TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:38:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koriscenje proteina  (Pročitano 39517 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: April 29, 2013, 07:48:03 posle podne »

Nemoj gledati "muške & ženske šejkove", to je više fensi marketing. :) Nema te podele na muške i ženske. Elite Gourmet je isplativiji i bolji izbor. Inače, reč je proteinskom blendu, tj. baš ono što tebi treba. :)
Sačuvana
viktorija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: April 29, 2013, 07:38:04 posle podne »

Hvala puno za brz odgovor. :)
Ali, možda ću ispasti dosadna sa još kojim pitanjima, ali to je donekle opravdano, jer ipak po prvi put počinjem da koristim suplemente uopšte.
Zapravo, gledala sam malo proizvode pa me zanima Biotech Ultar Loss Shake (tipično sam žensko, vidi se  ::) i Dymatize Elite Gourmet, za koji cilj su oni dobri?
I da, zaboravila sam da kažem, ja ne pijem mleko,pa da li se neke od ovih mešavina mogu koristiti sa jogurtom, koji obožavam?

Hvalaaaa
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: April 29, 2013, 04:41:35 posle podne »

Pozdrav Viktorija i dobrodošla na forum :)

Što se preporuke tiče za zamenu obroka sa minimum hidrata mogu da ti preporučim nešto što i sama koristim, ponekad i kao zamenu za večeru, dosta je sito i jako ukusno - u pitanju je protein Biotech Nitro Gold pro.  Imamo ga samo u pakovanju od 2,27 kg. Deluje veliko ali nije toliko kao što izgleda... :)

Taj protein bi mogla da piješ posle treninga sa vodom i eventualno kao zamenu za obrok kada ne stigneš da jedeš, iako bih uvek prednost dala hrani.

Uveče slobodno možeš jesti salate, npr salata sa tunom i jajima, salata sa piletinom, salata sa mladim sirom... šteta je ne iskoristiti toliko lepog povrća na pijacama :)

Što se tiče doručka, moj predlog je kajgana sa crnim hlebom, kajgana sa ovsenim pahuljicama, možeš jesti ovsene pahuljice zajedno sa proteinom takoĂ°e...
Sačuvana
viktorija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: April 28, 2013, 11:48:20 pre podne »

Evo ovako, nova sam na forumu, a i po pitanju korišćenja proteina sam početnik pa mi zaista treba pomoć oko toga koji suplement je najbolji za mene. Isključivo sam rekreativac, odnsono 3-4 puta nedeljno kardio trening (spining) i to već godinama. Prvenstveno mi je cilj da regulišem ishranu, tj. da malo promenim navike u ishrani. Posao mi je vezan za kancelariju i računar i to me ubija, zato se i teram da se što više krećem van posla. 
E sad, ono što mogu da regulišem je zdrav doručak, eventualno i ručak, ali mi je večera problem i tu bi mi najviše trebala neka zamena za obrok i koji bi mi od vaših proizvoda tu najviše odgovarao? Pri tome, odgovaralo bi mi nešto sa minimumom ugljenih hidrata, jer je večera u pitanju, a da može posle treninga da se koristi.
Inače, počela sam da koristim Herbalife, ali zaista je preskup, i ne odgovara mi. U principu visina i težina su mi normalne, jedino što želim je da malo smanjim obim u butinama i zadnjici, što naravno mora vežbanjem ali i moram da regulišem ishranu.
Toliko za početak... ;)
Hvala
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 18 upita.