TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:39:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dosta mi je svega  (Pročitano 11214 puta)
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #58 poslato: April 14, 2013, 11:07:11 pre podne »

Ma sta se palite, to neka budala dosla na forum da gasira ljude.....
Sačuvana
DusanMilosevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


it never get easier you just get stronger!

« Odgovor #57 poslato: April 13, 2013, 08:12:01 posle podne »

nije ni cudo da se ljudi tripuju kada ti kazu nemoj da jedes voce zbog secera a kupi vitaminsko mineralni komplex. dokle god ljudi daju takve savete bice ovakvih nebuloza. JEDI VOCEE PIJ MLEKO KOLIKO HOCES JEDI U MEKU JEDI KOLACE!!!!!uzivaj u zivotu j**e ti se za BF cuveni!! u tim godinama je bitno da vozis skuter i da ostajes budan to 3,4,5,6 sa svojim drugarima na nekom krovu!! da pravis zezanje u srednjoj skoli a ne da se opterecujete sa smrdljivim ELLA sirom od 200din/250g ajde bezi idi na picu i u bioskop!!!!!!! 3x nedeljno idi u GYM i lepo uradi trening i cao!!! A AKO SI BOLESTAN IDI KOD DOKTORA DA TI OBJASNI KOLIKO GODINA IMAS, nisu ni dlake krenule da ti rastu ti jedes ella sir pred spavanje zbog BF!! hahahahhahahhaha
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #56 poslato: April 13, 2013, 07:27:08 posle podne »

E ovo je stvarno previse, ima 14 godina i vodi bilderski zivot, od svoje jedanaeste :)I jos ima psihicke probleme zbog toga. Ovo je najcudniji post na svim forumima ovog tipa sto sam ikad procitao, ovde stvarno vazi ona krilatica : Sta reci a ne zaplakati  :'(
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #55 poslato: April 13, 2013, 01:08:43 posle podne »

djoleeeee je sve rekao. I ja sam prestao da odgovaram kada sam skontao da lupeta za sve pare...
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #54 poslato: April 12, 2013, 06:57:51 posle podne »

Tebi decace treba jedna motka! Eh sto ti nisam cale pa da vidis kako bih ti resio sve probleme... Sta li tripujes, majke ti?

Ne mogu da verujem da si stvaran! Cak i sumnjam da si neki besposlicar koji je dosao ovde da zaebava posten narod, sram te bilo...

Gde ide ovaj svet...

Mozda gresim dusu, al smatram da stvarno imas problem, ne bi bio svestan toga... Ove nebuloze koje ti pricas su tragikomicne...
Ne razumem, mislis da lazem? Zasto bih to radio...
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #53 poslato: April 12, 2013, 11:02:28 pre podne »

Tebi decace treba jedna motka! Eh sto ti nisam cale pa da vidis kako bih ti resio sve probleme... Sta li tripujes, majke ti?

Ne mogu da verujem da si stvaran! Cak i sumnjam da si neki besposlicar koji je dosao ovde da zaebava posten narod, sram te bilo...

Gde ide ovaj svet...

Mozda gresim dusu, al smatram da stvarno imas problem, ne bi bio svestan toga... Ove nebuloze koje ti pricas su tragikomicne...
« Poslednja izmena: April 12, 2013, 11:05:45 pre podne od strane djoleeeee » Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #52 poslato: April 11, 2013, 08:43:53 posle podne »

