TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:40:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koriscenje proteina  (Pročitano 39518 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #19 poslato: Mart 26, 2014, 02:31:06 posle podne »

Za početak ti je protein sasvim dovoljan. Možda da smanjiš broj treninga sa opterećenjem,pa da radiš taj tip treninga 4 puta nedeljno,a dva puta kardio i jedan dan pauze. Ili možeš tri-tri.ALi mislim da je bolji ovaj plan 4-2 :)  Kako treniraš u teretani,šta radiš?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #18 poslato: Mart 26, 2014, 02:27:50 posle podne »

Za mišićnu amsu je potreban kontinuitet u treningu i ishrani. Protein kao i svaki drugi suplement su pomoć tvom telu da daje bolje rezultate i dovede mišić do katabolizma. Koliko para bi odvojila za suplementaciju?
Dovede misic do anabolizma**
Zar ne? ;D

Hteo sam da napišem NE DOVEDE :D haha,ispravio sam se :)
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2014, 11:54:16 pre podne »

Radim treninge sa opterecenjem , a koliko puta nedjeljno bi trebalo raditi kardio trening:)
Nizi intezitet sto duzi obim i obavezno 3-4x nedeljno.
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
LaraKroft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2014, 11:01:36 pre podne »

Radim treninge sa opterecenjem , a koliko puta nedjeljno bi trebalo raditi kardio trening:)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #15 poslato: Mart 25, 2014, 09:42:38 pre podne »

Radi trening misicne hipertrofije ,ne trebaju ti grupni aerobni treninzi.
Sačuvana
LaraKroft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #14 poslato: Mart 25, 2014, 09:14:00 pre podne »

Svejsna sam da bez dobrog treninga i pravilne ishrane nema uspjeha:)  Buduci da sam student, nemam bas neogranicen budzet,ali za kvalitet ne bih zalila novac,mada ne znam ni koliko je potrebno za kvalitetnu suplementaciju buduci da se ranije nijesam ni raspitivala o tome:)) I da vam btw pohvalim forum .Super ste ;)

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Mart 25, 2014, 07:19:21 pre podne »

Da,greska u kucanju  :D
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #12 poslato: Mart 24, 2014, 09:36:38 posle podne »

Za mišićnu amsu je potreban kontinuitet u treningu i ishrani. Protein kao i svaki drugi suplement su pomoć tvom telu da daje bolje rezultate i dovede mišić do katabolizma. Koliko para bi odvojila za suplementaciju?
Dovede misic do anabolizma**
Zar ne? ;D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #11 poslato: Mart 24, 2014, 09:28:01 posle podne »

Za mišićnu masu je potreban kontinuitet u treningu i ishrani. Protein kao i svaki drugi suplementi su pomoć tvom telu da daje bolje rezultate i ne dovede mišić do katabolizma. Koliko para bi odvojila za suplementaciju?
« Poslednja izmena: Mart 26, 2014, 02:27:21 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
LaraKroft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #10 poslato: Mart 24, 2014, 01:51:11 posle podne »

Idem na grupne treninge 3 puta nedjeljno, a 2 puta radim u teretani, vjezbe sa tegovime , sprave, i po 10 minuta na traci.Trudim se da imam 5 obroka, unosim proteine iz curetine,piletine,ribe,jaja,nemasnog sira, jedem i povrce,voce, ovsene, musli,integralni pirinac.Izbjegavam slatkise, bijeli hljeb , peciva, sokove:)  To je otprilike to:) Zadovoljna sam izgledom,ali bih voljela da dobijem jos misicne mase
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Mart 24, 2014, 11:36:34 pre podne »

Scitec whey profesional,Elite Dymatize ali pre toga je mnogo bitnije kako se hranis I kako treniras?
Sačuvana
LaraKroft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #8 poslato: Mart 24, 2014, 10:52:18 pre podne »

Pozdrav,
Ne bih da otvaram novu temu pa cu ovdje postaviti pitanje.Idem 5 puta nedeljno u teretanu ,rekreativac sam.Razmisljam da pocnem da koristim suplementaciju, ali ne znam koji proizvod da izaberem(mislim o proteinima):)?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: April 30, 2013, 02:41:34 posle podne »

Hvala puno za brz odgovor. :)
Ali, možda ću ispasti dosadna sa još kojim pitanjima, ali to je donekle opravdano, jer ipak po prvi put počinjem da koristim suplemente uopšte.
Zapravo, gledala sam malo proizvode pa me zanima Biotech Ultar Loss Shake (tipično sam žensko, vidi se  ::) i Dymatize Elite Gourmet, za koji cilj su oni dobri?
I da, zaboravila sam da kažem, ja ne pijem mleko,pa da li se neke od ovih mešavina mogu koristiti sa jogurtom, koji obožavam?

Hvalaaaa

Ultra Loss je zamena za obrok, sveobuhvatan preparat, lep , ukusan, sadrži i proteine i vlakna, ali mana mu je što sadrži i ugljene hidrate.  Stoga je moje mišljenje da je pametniji izbor uzeti neki čist protein (i to proteinsku mešavinu jer se sporije apsorbuje i duže te drži sitom) tako da bih ti ja savetovala ili Elite gourmet koji si pomenula ili Nitro gold pro koji sam već gore napisala.
Oni nemaju ugljenih hidrata, sa vodom su takoĂ°e ukusni i sigurno će te zasititi. ;)

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: April 29, 2013, 09:03:37 posle podne »

Ne bih da komentarišem Herbalife, a valjda ti i to nešto govori. ;D

Sačuvana
viktorija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: April 29, 2013, 08:09:05 posle podne »

 :)
Pa sad kad sam već krenula, da kažem ili bolje priznam...koristila sam mesec dana Herbalife, nisam imala nikakvo loše iskustvo, ali ne ni neki veliki napredak, recimo neka pozitivna nula (osim za novčanik, tu je def.bio minus). Počela da čitam forume razne, raspitujem se kod ljudi koji se o tome malo više razumeju, i zaključim da ima kvalitetnijih i jeftinijih proizvoda, i zato sam sad ovde i postavljam pitanja.  :)
Uglavnom, kada su mi tamo radili neke analize, rezultati su u principu ok, ne treba da smanjujem kg-rame, ali moram da smanjim masti i pojačam mišićnu masu.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 17 upita.