jer imao sam neke prijatelje tamo koji su donosili.....
\


Nemoj nikako vise od 1 jabuke i 2 oraha dnevno,otici ce ti u salo :p

 
Sačuvana
BaneMajstor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #26 poslato: Februar 04, 2013, 07:36:31 posle podne »

Ma neee...kakvo kilo :)....uzmem 1-2 jabuke,1 narandzu i 1-2 mandarine to je sve od voca sto prokonzumiram u toku dana u razmaku od dorucka do vecere :)...a pogledacu za tablete...uzimao sam pivski kvasac ali sam dobijao direktno iz niske pivare jer imao sam neke prijatelje tamo koji su donosili.....
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #25 poslato: Februar 04, 2013, 07:24:44 posle podne »

haha... Zasto se prepirete oko nebitnih stvari. Covek ce jesti 3-4 vocke u toku dana i to je to. Ne moze da mu naudi... Sto kaze pedjoni, nece pojesti kilo banana.  :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #24 poslato: Februar 04, 2013, 07:24:14 posle podne »

Ne mogu da se složim i dalje. Citrusi npr. se koriste kod osoba koje imaju problema sa jetrom.

Zbog fitohemikalija, velikog sadržaja vlakana i vode, a pogotovo odbrambenih antioksidanasa voće treba i mora da zauzima mesto u zdravoj ishrani svake osobe.  

Ti ga nemoj jesti ali nadam se da te drugi forumaši neće poslušati...  bez uvrede, ali voće NE IZBACIVATI iz ishrane

Tebi se kao ni meni ne svidja prethodna tvrdnja, ali to je cinjenica. Fruktoza se nece pretvoriti u glukozu vec ce se metabolisti kao mast. Zbog toga unos voca mora da bude minimalan tj. vocka-dve. Mada, ako neko zeli vecu telesnu tezinu, slobodno moze i vise. Inace, pomorandze i grejp sadrze nesto dekstroze pored fruktoze, tako da je njih treba uzimati.

Takodje, svi vi koji mislite da cete vocem nadoknaditi glukozu nakon treninga - varate se.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #23 poslato: Februar 04, 2013, 07:20:24 posle podne »

betavitevit mislim da se zove firma, prave pivski kvasac u tabletama. Tu imas i B vitamine. Oko 300 din kosta, a imas da pijes vise od mesec dana. Banalno je jeftino, a puno znaci. Izguglaj malo o pivskom kvascu, mozes videti samo reci hvale. Ja omega 3 kupujem dietpharm, valjda su iz hrvatske. Oko 50 tableta, nekih 600 din, i to se isplati. Pijem 2-3 dnevno, zavisi kako kad. I kupio sam twinlabov cink, od 50 mg. Ima 100 tableta, a pije se 1 dnevno, kosta 880 din. Pa ti vidi koliko je to tek jeftino, a koliko znaci. Izguglaj i za cink, ako nisi upucen, da vidis koliko je bitan... Sve mozes nabaviti i u apoteci, sem ovog cinka. Mislim, mozes i njega ali se mg krecu od 8 do 15. Dosta su slabiji, a isto kostaju.
Sačuvana
BaneMajstor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #22 poslato: Februar 04, 2013, 07:06:25 posle podne »

Kada sam pomenuo  Whey, nisam ocekivao napredak za mesec dana  vec da vidim kako bi organizam reagovao na taj suplemet(mozda sam se u predhodnom postu lose izrazio), jer bih tada mozda umesto mesa napravio 2 sejkera po 40gr ujutru i posle treninga.....sto se tice kofeina,ne znam kakva je njegova uloga,nikad ga nisam koristio i ne znam kako deluje....vitaminsko mineralni kompleks, B kompleks, C vitamin, Omega 3 riblje ulje, to me interesuje takodje i interesuje me kolika je njihova cena....
« Poslednja izmena: Februar 04, 2013, 07:09:58 posle podne od strane BaneMajstor » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Februar 04, 2013, 07:03:33 posle podne »

Ne mogu da se složim i dalje. Citrusi npr. se koriste kod osoba koje imaju problema sa jetrom.

Zbog fitohemikalija, velikog sadržaja vlakana i vode, a pogotovo odbrambenih antioksidanasa voće treba i mora da zauzima mesto u zdravoj ishrani svake osobe.   

Ti ga nemoj jesti ali nadam se da te drugi forumaši neće poslušati...  bez uvrede, ali voće NE IZBACIVATI iz ishrane
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 17 upita.