TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:35:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC OKO GAINERA  (Pročitano 6499 puta)
dekishaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #4 poslato: Februar 06, 2013, 02:57:48 pre podne »

Mighty MO* Nazalost samo za Masss fusion trenutno imam novca.

E ovako posto ustajem kasnije malo otvoreno da kazem,oko 12 pola 1 tad jedem obicno 4-5 mozda nekad i vise jaja,kasnije za rucak standardno nesto sto keva spremi pasulj,grasak,pilav supa obavezno uvek,gulas,meso ponekad i tako,jedm voca bar jednu vocku na dan izmedju rucka i vecere,nemogu da kazem da jedem puno,ponekad cak i nemam apetit posle treninga mozda je to bas ovo sto si napisala gore tj da sam pretreniran. A o5 posle treninga o5 legnem kasno  recimo ovaj post pisem u 2 i 55 ujutru. Tako da sam skapirao da nije lose ovaj fussion da uzmem a i ovo cu samo da dodjem do novca

Misko manifest* Nema problema brate treniracu i za mene i za tebe,posto si na dijeti daj meni neke kilograme ako ti ne trebaju :D :P pozdrav
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2013, 12:50:46 pre podne »

Sto ja nemam ovakvih problema, nego sam na dijeti :( Aj ja cu jedem za tebe a ti treniram za mene, moze, a ? :D Pozdrav ! Sala mala ! :) <3 !
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2013, 04:50:06 posle podne »

Pozdrav,

što se suplementacije tiče nastavi da koristiš Mass fusion - nekoliko puta u toku dana kao meĂ°uobrok, 2-3 puta.

Možeš li da opišeš tvoj dan tipičan kad je u pitanju klopa?  jer to je ono na šta treba da se fokusiramo...

tvoji treninzi su jaki i evo mog predloga šta još da ubaciš:

- vitamine i minerale poput Dual tabs Twinlab ili Daily formula Universal
- b kompleks
- c vitamin
- omega 3

ako ostane para ni BCAA ni glutamin ti neće biti suvišni.... naprotiv

ali hajde da vidimo klopu?

imaš li problema sa apetitom?  ako imaš moguće je da si i pretreniran
Sačuvana
dekishaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2013, 04:41:29 posle podne »

E ovako kasnije cu popuniti narudzbenicu za mass Fusion ovaj od 7 i nesto kilograma,pa da vam predstavim svoj dan sa treninzima..

Znaci ponedeljak,sreda.petak judo sa kimonom jako se znojim radimo dosta bacanja itd ko poznaje dzudo zna o cemu pricam,trening traje od 8 do pola 10,uglavnom nam trener ubacuje i kardio vezbe sa trcanjem u toku dzudo-a. Utorak i cetvrtak teretana u nju ubrajam sledece.

4x10 zgibova 4x50 trbusnjaka bench radimo na ravnoj klupi 10x sa 50kg 8x sa 60kg 6x sa 70kg

posle toga idu propadanja pa stojeci stav dizemo tegove zarad sto boljeg garda,i na kraju radimo sa 10 kg u rukama napred nazad nogama u mestu za bolje kretanje,ne ide ovakvim redosledom kao sto je napisano ali sam objasnio kako mi prolaze treninzi,jer se cudim sto nmg da se ugojim.. Pa mi preporucite ako treba jos nesto uz ovaj mass fusion jer sam pri parama pa bih uzeo to pre,nego da uzmem nove gume za auto jer snega nema i tako dalje.. :) pozz i cekam savete stalno refreshujem stranicu. HVALA UNAPRED
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.