Teror imas i od mene podrsku!
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #51 poslato: April 11, 2013, 07:14:47 posle podne »

terror, imas + milion od mene na tvoj zadnji post ovde! slazem se u potpunosti.
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #50 poslato: April 11, 2013, 06:00:43 posle podne »

batice ti si stvarno lud... ??? okani se gluposti i zivi normalno...brate ja cheat-ujem svaki dan ...nekad i po ceo dan..imam 105-106 kg,nemam takmicarsku formu ali mi se bf vrti izmedju 15-20 ...gledam da odradim nedeljno 3-4 ozbiljna treninga i uvek dajem svoj maksimum..pogledaj moj avatar znaci nisam debeo cak po meni i nemam dovoljno mase ...moj ti je predlog da se opustis i da odradis 3-4 jaka treninga nedeljno odigras 2-3 fudbala sa drugarima i to ce ti biti vise nego dovoljno...ja da propustim jagnjetinu sa pekarskim krompirom , burek kod petrovica, fish mack u meku, pleh torti ...ma ti si lud ja to ne propustam ni za zivu glavu.. ja nisam takmicar i ovim se bavim rekrativno ali ipak kad odem na trenig gledam da dam sve od sebe...sto i tebi preporucujem
Svi odgovori su mi pomogli ali ovaj najvise :) Hvala puno.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #49 poslato: April 11, 2013, 05:42:58 posle podne »

batice ti si stvarno lud... ??? okani se gluposti i zivi normalno...brate ja cheat-ujem svaki dan ...nekad i po ceo dan..imam 105-106 kg,nemam takmicarsku formu ali mi se bf vrti izmedju 15-20 ...gledam da odradim nedeljno 3-4 ozbiljna treninga i uvek dajem svoj maksimum..pogledaj moj avatar znaci nisam debeo cak po meni i nemam dovoljno mase ...moj ti je predlog da se opustis i da odradis 3-4 jaka treninga nedeljno odigras 2-3 fudbala sa drugarima i to ce ti biti vise nego dovoljno...ja da propustim jagnjetinu sa pekarskim krompirom , burek kod petrovica, fish mack u meku, pleh torti ...ma ti si lud ja to ne propustam ni za zivu glavu.. ja nisam takmicar i ovim se bavim rekrativno ali ipak kad odem na trenig gledam da dam sve od sebe...sto i tebi preporucujem
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #48 poslato: April 11, 2013, 04:58:44 posle podne »

Nece ti cheat pomoci jer ti imas malo ozbiljniji problem.  :-\
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #47 poslato: April 11, 2013, 04:33:22 posle podne »

Ok hvala vam puno.Imam jos jedno pitanje.Da li je bolje da cheat meal imam:
1-2 obroka u 7 dana
2-3 obroka u 14 dana
3-4 obroka u 30 dana?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #46 poslato: April 11, 2013, 12:34:55 pre podne »

Vec si sebi napravio veliku presiju a mislim da nema realnog osnova za to. Da li si razgovarao sa roditeljima o tome kako se osecas? I, ponovo cu ti predloziti da se javis skolskom psihologu, na vreme, zato sto postoji mogucnost da razvijes fobiju i napravis jos veci problem.
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #45 poslato: April 10, 2013, 08:28:27 pre podne »

Ako si u toj fazi ( prijemni ), onda je bolje da sto pre popricas sa nekim strucnijim, da ne gubis vreme. Imaces sve vise i vise obaveza a sve manje vremena i neces moci da treniras kao do sada. Dovoljno je da treniras jednom dnevno, 3 - 4 pa i 5 puta nedeljno i vodis racuna o ishrani. Ali, to ces vremenom i sam videti, kad se malo opustis i ne razmisljas o tome da ces se ugojiti.

Ako te jos nesto bude zanimalo, tu smo.
Pa to me i plasi, da ako ne razmisljam o tome da cu da se ugojim.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #44 poslato: April 10, 2013, 12:14:37 pre podne »

Ako si u toj fazi ( prijemni ), onda je bolje da sto pre popricas sa nekim strucnijim, da ne gubis vreme. Imaces sve vise i vise obaveza a sve manje vremena i neces moci da treniras kao do sada. Dovoljno je da treniras jednom dnevno, 3 - 4 pa i 5 puta nedeljno i vodis racuna o ishrani. Ali, to ces vremenom i sam videti, kad se malo opustis i ne razmisljas o tome da ces se ugojiti.

Ako te jos nesto bude zanimalo, tu smo.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.